השיר ואתם

amitshilo

New member
../images/Emo98.gif../images/Emo175.gifהשיר ואתם../images/Emo175.gif../images/Emo98.gif

שלום לכולכן ולעודד! הפינה "השיר ואתם" מגיעה שוב עם השיר המדהים "מדבר על אמת"! "מדבר על אמת" נמצא בדיסק "100 שקל אחרונים" של הלהקה ג'נגו. הדיסק יצא בשנת 1999 בלייבל עצמי שפיתחו עמיר רוסיאנו (נשמע קצת רשמי מידי, לא?
אבל שיהיה
) ואמיר שור. אורכו של השיר הוא 3 דקות ו-41 שניות והוא נכתב, הולחן ובוצע ע"י עמיר יקירנו
השירים שכבר התארחו בפינה הם: "לב", "סדק בלב", "100 שקל אחרונים", "לילה" ו"כמו פעם". הבא נתחיל! מילות השיר: אני הולך והדרך מסוכנת אבל יש לי אמון בה היא כל כך טובה בשבילי יש לי שום דבר זה הרבה יותר מכלום השמיים נראים כמו אדמה הכל משתנה כל כך מהר הריח הזה מושך אותי אין לי לאן לברוח חוץ מלעצמי נשאר לי רק לבכות להיות מאושר לרצות יותר ממה שאסור לשרוף את הטוב להרטיב את הרע מדבר על אמת וחי בשקר ממשיך לשאול מה אני רוצה רוצה להתקרב מרגיש רחוק כל כך אולי אני חזק יכול להתמודד מרגיש חלש עומד להתמוטט. אני יכול לזכות בהכל אני יכול להפסיד הכל.
"אני הולך"
אתם אוהבים לטייל?
"והדרך מסוכנת אבל יש לי אמון בה"
קרה לכם פעם שעשיתם משהו מפחיד, אבל היתה לכם אמונה בו, ואומץ?
"יש לי שום דבר | זה הרבה יותר מכלום"
אתם אנשים שמסתפקים במועט?
"הכל משתנה כל כך מהר"
איזה שינויים גדולים קרו לכם בחיים?
"הריח הזה מושך אותי"
לאיזה ריח אתם נמשכים במיוחד?
"אין לי לאן לברוח | חוץ מלעצמי"
איפה מקום המקלט שלכם, שאליו אתם בורחים?
"נשאר לי רק לבכות"
מה גורם לכם לבכות?
"להיות מאושר"
מה עושה אתכם מאושרים?
"לרצות יותר ממה שאסור"
אתם אנשים שאפתניים?
"רוצה להתקרב | מרגיש רחוק כל כך"
יש מישהו/מישהי/משהו שהתרחקתם ממנו/ה ואתם רוצים להתקרב חזרה?
"מרגיש חלש"
מה מחליש אתכם?
"אני יכול לזכות בהכל | אני יכול להפסיד הכל"
אתם אנשים שלוקחים סיכונים? תם ונשלם השאלון! מקווה שתהנו
עמית.

ואו../images/Emo12.gif עמית כל הכבוד!!

"אני הולך"
אתם אוהבים לטייל? כןן מאוד.. ולצלם גם
קרה לכם פעם שעשיתם משהו מפחיד, אבל היתה לכם אמונה בו, ואומץ? חח אני הכי פחדנית בעולם.. אבל אז לא נראה לי
אתם אנשים שמסתפקים במועט? בהחלט..כזאת אני..[והמשפט גאוני] "הכל משתנה כל כך מהר"
איזה שינויים גדולים קרו לכם בחיים? לא עולה לי משהו שיגרתי אצלי "הריח הזה מושך אותי"
לאיזה ריח אתם נמשכים במיוחד? ריח של מאפים, ריח של בשמים
"אין לי לאן לברוח | חוץ מלעצמי"
איפה מקום המקלט שלכם, שאליו אתם בורחים? המיטה שלי "נשאר לי רק לבכות"
מה גורם לכם לבכות? חח אני בכיינית לא קטנה
דברים מרגשים.. כשפוגעים בי כשאנשים יקרים לי פגועים. "להיות מאושר"
מה עושה אתכם מאושרים? להיות עם אנשים שאני אוהבת.. אפילו סתם על כוס מים במרפסת "לרצות יותר ממה שאסור"
אתם אנשים שאפתניים? כן.. אבל עומדים במקום "רוצה להתקרב | מרגיש רחוק כל כך"
יש מישהו/מישהי/משהו שהתרחקתם ממנו/ה ואתם רוצים להתקרב חזרה? כן.. יש הרבה כאלה... אבל זאת הדרך.. "מרגיש חלש"
מה מחליש אתכם? חם "אני יכול לזכות בהכל | אני יכול להפסיד הכל"
אתם אנשים שלוקחים סיכונים? נראה לי שלא.. אני פחדנית מידי

shahar1989

New member
יש לי שום דבר. זה הרבה יותר מכלום.

