is there anybody out there???

גילי@

New member
is there anybody out there???

אהלן אנשים,חדשה כאן... תסבירו פנים ותאמרו לי מה קורה על מנת שאשתלט ולא אצטרך לדפדף בהודעות מתחילת פתיחתו של הפורום...

Blade

New member
לא...... אין כאן אף אחד.

כולם להגיד שלום יפה לגילי. (כולם ביחד) ``שלום יפה גילי``. גילי, ברוכה הבאה לפורום עשרים פלוס,עכשיו שבי ליד השולחן ותשלבי ידיים כמו ילדה טובה, ותקשיבי לי.... יופי. אני אעשה לך עכשיו הכרות עם חברי הפורום. טוב. אז את מי יש לנו כאן. הממממ... נתחיל מפואט, פואט הוא מנהל הפורומים של תפוז. כן, גם זאת עבודה. מה שאת לא יודעת עליו זה שהוא בעצם בן אדם עם סטיות, בעל חיבה חזקה לעזים, כבשים, כלבות, וכ`ו וכ`ו. הבאה בתור היא טריקי, אישה רבת פעלים בפני עצמה. וגם שהיא לא עצמה אז היא עושה די הרבה, יש לה את הפיצול שלה, וקוראים לו בקי, על שמה של כלבתי המכוערת, שתחנק מאכילת יתר של דוגלי. סידני, או סידנעיי בשמה המיקצועי. היא עלוקה מדופלמת, רק תתני לה מטרה, והיא תדבק אליה. הבחורה אכן יודעת את רזי אומנות הנידנוד. את יכולה לדפדף לאחור ולראות אילו סוגים של התעללויות העברנו אותה. והיא... כמו כלב שנעול על עצם... לא וויתרה אפילו לרגע אחד. ועל זה אני מעריך אותה. ואמישה, אוי אמישה.... אמישה הוא בחור נחמד מאוד, באמת, ממש נשמה, אבל הוא קצת מתוסכל מבחורות. את יכולה לראות את הקריאות הנואשות שלו לתחינה וליחס מצד המין הנשי כאן בפורום. עד עכשיו אני חייב לציין, לא בהצלחה יתרה. בזמן האחרון אני מודאג בגללו, הוא התחיל לקחת ויאגרה. אמישה, אנחנו כאן בשבילך, אל תתדרדר ככה.... אוהבים אותך..... ליאור הגיעה לכאן במסגרת חיפושיה אחר דולי הכבשה שנעלמה לה. כמובן שהיא נמצאה אצל מי אם לא פואט יקירנו. לאחר מבצע חילוץ נועז, היא החליטה להשאר כאן, ןלתרום משנינותה למען חיי הפורום. יאמר לזכותה של ליאור שהיא אחת מהיחידות שכן מתייחסות לאמישה כאן. ליאור, אני תופס ממך. קוטלת היא ממש מותק, אל תכנסי לאשליות לרגע בגלל השם המפוצץ שלה. היא לא יכולה לפגוע בזבוב. למרות שהיא כל הזמן טוענת שבתי הקברות מלאים בקורבנות שלה. אני בספק, אבל אני לא רוצה להרוס לה את הסרט שהיא חיה בו. צ`יטוס לפי דעתי מייצג את החלק הקטן אך שפוי שיש לנו כאן בפורום, ואני חושב שיסכימו איתי כולם בקשר לזה. עד היום לא הצלחתי להבחין בסטייה מסויימת בהתנהגות שלו. בנוסף לכך יש לנו את דווקא, היא כותבת לנו שירים שינעמו לנו לעין בשעה שאנחנו עסוקים בלהגיב כאן ולכתוב את הגיגינו. רק שבזמן האחרון היא שקטה קצת...... דווקא? מה קורה? הכל בסדר? אנחנו מתגעגעים....... טוב אני לא חושב ששכחתי מישהו מהדמויות המרכזיות שלנו כאן.... יש אותי כמובן. אבל במקום לתאר לך אוי ואת הקריזות שלי, את יכולה לקרוא את מכתב הפתיחה שלי. גילי, את מוזמנת לבוא ולכתוב כאן את מה שעולה בראש שלך. ולהגיב לכל מה שנכתב כאן. ואתם כולכם.... אני מניח שגם אתם תקראו את המכתב הזה ותגיבו עליו. (אין לי ספק בקשר לזה) תתנהגו אליה יפה! שמעתם?! ופואט! תשמור את הידיים שלך לעצמך!!

@poet

New member
הקיצר גילי תתפשטי , עושים לך זובור!

גילי , שלום אני מנהל הפורומים של תפוז , אני המפקד הכללי האיש שאין עליו עוררין , המפחיד מכולם . דבר ראשון קבלי ח``ח על השטרודל בשם שלך חומד דבר שני יאללאה תפשטי אנחנו לא עושים כאן הנחות לאף אחד או אחת. דבר שלישי - בלייד סגני או במילים אחרות (זגני עם ז`) הוא אדם רע לב , יפה כמו מלאך ורע כמו השטן ,הוא ינעים את זמנך חומד לא לדאוג גם את תמצאי את עצמך במיטה איתו כמו כולם כאן אנחנו נוהגים לשגל אותו על ימין ועל שמאל אל תשימי לב לטריקי , היא החברה שלי , אני מנסה לשמור אותה בכלוב , היא כל הזמן מחפשת לברוח לי סדנעי כמו שאמר זגני בלייד , היא חתיכה לא שפוייה שמפנטזת שיש לה חבר דמיוני בשם יניבוש. היא לא שווה ירידה בכל אופן יש לנו את קוטלת העיוורת ודורשת הכפה כי היא התעלמה מהכחול שלי כל אתמול. יש לנו את אמישה , מעורר הזיקפות , עזבי תתעלמי ליאור היא משוש חיי, (והיא היחידה שלא שכבה עם בלייד) כפרה עליה , ליאור חומד בואי תני חיבוק את מי שכחתי את ציטוס העלוב נפש את בקי הפסיכית וזהו כולם מעכשיו הולכים להיות חברים ממש טובים שלך איזה קטע באתי לבנות םורום נורמלי ויצא לי מועדון לילדים חסרי מח. בכל אופן חומד מקווה שאת בלונדינית ולא אני מקיא עלייך שמרי על קשר אח בשר טרי כבר עומד לי poet horney forums admin

למעלה