It's סכמ"ש time!

Thumpers

New member
It's סכמ"ש time!

יפה שלי, נכשלת בעבודתך הקבועה, ליצור את הסכמ"ש - אז אני אעשה זאת הפעם - אבל שלא יקרה שוב ;) [הדגש]
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו פחות טוב שקרה השבוע:
תוכניות וציפיות לשבוע הקרוב:
אדם שעשה לכם את השבוע:
המעשה הגיקי של השבוע:
מה עשיתם ליום העצמאות?
ו.... פינת השאלה המתחלפת... (בהשראת חברתנו היקרה ש'קפצה' לארה"ב) מהו הדבר הכי ספונטני שעשיתם אי פעם, והאם היו לכם חרטות אחריו? [סדגש]

In Red

New member
תשובות

משהו טוב שקרה השבוע: אימא שלי באה לבקר..=] משהו פחות טוב שקרה השבוע: נכוויתי ממישהו שחשבתי שידיד שלי. תוכניות וציפיות לשבוע הקרוב: דייט פיצה ^_^ אדם שעשה לכם את השבוע:הבחור המקסים שפגשתי המעשה הגיקי של השבוע: לשחק משחקי מחשב מה עשיתם ליום העצמאות? הייתי במסיבה קטנה ומאוד חביבה.

Lion_Heart

Well-known member
אני דל השבןוע

משהו טוב שקרה השבוע:
משהו פחות טוב שקרה השבוע:לאזוכר תוכניות וציפיות לשבוע הקרוב:שודדי הקאריביים לשבוע הבא אדם שעשה לכם את השבוע:לאזוכראתשמה המעשה הגיקי של השבוע:להתגעגע ל מ"ת מה עשיתם ליום העצמאות?בהיתי בזיקוקי הדינור

תשובות!

משהו טוב שקרה השבוע: הייתי בשיעור בלט אחרי שלושה חודשים של חופשת מחלה. משהו פחות טוב שקרה השבוע: לא רוצה לחשוב על דברים רעים שניה לפני תחילת השבוע החדש. תוכניות וציפיות לשבוע הקרוב: חברה טובה חוזרת מחו"ל, רופאים, עוד שיעורי ריקוד. אדם שעשה לכם את השבוע: ידיד שלי מהצבא, אתמול :) המעשה הגיקי של השבוע: פתחתי מחשב ולימדתי את אח שלי לזהות את המרכיבים שבפנים. מה עשיתם ליום העצמאות? רצתי בבגדים כחולים-לבנים ועשיתי על האש. ו.... פינת השאלה המתחלפת... (בהשראת חברתנו היקרה ש'קפצה' לארה"ב) מהו הדבר הכי ספונטני שעשיתם אי פעם, והאם היו לכם חרטות אחריו? אתחיל ואומר שאני דוגלת בלא להתחרט ולמרות הספונטניות עושה דברים בלב שלם בד"כ. אז וול, חוץ מלטוס לארה"ב בספונטניות, גם בספונטניות רבה החלטתי לוותר על בגרות בביולוגיה שבוע לפני הבגרות, ויתרתי על פסיכומטרי יומיים לפני, קניתי תיק באלף שקל בערך, ויכולה לחשוב על עוד אבל עייפה מידי.... :) חפרתי! שיהיה שבוע טוב לכולם!!

לאחרונה הזמן זוחל לי

משהו טוב שקרה השבוע: בדיוק לפני כמה שעות החבר חתם על חוזה לדירה ממש שווה, שאני מתה כבר להשקיע בה ולעשות לו פינת זולה בחוץ לכבוד הקיץ.
משהו פחות טוב שקרה השבוע: זה קרה בשבוע שעבר, אבל לא היה סכמ"ש: אחותי הצליחה ליפול מסוס ולשבור את שתי הרגליים. לילדה שלום, והיא מקבלת את העניין בגבורה.
תכניות וציפיות לשבוע הקרוב: פסטיבל הסטודנט בטכניון עם חבר שלי והחברים שלו (מי מכם שבא מוזמן להודיע לי), ואחריו אנחנו עולים אליי לצפון, ישנים, עושים פויקה , יוצאים לשתות ובשבת מטיילים. רק שהמזג אויר לא ידפוק שוב את התכניות, כי זה היה אמור להיות השבת הזו.
המעשה הגיקי של השבוע: מצאתי את עצמי מסבירה לאמא שלי למה אני אוהבת ביוכימיה, וכמה שזה מאוד מרתק והגיוני. כל מה שהיה לה להגיד זה: "רגע. אז בעצם אנרגיה זה שומן?". רק שלא תתחיל לצום.
דברים שעשיתי ביום העצמאות: דווקא לא נשארתי בכפר. נסעתי לחבר לחולון, וראיתי זיקוקים ברמה של אלו שמדליקים בטירה הקסומה בדיסנילנד (לפחות ככה זה נראה בעיני מושבניקית פושטית). אח"כ המשכנו למסיבות רחוב בדרום ת"א. דווקא היה מגניב. וביום עצמו לא עשינו משהו מיוחד.
הדבר הכי ספונטני שעשיתי אי פעם: זה יכול להירשם במעשה הגיקי: החלטתי להירשם ללימודים יומיים לפני שהם התחילו רק כי אני לא מוצאת עבודה ומשעמם לי, וכי גם ככה אני רוצה לעשות תואר בביולוגיה, אז כבר עדיף ירושלים כי הם הכי טובים וכי אני מתקבלת, אז למה לא? (למרות שתמיד אמרתי שזה יהיה באב"ג).

Thumpers

New member
אני אהיה בפסטיבל הסטודנט ברביעי!

אחלה הופעות - אני אשמח להגיד שלום.

למעלה