It's my party&I'll cry if I want to

The Damned

New member
It's my party&I'll cry if I want to

"בזמן האחרון"/ יהונתן גפן בזמן האחרון נכתבים בי שירים עופות מוזרים חולפים לי בחלון אתמול חשבתי שהנה השתגעתי משהו אוכל בי בזמן האחרון בזמן האחרון לא יוצא מהבית לא מצליח לקרוא ומצפה לאסון מזמן לא כתבתי לזאת שאהבתי לאן נעלמתי בזמן האחרון בזמן האחרון גשמים לא פוסקים רעמים וברקים לא נותנים לי לישון ובכל תרדמה חלומות מלחמה משהו כבד בי בזמן האחרון בזמן האחרון לוקח גלולות כנגד כל החרדות שותה להטביע את ספינת הדכאון ואיש לא אומר מתי זה ייגמר וכמה זמן יימשך עוד הזמן האחרון. כל כך הרבה פעמים אני מרגישה שכולם כבר ניסחו את הרגשות שלי לפניי, כל כך הרבה יותר טוב ממה שאני אצליח אי-פעם. פה ושם אני עוד מרגישה יצירתית, מוצלחת או משמעותית אבל לרוב אני פשוט מרגישה כאילו אין לי מקום. כ"כ לא שייכת, כל כך לא מוצלחת, כ"כ אפסית. ואני יודעת שזה לא מה שאנשים אחרים חושבים עליי, אבל יש כזה נתק בין חשיבה הגיונית לבין רגשות... [you would cry too if it happen to you]

EYTAN155

New member
בשירים אני לא כל כך מבין

לעומת זה בסיפורים אני יותר מוצלח,אז אני מצרף סיפור שפגשתי הבוקר בפורום אחר.

magy

New member
נדבקתי לשיר הזה

לזה אני קוראת "קלסיקה של שיר" הכל מובן ומחבר אותך אל האדם שחווה.....וחש "כמעט" כמותו. אתה לא צריך לשאול את עצמך מה הוא רצה להביע..... אז נכון שזה ממש לא "אינטלקטואלי" ושנוי במחלוקת משוררית כשהכל מובן...... אבל מצד שני...... אין בכלל תהיות והתלבטות אם אתה מספיק נבון לקלוט את כל המשמעויות והדקויות...... ..... כי הכל מובן......כמו ציור נטורלי, ריאלי. הוא לא קוביסטי, דאדאיסטי, פיקסואיסטי, דאליסטי, או סתם מודרני. הכותב מאכיל אותך עם כפית הישר לפה....במעדן שמחליק פנימה לגרון גם אם לעיתים הוא ממש לא טעים........ הוא לפחות לא נתקע בגרון......עם גושים בלתי מזוהים...... כל זה אומר שהשיר מאד , אבל מאד דיבר אליי........ וגם התוספת של דמנד וזה על הבוקר כשעוד אין לי יכולת ביטוי ראויה....... אחרי החלומות של הלילה......חחח

למעלה