אתם אוהבים לטייל? כן. זה אפשר להגיד שזה אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות.
קרה לכם פעם שעשיתם משהו מפחיד, אבל היתה לכם אמונה בו, ואומץ? אה..חח. ממ.. כן.
אתם אנשים שמסתפקים במועט? מתשתדלת.
איזה שינויים גדולים קרו לכם בחיים? ואו. לא מעט.. הדבר השינוי הכי גדול שקרה לי, ששינה הכי הרבה בחיים שלי.. ממ... ענבר. ללא ספק.
לאיזה ריח אתם נמשכים במיוחד? אהה.. יין אדום.
איפה מקום המקלט שלכם, שאליו אתם בורחים? הופעות.
מה גורם לכם לבכות? יותר מידי דברים.
מה עושה אתכם מאושרים? המשפחה - אבא, אמא, הגר, רותם, אורן, אלעד וענבר.
אתם אנשים שאפתניים? לפעמים, וזה ממש תלוי במצב רוח שלי...
יש מישהו/מישהי/משהו שהתרחקתם ממנו/ה ואתם רוצים להתקרב חזרה? נתי. פפף. לגמריי...
מה מחליש אתכם? כשאני לא מצליחה. משהו, לא משנה מה. זה מייאש, מוריד לי.
אתם אנשים שלוקחים סיכונים? כן, משתדלת כמה שיותר, משתדלת לא להפסיד את הרגע ולנצל מה שאניי כולה עכשיו, מהחיים. הלו! חיים פעם אחת! תזכרו את זה!! הקטע הודגש על-ידי שחרמטיק

../images/Emo126.gifעונה לשאלון של עמיתשי המלכה!../images/Emo47.gif

"אני הולך"
אתם אוהבים לטייל?
לפעמים כן
קרה לכם פעם שעשיתם משהו מפחיד, אבל היתה לכם אמונה בו, ואומץ?
אני לא בטוחה, אבל יש מצב
אתם אנשים שמסתפקים במועט?
בד"כ לא. אבל לפעמים... "הכל משתנה כל כך מהר"
איזה שינויים גדולים קרו לכם בחיים?
וואו. כלכך הרבה, הגירושים של ההורים [לפני כמה שנים] המחלה של סבא, ההעברה שלו לבית אבות, המעבר לגור אצל אבא, כל החברים החדשים.. "הריח הזה מושך אותי"
לאיזה ריח אתם נמשכים במיוחד?
בשמים של גברים
|ריר| "אין לי לאן לברוח | חוץ מלעצמי"
איפה מקום המקלט שלכם, שאליו אתם בורחים?
החדר שלי. "נשאר לי רק לבכות"
מה גורם לכם לבכות?
כשמעליבים אותי, ולא מבינים אותי. "להיות מאושר"
מה עושה אתכם מאושרים?
מוזיקה, וחברים. "לרצות יותר ממה שאסור"
אתם אנשים שאפתניים?
כן. "רוצה להתקרב | מרגיש רחוק כל כך"
יש מישהו/מישהי/משהו שהתרחקתם ממנו/ה ואתם רוצים להתקרב חזרה?
כל כך הרבה, עובדת על זה
"מרגיש חלש"
מה מחליש אתכם?
לא לראות חברים הרבה זמן, ולא להיות עם אנשים שאני אוהבת הרבה זמן.. [יותר מיום-יומיים זה הרבה] "אני יכול לזכות בהכל | אני יכול להפסיד הכל"
אתם אנשים שלוקחים סיכונים?
לא תמיד, אבל לעיתים.. אני הייתי מנטה.

נראה לך?!!?

ישנתי 3 שעות בלילה והייתי 12 שעות באולפן.. אולי בסופ"ש, כשיהיו לי קצת חיים

amitshilo

New member
איי איי קפטן!../images/Emo195.gif../images/Emo3.gif

וואי, מסכנה! לכי לישון!

חחחח מי ישן?

