לבעלי הג'י שבעים 3

../images/Emo97.gifלבעלי הג'י שבעים 3

אתמול ניגנתי בחתונה וקרא לי דבר מחריד שגם בסופו של דבר הצלחתי לפענח - והנה לכם באג מושלם. ובכן - (ואנא מכם תנסו לעשות את זה בבית) עשיתי בצליל של מפוחית אפטרטאצ' בהגדרה של פיצ' דאון (אני לא יודע לכתוב כ"כ טוב באנגלית - סורי) וזה אחד מהיוזר פרוגרמס - אוקי, עברתי לצליל אחר הכל טוב ויפה - אני חוזר לצליל של המפוחית ואני מקבל אותו בחצי טון למטה - נכנס ללחץ קל ועובר מיד לצליל אחר ומנסה להבין מה קרה כאן - חוזר שוב לצליל של המפוחית ושוב הוא בחצי טון למטה- בהפסקה כיבתי את האורגן והדלקתי והכל הסתדר - ובכן מה שקרה - כנראה שכשהעברתי צליל מהמפוחית הייתי באפטר טאצ' כלו' לחצתי חזק על הקליד ואז העברתי צליל והוא למעשה נעל אותו באפטר טאצ' - למדתי גם איך משחררים - לחוצים חזק כדי שיהיה אפטר טאצ' וראה זה פלא - משתחרר - לא חושב שדבר כזה תקין לכזה כלי. אבל אתם יודעים מה -איש הרוח ואשרי האיש נתתם לי חשק לנסות שוב לחפור בכלי ולקבל גאוות יחידה - אולי בינתיים לא בהצלחה אבל בסוף זה יגיע אני מקווה.

עוד דבר שמעט מכעיסני בכלי

הורדתי פיצ' לסנאר במקצב מסויים במייקאפ טולס בהתנגן המקצב והתחלף האקורדים הפיצ' מתחלף לפי האקורדים דבר שמכעיס נורא איש - תקן אותי אם אני טועה \ ואני לא טועה פתרון יש לנ"ל?

למעלה