Israely Reggae Music staff for SEAN PAUL!!!

yehorasta

New member
Israely Reggae Music staff for SEAN PAUL!!!

שון פול נוחת היום בישראל עם כל הקרו בשעה 17:30 צפוייה מסיבת עיתונאים בבית המלון ומחר טיור בירושלים ישנה אפשרות להעביר לו/לאמרגן שלו חומרים מקומיים של רגאיי, אם מישהו מעוניין להעביר דיסקים/מיקסטייפים, וחומרים נוספים AS SOON YOU Can... 054-7827021 יהונתן Bless

בשעה טובה אני אומר

הביקור הזה, אף כי בחלקת אנשי הרגאיי הוא שנוי במחלוקת, הוא אחד מהחשובים שהיו בשנים האחרונות בעיניי של אומן מחו"ל. מדובר באומן מהשורה הראשונה, בטוח האומן הג'מייקני הכי מצליח בקנה מידה עולמי מאז בוב מארלי. אני לא יודע עדיין אם אלך להופעה, ובכל מקרה, רק הערכה יש לי על הבאתו. GO GLOBAL!

LilStar1

New member
שון פול בארץ ../images/Emo104.gif לראות ולא להאמין ../images/Emo104.gif

שון פול נחת אתמול בישראל, וקיים מסיבת עיתונאים ! ! ! אין לכם מושג כמה אני מתרגשת, האיש נוחת בישראל להופעה חד פעמית! כבוד גדול למוש בן ארי שנבחר לחמם את המופע - מי יודע אולי יצמח שיתוף פעולה ביניהם בעתיד

כתבתי לך הודעה בפורום של התקווה ולא ענית..

אז את מוזמנת לענות פה
שתהייה אחלה שבת -כשף!

xXx Shiraz xXx

New member
אהה לא ראיתי

נאלצתי לחזור לעמוד 2 כדי לחפש את זה חחח קיצר אני אשאל אותו האם באמת אפשרי שהוא יכניס אותך או שהוא סתם צחק איתי... תשמעי יהודים גרמנים (אלה שאני הכרתי לפחות) הם איילי ההון של ברלין, קצרים בכסף הם ממש לא, אחד הגרמנים אפילו רצה לשלם לי על הטיסה והכל והעיקר שאבוא לגור איתו... אותי זה קצת הפחיד. חחח קיצר אבל הבחור הזה שנכנס חינם הוא איש טוב...אני אדבר איתו ואגיד לך...מתי זה יוצא בדיוק? ויש לך מסנג'ר?

וואי היה ממש טובבבבD:

מוש בן ארי היה תותח.. נתן הופעה מדהימה.. אח"כ היה איזה פלוץ צרחן שהיה על הבמה יותר מדיי זמןן והצליח להביא לי תקריזה..לאדעת מה הלך שם,התעכב לא התעכב... אבל זה היה כ"כככ מעצבןןןן..וחופר. ושון פול היה תותחDD: הסוף היה בנזונה=] פאקק היו כלכך הרבה אנשים. אין לי קול יותר, ואני צריכה ללכת לישון ונראלי שחטפתי שפעת היו כמה מוניות שלא הסכימו לקחת אתיופים בגלל שהם אתיופים זה היה נוראי ונרקבנו שם עד איזה 2 בלילה כי לא היה לנו איך לחזור אבל היה כיף:p ואני סוף סוף בבית=\ טוב חפרתי מה אני עושה פה בכללS:

bigwill

New member
היה חזקקקק

הנשמה יצאה עד שהגענו לראשון... והגענו טיפה באיחור אבל היה פצצה חבל על הזמן. הhot fuck באמצע היה כל כך במקום שזה לא ייאמן.., וגם הטיפת אקסודוס בסוף חחח

JamicaniT

New member
בדיוק מה שבאתי לכתוב ..