חזרתי לפני חצי שעה בערך מהביצפר.. מאתמול ב8 בבוקר. 8 שעות שינה ב3 לילות

שיר מדהים

"אני הולך" אתם אוהבים לטייל?מאד! "והדרך מסוכנת אבל יש לי אמון בה" קרה לכם פעם שעשיתם משהו מפחיד, אבל היתה לכם אמונה בו, ואומץ?הרבה פעמים.. לא עולה לי כרגע בזיכרון "יש לי שום דבר | זה הרבה יותר מכלום" אתם אנשים שמסתפקים במועט?משתדלת.. אבל מאז שיש לי אפשרות אני מאפשרת לי לחיות ברמה ממש גבוהה וקונה מה שמתחשק לי "הכל משתנה כל כך מהר" איזה שינויים גדולים קרו לכם בחיים?מהרגע שנכנסתי לפורומים והכרתי כאן את האנשים החיים שלי השתנו לטובה! "הריח הזה מושך אותי" לאיזה ריח אתם נמשכים במיוחד? לריח של ספרים חדשים! וואו!!! "אין לי לאן לברוח | חוץ מלעצמי" איפה מקום המקלט שלכם, שאליו אתם בורחים? החוצה! מטיילת בשכונה.. מתחילה לרוץ.. שומעת מוזיקה ומתנתקת מהכל! "נשאר לי רק לבכות" מה גורם לכם לבכות? מה לא גורם לי לבכות?! אני בוכה מדברים קטנים.. "להיות מאושר" מה עושה אתכם מאושרים? דברים קטנים.. חיזוקים קטנים.. דברים שמזכירים לי ימים טובים "לרצות יותר ממה שאסור" אתם אנשים שאפתניים? כן! זה מוביל לדברים טובים "רוצה להתקרב | מרגיש רחוק כל כך" יש מישהו/מישהי/משהו שהתרחקתם ממנו/ה ואתם רוצים להתקרב חזרה? יותר מדי! אבל אני אעשה הכל כדי להחזיר את הקשרים לקדמותם
"מרגיש חלש" מה מחליש אתכם? כשאני לא בקשר עם אנשים שאני אוהבת.. זה עושה לי רע "אני יכול לזכות בהכל | אני יכול להפסיד הכל" אתם אנשים שלוקחים סיכונים? לא כ"כ.. חושבת טוב לפני שאני עושה משהו.. הייתי מעדיפה להיות יותר ספונטנית

יאללה אני../images/Emo3.gif

"אני הולך" אתם אוהבים לטייל? כן מאודדד :)) "והדרך מסוכנת אבל יש לי אמון בה" קרה לכם פעם שעשיתם משהו מפחיד, אבל היתה לכם אמונה בו, ואומץ? כן, אפשר לומר שהתוודתי על משהו שעשיתי וזה היה משהו שממש פחדתי שיגלו, אבל זה השתלם! "יש לי שום דבר | זה הרבה יותר מכלום" אתם אנשים שמסתפקים במועט? ממש לא, ואני חושבת שזה משהו טוב.. "הכל משתנה כל כך מהר" איזה שינויים גדולים קרו לכם בחיים? הכרות עם אנשים מסויימים, אפשר לומר שממש השתנתי בעקבות זה.. או כשהתחלתי ללכת לצופים, או כשהתחלתי לדריך..פתאום כל עולם הערכים שלך משתנה וסדר העדיפויות.. "הריח הזה מושך אותי" לאיזה ריח אתם נמשכים במיוחד? כשהולכים בכרמיאל, יש שכונות מסויימות שגודלים שם פרחי יסמין, וזה כ"כ מזכיר לי ת'ילדות, אני ממש אוהבת ת'ריח הזה :]] "אין לי לאן לברוח | חוץ מלעצמי" איפה מקום המקלט שלכם, שאליו אתם בורחים? לצערי אני בורחת פשוט אל עצמי, מתכנסת בעצמי עם המוסיקה שלי.. אבל כמובן שאין מקום ספציפי, כשקשה לי אני בורחת לאנשים. "נשאר לי רק לבכות" מה גורם לכם לבכות? חוסר צדק מוחלט ממש יכול לגרום לי לבכות
כאילו, דברים שאי אפשר לעשות איתם משהן, חוסר אונים זה משהו שגורם לי לבכות.. "להיות מאושר" מה עושה אתכם מאושרים? מוסיקה, חברים, הצלחות. "לרצות יותר ממה שאסור" אתם אנשים שאפתניים? איבדתי המון מהשאפתנות שלי בשנה האחרונה, אז קשה לי להגיד.. אבל אני שואפת להיות שאפתנית
"רוצה להתקרב | מרגיש רחוק כל כך" יש מישהו/מישהי/משהו שהתרחקתם ממנו/ה ואתם רוצים להתקרב חזרה? ברור
יש כ"כ הרבה... "מרגיש חלש" מה מחליש אתכם? הערות עוקצניות של אנשים, ממש גורם לילהרגיש קטנה וזה מחליש אותי.. "אני יכול לזכות בהכל | אני יכול להפסיד הכל" אתם אנשים שלוקחים סיכונים? ממ.. אפשר להגיד שכן. הודגש באמצעות מדגישומטיק
עמית אני גאה בך ממש! איזו תותחית

למעלה