קניית ביגוד בסביבה

dafgol

New member
../images/Emo91.gif../images/Emo92.gif קניית ביגוד בסביבה

אנחנו רוצים מחר לנסוע לקנות לגולן כמה דברים שהוא צריך לקראת הנסיעה לניגריה ביום שלישי ( חולצות , גופיות , ג'ינסים וכאלה ) אני לא רוצה לנסוע עד ירכא וגולן לא רוצה לנסוע לדליית אל-כרמל ( יום שבת זה מפוצץ שם ויקר במיוחד)... איפה יש בסביבה < נצרת ? יפיע ? > מקומות מומלצים ולא יקרים לקנות את ביגוד ואולי גם נעלים ? שיחזיקו לפחות חודש.....
המון
למי שמכיר\ה ויכולים להמליץ ולהסביר איפה.....
אJי

יש ביפיע "מתפרת הגליל"

או "בגדי הגליל" לא זוכרת את השם המדויק, זה בצד ימין ממש לפני הרמזורים של משרד הבריאות,ממול לקונדיטוריה, לפני זה יש חנות בגדי ילדים בשם "סופי" יש שם ביגוד לא יקר בכלל, אבא שלי קנה שם שני ג'ינסים בשבוע שעבר. בהצלחה.

frige

New member
כשהיינו קטנים רק לשם אמא שלי היתה

לוקחת אותנו ואני הייתי מתחבאה מתחת לזרועות שלה כשהיא עוד היתה מתמקחת על המחירים איתם. שווה לנסות.

dafgol

New member
אמא שלי אמרה לי שגם כשאנחנו

היינו קטנים , היינו באים בשבתות מרמת דוד לשם והיו קונים לנו שם בגדים...... והיינו קטנים די מזמן כבר......
איזה עוד מקומות יש בסביבה

Shukilida

New member
אמרו לי שפתחו בנצרת עילית

במקום החדש (דודג' סנטר - זה ליד השוק) חנות שהכל שם 29.90 ש"ח. אין לי מושג מה האיכות ואיך הבגדים... חוץ מזה - גם אנחנו היינו הולכים למתפרות הגליל (פעמיים בשנה - חורף וקיץ)...

לחנות שאת מתכוונת אליה

קוראים "בי - גוד" - begood וזו חנות נחמדה, גם אני שמעתי שיש שם מחירים טובים, למרות שנראה לי שיש שם בגדים שמחירם גם קצת יותר מ - 30 ש"ח.

למעלה