סיכום שבועי

../images/Emo99.gifסיכום שבועי../images/Emo99.gif

טוב אז קודם כל
לכל החדשים למיניהם- ברוכים הבאים
איזה כיף שבאים אנשים
היה לי לפחות שבוע מסעיר במיוחד
אז סכמו ת'שבוע שלכם אנשים.. שיר השבוע של נועם: שיר השבוע בכללי: אומן השבוע: אלבום השבוע: תמונה שבועית: משהו שעשה לכם ת'שבוע: משהו שהרס קצת ת'שבוע: בילוי השבוע: ציטוט שהצחיק במיוחד: תכנונים לשבוע הבא: סופ"ש מהמם לכולם
ביי.

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifגמכן שבוע בעעע

שיר השבוע של נועם: אסור לי לגלות.. שיר השבוע בכללי: The kill-30 seconds to mars אומן השבוע: 30 seconds to mars אלבום השבוע: 30 seconds to mars-beautiful lie תמונה שבועית:
משהו שעשה לכם ת'שבוע: גימלים משהו שהרס קצת ת'שבוע: הרס קצת?????? אחרי שנה וחצי זה לא קצת.. בילוי השבוע: אוויטה מופע דראג וההופעה של נועם בביאליק ציטוט שהצחיק במיוחד: "אחרי חצי שנה כבר אין סיכוי שאת בהריון ממנה..." תכנונים לשבוע הבא: למות?
|הלוואי||הלוואי||הלוואי||הלוואי||הלוואי||הלוואי||הלוואי|

שלי פאר

New member
...

את יוצאת לאוויטה !? בונא זה ליד העבודה שלי. תבואי לבקר ( בלילות. ) לא קשה למצוא אותי. אני תמיד שם.

דורן מ

New member
אנייי

שלום לכל החדשים :):)):) כיף לראות שלאט לאט יותר אנשים נחשפים למוסיקה של נועם........
שיר השבוע של נועם - כנראה שיר השבוע בכללי - דבש אומן השבוע - נועם פנחסוב וברי סחרוף אלבום השבוע - יותר טוב כלום מכמעט - עברי לידר תמונה שבועית - שמתי בהודעה למעלה, תמונה מהצילומים של נועם משהו שעשה לכם ת'שבוע - ההופעה בביאליק :)))) משהו שהרס קצת ת'שבוע - הייתי חולה והתחיל הקיץ בילוי השבוע - עם חברות שהיו איתי בצבא והופעה בביאליק ציטוט שהצחיק במיוחד - "אתה חבר של אחותי?! אז עכשיו אני מבין מזה הרעשים ששמעתי בלילה מהחדר שלה......" נועם מביך ממש את איתמר מאירי ומצחיק את כולנו............. אני לא שוכחת את זה :)))))))) תכנונים לשבוע הבא - עבודהההההההה סוף שבוע מצוין לכולם!!!!!!!!

שבת שלום../images/Emo140.gif

שיר השבוע של נועם: בורח שיר השבוע בכללי: יש הרבה... אומן השבוע: נועם ברורP= אלבום השבוע: החדש של אביב.. כמה אני חורשת עליו:) תמונה שבועית: גרררררר משהו שעשה לכם ת'שבוע: ההופעה של נועם משהו שהרס קצת ת'שבוע: ביצפר?P= בילוי השבוע: הופעה של נועם והיום בטח אני אצא לאנשו:) ציטוט שהצחיק במיוחד: מה שדורן אמרה..חחח והיו עוד כמה יציאות מצחיקותP= תכנונים לשבוע הבא: הופעה של יואב דגני!? הלוואי:)

../images/Emo204.gifמסכמת..

שיר השבוע של נועם: אחד בתוך השני, לעוף, לעולם לא תדעי, אם הייתי. (ובעצם הכל כי רק השבוע נחשפתי אליהם
) שיר השבוע בכללי: אפרת גוש- לא שרע לי אומן השבוע: נועם! אלבום השבוע: אפרת גוש- הסליחה ואני תמונה שבועית: משהו שעשה לכם ת'שבוע: קפה ביאליק ועוד כמה דברים
משהו שהרס קצת ת'שבוע: מבחנים. בילוי השבוע: ההופעה ואיזה מאה פעם בסנוקר
ציטוט שהצחיק במיוחד: לא עולה לי.. תכנונים לשבוע הבא: הופעה של ריטה, ועוד דברים טובים.

