Incubus ב Rock AM Ring

Incubus Creep

New member
Incubus ב Rock AM Ring

עכשיו בדיוק ראיתי אונליין את wish you where here ממהופעה שלהם. לפי מה שמשודר בMTV2 עכשיו זה ישודר גם שם עוד מקסימום 20 דקות אז שווה לראות ;)

AurelieG

New member
אהה גם אני ראיתי ב MTV2

היה ממש מוזר לראות אותם .. בד"כ לא רואים אותם בערוץ הזה..

Incubus Creep

New member
נכון.. למרות שנתקלתי בהם כמה פעמים

זה ממש כיף להתקל בשיר שלהם בלי שאתה בכלל מצפה לזה. אני ישר מתחילה לקפץ כשחיוך שטותי מרוח לי על הפנים כמו איזה פאנגירל..

itzikch

New member
Rock Am Ring Set List Inside

heh 01 - Just A Phase 02 - A Kiss To Send Us Off 03 - Nice To Know You 04 - Wish You Were Here 05 - Anna Molly 06 - Circles 07 - Love Hurts 08 - Drive 09 - Megalomaniac 10 - Priceless 11 - Are You In 12 - Pistola 13 - Stellar 14 - A Crow Left Of The Murder i saw everyting !!! awsome show i download it hehe brandon have a longggggggggggggg hair wtf is that he should cut it a little bit hehe best setlist in the world and this is Pinkpop Festival - Landgraff, Netherlands SETLIST Just A Phase | A Kiss To Send Us Off | Rogues | Wish You Were Here | Anna Molly | Stellar | Circles | Talk Shows On Mute | Drive | Megalomaniac | Priceless | Nice To Know You | A Crow Left Of The Murder

Incubus Creep

New member
איזה סט ליסט אדיר!

גם לדעתי הוא צריך לקצר את השיער :p השיער בדרייב הוא האורך האידיאלי יש סיכוי שאתה יכול לשלוח לי את ההופעה מrock am ring?

koko992

New member
לוידאו ההופעה של רוק אם רינג- כנסו!../images/Emo13.gif

הנה הקישורים להורדת ההופעה מרוק אם רינג במלואה...
קישור 1 (קובצי AVI) קישור 2 (למי שיש את תוכנת השיתוף BITCOMET להורדה באיכות של די וי די) תהנו!

Incubus Creep

New member
תודה רבה!

יש אפשרות חהוריד באיכות יותר טובה לא בתוכנה שציינת?

למעלה