לעלמה

אילנה 14

New member
../images/Emo92.gifלעלמה

לעמלה! אני מעריצה שלך לא ראיתי את פרק אחרון ראיתי את הסוף איך את ואדם התנשקתם רציתי לבקש ממך עם את יכולה לשלוח לי את הפרק תודה ולתראותתתתתתת מאילנוששש

לאילנה 14

אני אלמה ואני לא יכלה לישלוח לך את הפרק האחרון מיצטערת. יש לך איסיי או מסנג'ר אז תיכנסי לאיסיי שלי 333163113 בייייייייייייייייי מחכה לך באיסיי ודרך אגב בת כמה את???????????????

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עלייקקקקקקק אלמה.... סתמייי תעשי טובה לאנושות.... לאלמה התקלקל המחשב.. וקוראים לה פה אלמה בן זאב... אז דיי להתחזות לאנשים!?!?!?!?

הדרוש13

New member
יווווו איזה היתחזות!!! חההההה

קרעת אותי מצחוק, עלק אלמה בן זאב! ממש מצחיקה-חומד, תתחיליל להיות בעיניינים, השחקנים המקוריים ניכנסים בשמם האמיתי וגם מופיאים בצבע אדוןם ככה שאין לך מה לנסות ולעבוד פה על אף אחד כי אף אחד לא שם עליך! תאמיני לי!! חחחח קרעת אותי! יום נעים!

חחחח אם את מנסה להתחזות אז הינה טיפ

תעשי את זה יותר משכנעעעעעעעע הרגת אותי פהה חחחחח אני על הריצפההההההה..מה עובר עליך?!!?! יצורות כזו לא ראיתי...אילנה אישית לא ניראה לי שלאלמה יש תפרק כי המחשב שלה התקלקלללללל..............והיא גם לא נכנסץת הרבה בזמן האחרון מאותה הסיבה... ~הילה~

אני לא יודעת..

למה בחרת דווקא בי לעזור לך בזה כי אני לא ממש מבינה במחשבים.. אבל אני בטוחה שמישהו כאן יוכל לעזור לך ... :)

למעלה