בוקר טוב וחג שמח!!!!

../images/Emo99.gif ../images/Emo140.gif ../images/Emo140.gif בוקר טוב וחג שמח!!!!

שיהיה לכם בוקר נהדר וחג שבועות שמח !!!

LANIT1

New member
חג שבועות שמח לכולללללללםםםם../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

לולי72

New member
חגגנו ככה

אתמול דפנה וגולן באו אלינו (שכחתי להגיד לך שאת מוזמנת גם, ועוד הייתי אצלך השבוע, אבל אני מרחפת בגלל כל מיני בדיקות שאני צריכה לעבור, אז תסלחי לי נכון?) לארוחת ערב חלבית, דפנה הכינה שתי פיצות טעימות אחת עם תירס ואחת עם זיתים, לירון הכין בורקס גבינה, אני הכנתי פשטידת פטריות, לירון הכין גם עוגת גבינה וגם סלט ירוק עם עלי ביבי, ענבים, אגסים וחומץ בלסמי, שמן זית, בקיצור סלט טעים ומתקתק. הילדים נהנו, השתוללו כשיובל ממרידה את בר ורז הצטרף לחגיגה גם. היום נסענו לאיזו חורשה כאן ליד קיבוץ יפעת, יובל עשתה שם פסיפס ומטבע ושרשרת, ואח"כ אכלנו אצל ההורים שלי ארוחת צהריים חגיגית. וזהו, הלכנו לישון בצהריים - מאז שהתחתנתי עם לירון, הדבר היחיד שהצלחתי ללמד אותו עד עכשיו ב - 5 שנות נישואים (שיחולו בשבוע הבא) זה לנצל הזדמנויות לישון בצהריים. יאללה בי בינתיים, הולכת לעשות ליובלי אמבטיה.

מקווה...../images/Emo23.gif

שאצלך הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר!!!
ואחר כך נחגוג אצלך ..... חחחח....
בגדול!!! מאחלת, באמת מכל הלב !!!! נ.ב סלחתי כבר!!!

תמונות.... שולחת....../images/Emo24.gif

היי דפנוש.... שולחת לך תמונות.... צפיה נעימה
נשיקות... לרז ולבר...

dafgol

New member
../images/Emo25.gif קיבלתי ../images/Emo51.gif

קיבלתי שלושה מיילים
מחר את בחופש? בא לך לעשות מצ'הו? אני עד הצהריים פנוייה, צריכה להגיע לקופ"ח ואח"כ לקניות באיזה שלב....עוד לא יודעת אם בסופר או בשוק ( צריכה לקנות ירקות ופירות) מה התוכניות שלך מחר?

dafgol

New member
ארוךךךךךךך ומייגע

רוב היום היינו בטבעון אצל ההורים שלי, ברי נשאר שם להתפנק ולכייף עם ההורים שלי עד מחר או מחרתיים...מתי שיתחשמק לו לחזור הביתה ( אני לא אמא חונקת
, שיהנה לו ויתפנק ...) רזי היה ער משש בבוקר ועד אחה"צ כשהיינו בדרך לנהלל, בדיוק אז החליט להירדם לו...אז כבר חזרנו הביתה ושינינו קצת תוכניות.... השאר יסופר ויתואר מחר..... מחכה שרזי ילך לישון כבר......

../images/Emo24.gifהיי לכן,,,,מי מרדים את מי???../images/Emo3.gif

אצלי מזמן ישנים יקירתי,,מה שלומכן,,היום נסענו לחדרה,,היה נחמד,,, והאמת,,שהרגשתי ממש רע אבל רציתי שהילדים יהנו,,, אני קוראת כאן בהנאה את נפלאות יומכן,,, ליל מנוחה אילנה

dafgol

New member
בדיוק חשבתי עליך מקודם

שלא התקשרתי אליך היום לשאול לשלומך וזה לא בסדר מצידי....נו נו נו לי.... התגעגעתי
מתי את הולכת לבדוק את עצמך? תרגישי טוב יקירה

../images/Emo24.gif|דפנוש יקירתי,מה שלומך?

אני אהיה בסדר,,ייתכן שיש לי סוכר ואני לא יודעת והרי זה חמור את יודעת,אם אדם יש לו סוכר והוא לא שומר וכאלה,במיוחד עם פירות וכאלה,,אבל אנני יודעת מדוע כאבי הראש וכו',,שבוע הבא בלי נדר אקח את הקטן ישר בבוקר ואסע לנצרת עילית לקניון יש שם סניף של מכבי שעושים בדיקות אלא אם אני טועה??? את צדקת בנוגע לחיסון של ליאם,אפשר גם בטיפת חלב פה וגם אמשיך מעקב איתו כאן,כמעט שכחתי תאמיני לי. אני שמחה שנהניתם ולא משנה היכן הייתם,, אשמח אם נפגש ,,,ואת יודעת..... סוף שבוע טוב יקירה אילנה

למעלה