JAMAICA

מתן ה

New member
JAMAICA

כבר הרבה זמן שאני מת לטוס לג'מייקה.. אם יש למישהו מושג כמה החלום הזה עולה? (לתקופה של חודש ככה..) אשמח לתגובות.. "One Love"

נדב88

New member
אני יודע שטיסה לשם עולה בערך

1000 דולר, ושווי הדולר הג'מאייקני נמוך יותר מהאמריקאי.... פרט לזה יש פה חוויות רבות של חברי הפורום שביקרנו בארץ הזו....בהצלחה!! ושנה טובה

אם יש לך מה לחפש בארצות הברית..

אני ממליצה לטוס לארצות הברית ומשם לקחת טיסה לג'מייקה. לא יודעת, יאנו זה מה שאני מתכננת בקרוב לעשות. מתי בראש שלך לטוס? -כשף!

Grand Master G

New member
יש הגבלה ל-21 יום

אם אני לא טועה. השהות של תייר בג'מייקה מוגבלת ל-21 יום, אבל יכול להיות שזה השתנה. המלצה שלי - אם אין לך מה לחפש בארה"ב אז תטוס דרך אירופה. בכל מקרה האופציה דרך ארה"ב היא היקרה ביותר. כדי שיהיה אפשר לאמוד את מחיר הטיסה אתה צריך להחליט מאיפה אתה רוצה לטוס, ואם אתה מתכנן להגיע רק לג'מייקה. המחייה עצמה יקרה יחסית לדרום אמריקה אבל סבירה יחסית לאיים קאריביים אחרים. אתה צריך בערך 40-50 דולר ליום לאוכל ולינה (וגם זה תלוי בכמה אנשים מצטרפים אלייך, אם בכלל)

Carcass

New member
מה לגבי אנשים שרוצים לעבוד?

או לאדע מה,בטוח יש אנשים שרוצים להשאר מעבר ל21 יום.

Grand Master G

New member
זה מה שהבנתי בזמנו

יכול להיות שאני טועה כי באמת לא מצאתי אזכור לזה. בכל מקרה מצ"ב לינקים חשובים עם כל הפרטים שצריך לדעת לגבי כניסה למדינה, וגם לגבי אשרת עבודה (למרות שאני בספק אם זה מעניין כאן מישהו)

למה בספק? אותי מעניין ללכת לעבוד...

בג'מייקה
תודה על הקישורים :] -כשף!

למעלה