היה מעולה. ציפיתי ליותר האמת. אבל נהנתי מכל רגע :)

Lagzieli

New member
יאווו היה פשוט מטורף

כמות האנשים,כמות הזיעה,כמות האנרגיות פשוט לא הייתה מהעולם הזה נראה לי זה היה הפעם הראשונה שנחשפתי לתיקלוט של אפיקומן שהיה בהתחלה וחייב להגיד שהתקלוט היה פשוט חזק חבל שהוא בא לעשות רק הופעה אחת אבל בכל זאת היה שווה כל שקל

yehorasta

New member
2 כתבות וקטע ווידאו

אפיקו מאן ויסאייה ניענעו ישבנים ריאלטי: תותח! אחח... מנחה no' 1 מוש בן ארי היה ממש נחמד ורוד-בוי סאונד נתנו שיעור בדאנס-הול ושון פול, הפעם מסכים הפעם עם התקשורת עם 2 הכתבות: www.nrg.co.il/online/5/ART1/602/104.html www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3418930,00.html והחומרים נשלחו RESPECT

נג היפה

New member
מסכימה לגמרי עם רביד

ציפיתי להופעה הזאת מלא זמן וממש התרגשתי לראות אמן דאנסהול שמופיע מול קהל כל כך גדול. הגעתי לאמפי בשניה ששון פול עלה לבמה, הפקקים הרגו אותי.. בכל אופן נהנתי מאוד, אבל הייתה לי תחושה של החצמה קלה, הקהל לא הכי שיתף פעולה, לא ראיתי כמעט אנשים שרים פשוט לא הייתה הרבה התלהבות. הייתי רוצה להיות בהופעה קטנה שלו בג'מייקה עם קהל שיודע מה זה דאנסהול ומה זה רגאיי מיוזיק אמיתי ולא סתם להיטים. בכל אופן הרגשתי טוב שאני לא חלק מהקהל הרייקני הזה, כל ההופעה נופפתי בדגל ג'מייקה בגאווה. הפריצה עם הDUTTY WINE וההמשך זה היה כל כך כיףףף .. וגם הנגיעות אקסודוס בסוף נתנו לי הרגשה טובה.. אבל ת'אמת ציפיתי ליותר... יאללה עכשיו תור דמיאן

sugar lips16

New member
לאדעת על מה אתם מדברים כי

מאיפה שאני עמדתי היו מסביבי מלא אמריקאים שזרמו ממש טוב עם המילים של השיר שלו, בצורה מטורפת הקהל סביבי קפץ והתלהב כולל אני למרות שכאן בסירטון אני רואה קהל רגוע. מוזר לי. בכל אופן נהנתי בטירוף, גמני חיכיתי מלא זמן להופעה שלו. וגם אני , כמוך, רוצה לראות הופעה שלו בג'מייקה, כדי להנות יותר, ועם קהל פחות פסיכופטי כמו הקהל הישראלי, שדוחף ונדחף ומסתיר לי את הנוף :)

SaBaGMaN

New member
בג'מייקה

הקהל פחות פסיכופטי? ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh תחפשי כל מיניי הופעות של אמניי דאנסהול ביארד..שאגות,אשששש בקיצור טירוף! לא יודע אם בהופעה של שן א פואל יהיה את אותו דבר כי הקהל שם דיי "קשוח" מה שניקרא..עומדים בחיבוק ידיים ומחקים שתבדר אותם,אבל בהופעות של הסטארים הם מיתקרחנים! פה זה זה ממש לא ככה,התרבות והכל שונה אי אפשר לידרוש מהקהל שלנו דברים כאלה בכל מיקרה החוגר לא מכניס לי המון כסף לחשבון ו200 שקל לא היו שם בישביל זה אפילו שאני מאוד מעריך תבחור ושמעתי אותו הרבה ליפניי הלהיטים באמ טי וי אבל כמה חבר'ה היו ואמרו שבסך הכל היה נחמד לא משו מפיל,אם היה לי את המוטרות הכספית הזאת לא הייתי מהסס שבוע טוב לכולם!

../images/Emo45.gif

ובכל מקרה, ביארד שאן פול לא מלהיב אף אחד... תנו להם הופעה של טרבולנס! הופעה של באונטי! אפילו איש הפיל... ותראו מה זה הופעה מטורפת באמת!!!

למעלה