IT'S A DANCEHALL CITY TODAY

reality i

New member
IT'S A DANCEHALL CITY TODAY

אחרי הטירוף שהתחיל ברביעי בלילה עם 300 איש במקסים אנחנו ממשיכים לתת לעיר תל אביב להחשף למוזיקה ג'מייקנית בהגשה אותנטית !! מישהו זוכר אם מוזיקת דאנסהול נשמעה בעבר על גבי גג תל אביבי בשבת אחה"צ ? מתחילים : 18:00 לפנות ערב מסיימים : 00:00 (אתם יודעים,שכנים) כניסה : עד 19:00 10 ש"ח בלבד.אחרי 19:00 30 ש"ח בלבד. סאונד מפנק ושתייה גם ! שבת הזו מוכרזת כשבת PASSA PASSA ! על המוזיקה : ABUYA - ROUDBOY - A~MAR פלורנטין 50.

אז איך אתם מסכמים?

הרבה כוונות וקצת פחות תכלס. בגדול, אני נהנתי, אחלה אנשים. אי אפשר לברוח מבאבילון...

ת'אמת אני אגיע לך?

הרבה כבוד יש לי לשלושת הסאונדים האלה, כל השבוע תיכננתי להגיע- בכל זאת גם רוד בוי, גם איימר וגם אבויה באותו ערב במקום אחד.. לא צריך יותר.. אבל הייתי השבוע במקסים והיה לי קשה לבלוע את הדאנסהול ברמה כזו, אפילו שהיה גם ניו רוטס בהתחלה. אז יצא מצב שאמרתי לעצמי היום "מה אני אבוא, אהנה מהרוטס בהתחלה ואז אחנק מהדאנסהול", פשוט ויתרתי. קיצר מה שאני אומרת (חלק יראו את זה כתלונה..) זה תחזירו את הרוטס, הניו רוטס והראגמאפין, המאסיב צמא לזה! אני יודעת שהקהל רוצה דאנסהול והסאונדים נותנים בראש עם הדאנסהול- אבל יש היענות גם לרוטס, ניו רוטס ורגאמאפיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן קחו את זה לתשומת ליבכם
שבוע טוב חודש טוב..

xXx Shiraz xXx

New member
התחיל גרוע אבל ברגע שהתחמם שם

נהיה מדהים! אין ספק שהיה שווה לנסוע מהקיבוץ
כן ירבו ערבים כאלה (נקודות לשיפור - עוד אנשים, ועד עלות השחר תודה וביי) BLESS

Carcass

New member
היה על הכיפאק...

ציפיתי לקצת יותר אנשים..אבל בגדול..היה על הכיפאק.

Carcass

New member
אה אגב - זיהוי צ'ון..

תמול,יחסית בהתחלה,בערך לפני שהבבילון הגיעו..התנגן שיר... "why u wanna treat mi like a criminal משו משו come to my funeral" משו כזה.. מישו מזהה?

למעלה