J-Rock במסיבה

SaikoStar

New member
J-Rock במסיבה

פסטיבל goth damn it שעושה הפקות ומביא להקות מחו"ל מקיים פסטיבל של יומיים בפורים. מאחר וסצינת שומעי הג'יירוק הולכת וגודלת למשהו שאי אפשר להתעלם ממנו (ובגלל שאני מכירה את אחד המארגנים ומציקה לו המון) הם רוצים לעשות ניסיון של תיקלוט ג'יירוק בערב הראשון של הפסטיבל. התקלוט יתקיים לפני ההופעה של Grendel הגרמנים ואוהבי הג'אנר האינדוסטריאלי יוכלו להנות מההופעה לאחר התקלוט. בכל אופן, המטרה היא לראות אם יש מספיק קהל ואם זה ילך אז בהפקות הבאות כנראה יפתחו רחבת ג'יירוק. אני רוצה לארגן רשימה (כמו מין סקר כזה) כדי לדעת כמה אנשים יגיעו לתקלוט. תשלחו לי בבקשה את המיילים שלכם במסרים פרטיים אם אתם מעוניינים להגיע. תודה^_^

sonaku

New member
בו-פאקינג-הו. כסף זו הבעיה שלי ;;

אבל אני בטח אצליח להגיע^^ אני לא אפסיד את זה. לא ולא >:

SaikoStar

New member
יש תקלוט ג'יירוק במסיבה

של 4 שעות בערך... אם זה ילך אז יעשו רחבת ג'יירוק במסיבות הבאות

Vivi Sparrow

New member
יש אנימה קון X:

הרבה אנשים שאוהבים ג'יירוק יגיעו לכנס, אז נראה לי חבל \:

SaikoStar

New member
אבל האנימה קון

בשעות היום, המסיבה בשעות הערב\לילה, שניהם בתל אביב לא?

שניהם בת"א,

בגלל זה לא יהיה יותר קל לערוך את המסיבה אחרי שעות היום של האנימהקון? אני חושבת שככה יותר אנשים יצליחו לגיעו [וזאת תהיה אופציה לכאלו שבאו יותר בשביל האנימה להכנס לג'יירוק. אבל זאת רק דעתי. X:].

SaikoStar

New member
נו זה מה שאמרתי

האנימה קון בשעות היום... אני בעצמי עובדת בדוכן בקון והולכת למסיבה בערב\לילה....

Vivi Sparrow

New member
אז סבבה D:

ואם המסיבה באמת תצא לפועל אני אשמח לבצע כמה קאברים לשירי ג'יירוק מוכרים D:

oracle

New member
../images/Emo45.gif באה, אם זה ביום של הקון~

יהיה לי קשה לבוא יום אחרי יום לת"א... =/

SaikoStar

New member
יש עוד זמן עד אז

בעקרון זה אמור לצאת ב-4.3 (יום ראשון) אני לא יודעת מה הימים של הקון... אני לא מפרסמת את המסיבה אני רק רוצה לאסוף רשימה של מיילים של אנשים פוטנציאלים שיגיעו לתקלוט.

innocence

New member
אולי

אבל זה מאוד תלוי בהרבה גורמים כמו למשל איפה זה ימוקם (מקום פתוח, מקום סגור, מיקום ביחס לאנימהקון ובכלל..) כמה זה יעלה (גורם די משמעותי במיוחד כשכבר קיימות לא מעט הוצאות באותו יום על האנימהקון...) ומתי זה יתחיל/נגמר.. בתור חיילת לי אישית חשוב לדעת את הדברים האלו כי הכל על ימי חופש וכאלו.. צריך לדעת להיערך בהתאם... תודה מראש על תשובות^^

SaikoStar

New member
אאאוווו... 6 אנשים... עכשיו אפשר

לעשות מסיבה^_^ עכשיו ברצינות... אני עושה את הרשימה הזו כדי לתת להם צפי... בערך... אם זה הצפי לא כדאי לטרוח... זה נורא חשוב...

Keitarou

New member
אולי כדאי שתפרסמי גם

בפורום הזה של לימודי המזרח הרחוק של אונ' ת"א... הם אירגנו את המסיבת ג'יירוק.. אולי הם ירצו לבוא גם.. =)

למעלה