דורן מ

New member
ואפרופו הופעה של ריטה........... היום גיליתי

שקראתי בעיתון של סוף שבוע על הופעות שלה שהמפיק המוסיקה של נועם, אלדד ציטרין הוא הקלידן שלה :)))))) סתם משהושתדעו אם זה מעניין ואני גם קצת שיכורה אז אין לי מושג מה אני אומרת

חחחח הילי מזה מזכיר לך?~!

קבלו לבמה את תומר ממיה ואלדד ציטרין!!! חחחXDDD*צורחות כמו פרחות*!!

לתקן את כולכן!!!

עדי גולדשטיין הוא הקלידן ואלדד ציטרין המפיק מוזיקה של ריטה.. ןפפפפפ זה ידוע ממזמן!! ויש לאלדד הופעה ב20.4 [מי אמר יומולדת שלי??] בא לי ללכת
יומולדת בחג חרא!!

../images/Emo204.gifמתקנת אותך חח

כרגע אלדד ציטרין הוא הקלידן שלה, ובכמה שירים הוא מנגן גם בסקסופון
הוא מדהים לאאלה.

מסכמת../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: אם הייתי, לעולם לא תדעי
שיר השבוע בכללי: בואי אלי- אביב גפן אומן השבוע: אביב גפן, נועם.. אלבום השבוע: אביב גפן- עכשיו מעונן תמונה שבועית: אין משהו שעשה לכם ת'שבוע: הנסיעה לרמת גן
*מרימה גבות* משהו שהרס קצת ת'שבוע: הרבה דמעות.. בילוי השבוע: לא יצאתי אתמול
כי נרדמתי ב-7 בערב
אוף. ציטוט שהצחיק במיוחד: "מה אתה חבר של אחותי? בגלל זה שמעתי אתכם אתמול בלילה.."
או משו כזה.. תכנונים לשבוע הבא: לימודים, בצפר, לשם שינוי.. שיהיה לכולם שבת נפלאה
ושבוע טוב.

בוקר טוב ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: אני וכל המחשבות
שיר השבוע בכללי: שלושה ימים - יהודה פוליקר אומן השבוע: נועם, כמובן! ומוש בן ארי אלבום השבוע: מוש בן ארי LIVE תמונה שבועית: אין לי כוח, אני בתגובה מהירה חח משהו שעשה לכם ת'שבוע: ההופעה של נועם
ועוד כמה דברים.. משהו שהרס קצת ת'שבוע: בי"ס..
בילוי השבוע: ההופעה של נועם בקפה ביאליק :) ציטוט שהצחיק במיוחד: אממ לא זכור לי עכשיו, אבל בדוק יש מלא חחח תכנונים לשבוע הבא: ללמודללמודללמוד

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifמנסה פעם שניה..../images/Emo122.gif

שיר השבוע של נועם:עכשיו את פה שיר השבוע בכללי:
אומן השבוע:נועם פנחסוב אלבום השבוע:היהודים-אנפלג תמונה שבועית:לא הכי טובה אבל זה מהשבוע
נחשו מי אני.. [מי שמכיר לי לגלות
]
משהו שעשה לכם ת'שבוע:הכ! היה שבוע נהדר! [יום צילום (נועם פנחסוב, וההודעה..), מאיה, שירן, זהר, אריאל..] משהו שהרס קצת ת'שבוע:היא!=/ בילוי השבוע:שני ביומצילום, שלישי ברמת גן עם זהר! ויום שישי
ציטוט שהצחיק במיוחד:חח שניים!: 1. "אני נראה ככה כמו קונדום!"
[ נועם פנחסוב מכדרר את הכדור ומסתכל על הצל]. 2.אחותי: "מה כולם לחוצים להתחתן? אפילו שי לא נראה כזה לחוץ.." אבא:" אם הוא היה איתך הוא היה מתחתן ממזמן" אחותי:"אם הייתי איתו היה לי כאב ראש לכל החיים..!!" אמא:" זאת לא בעיה..הוא רוקח.."
!!
תכנונים לשבוע הבא:ראשון=>מין טיול שכזה. שני=>סיירות של השרות לאומי ברמן גן (ריבר
) שבוע טוב!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gif../images/Emo3.gif../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif

התמונה הכי עדכנית שלי..

למעלה