איזה כיף לי

../images/Emo99.gifאיזה כיף לי

עכשיו,לאחר שסיימתי ללמוד ותקופת התאווררות. אני מקדישה גם למוסיקה הקלאסית(גם לאמנות ועוד,אך זה פורום מוסיקה קלאסית)זה באמת מאוד כיף! לומדת באופן עצמאי את תולדות המוסיקה,מאזינה וצופה יותר ביצירות ועוד. בנוסף לכך,ביקשתי מכל מיני מקומות בנושא לשלוח אליי ארועים וכיוצ"ב. ואכן אני מקבלת מכתבים רבים, בנוסף לכך קוראת באתרים השונים על המוסיקה הקלאסית ותולדותיה, אירועי תרבות קרובים וכיוצ"ב. וכך יש לי מבחר ענקי של אירועי תרבות.וזה באמת כיף. מחול,קונצרטים,הרצאות בנושאי מוסיקה קלאסית,אמנות ועוד. וכך יוצא לי כל שבוע ללכת לפחות לאירוע תרבותי אחד(בלט,קונצרט,הרצאה וכיוצ"ב) לרוב אף יותר (השבוע הייתי בבלט,הרצאה בנושא תולדות המוסיקה,תהיה לי בקרוב הרצאה באמנות) וזה בנוסף לסוף השבוע התרבותי אותו הנהגתי לעצמי (בכל סוף שבוע אני צופה בבלט וכו') ולחוג מוסיקה קלאסית בו משתתפת בקביעות כבר שנים. ועתה באמת יש לי חיים תרבותיים עשירים ומהנים. פשוט כיף כיף כיף!
זה היה אחד החלומות הגדולים שלי מאז ומתמיד. ועכשיו גם אותו מגשימה ובגדול.
וזה פשוט כיף! אז רציתי לשתף.

וכל זאת

בנוסף לריקוד שבו עסקתי תמיד,גם בזמן הלימודים. וממשיכה כמובן לעסוק.
רק שעתה נוספו גם המוסיקה הקלאסית והאמנות,כך שבין אימוניי עוסקת בהם. וזה כזה כיף! גם בלט,גם מוסיקה קלאסית וגם אמנות. כיף,כיף,כיף!

אופיר נ1

New member
בנוגע למוסיקה לבאלט..

כדאי לדעתי להכיר (אם לא שמעת עדיין) את רומאו ויוליה לבאלט , של פרוקופייב. יש גם של צ'ייקובסקי. הפרוקופייב מאד מדבר אליי..

../images/Emo13.gif

בוודאי שאני מכירה את הבלטים של פרוקופייב. אני מכירה עוד הרבה בלטים נוספים. בשל עיסוקי בבלט מאזינה להרבה מאוד יצירות לבלטים. אני גם רוקדת ומתאמנת לצליליהם. רק שנוסף לכך רוצה גם להכיר דברים נוספים במוסיקה הקלאסית,וזה מה שעושה עתה. בשל הריקוד בחרתי מקצוע מתאים שיאפשר לי את הזמן אליו. ומה שיוצא מכל זה שעתה יש לי גם את הזמן למוסיקה הקלאסית,וזה באמת כזה כיף. חזרתי לא ממזמן מהעבודה ועכשיו כל אחר הצהריים פנויי לי,לריקוד,למוסיקה הקלאסית ולחלומות נוספים. וזה באמת כיף כזה.אני רוקדת ומתאמנת ובין האימונים השונים ולאחריהם עוסקת גם במוסיקה הקלאסית. קוראת חומר על תולדות המוסיקה,צופה בסרטוני בלט ומוסיקה,הולכת להרצאות בנושא,קונצרטים ועוד. וזה פשוט כיף! אז החידוש עתה הוא שעתה מקדישה גם למוסיקה הקלאסית. מקודם גם למדתי בנוסף לעבודה ולריקוד,כך שבין אימוניי השונים חזרתי על חומר הלימודים(למדתי באוניברסיטה הפתוחה כך שכל הלימודים היו בצורה עצמאית)עתה פשוט בזמן הזה עוסקת במוסיקה הקלאסית.אז כל חלומותיי ביחד,גם בלט,גם מוסיקה קלאסית וגם אמנות. ובתולדות המוסיקה והאמנות לומדת גם על המדינות השונות שהמלחינים נולדו או/ו גרו בהן. שגם לכך ישנה השפעה על המוסיקה הנכתבת,במיוחד בתקופה הרומנטית אך לא רק. בקיצר,הכל ביחד,וזה באמת כיף אחד גדול!
שנים חיכתי לזמן הזה שאוכל להקדיש גם למוסיקה הקלאסית,והנה עתה הגיע הזמן ומקדישה גם לכך. וזה פשוט כיף!

למעלה