Known you better

Lilo the fairy

New member
Known you better

היום תתארח כאן נופרוש
Nofar723
סדר המתארחים
קרן – KeReN 0R ספיר – Sapirushhhhhh ביקי – KiShKooSh אושרית – oshriti123 ליאור – Simply an angel שיר – Dark Force ליאור – boopymylife עדי – כלה להשגה סיון – סיו לאב אוהד אלישע דניאל – מאעד מור – Mor the only אלונה – אנונה2 שי – שושית המתוקית אביטל – Be a bee דנית – דנדן לאב אורי שיראל – Shirelush מוטי – moton מור – מור תייר שני – שני לאב צאד מייקל מורי מעיין – Feaky love אור – אורוש לאב שירי דקלה – Butterfly of wind זיו – זיו בן שטרית חן – Chen010189 ליאור – liorushb כרמל – כפרות שלי מיטל – מיטל עבד
כל מי שרוצה להצטרף שיכתוב כאן ואני אצרף אותו.

be a bee

New member
אואואו^_^../images/Emo55.gif

מה שלומך?:) יש חדש?^_^ הרגל מגונה?:p בלון?;; את בעוד פורומים\קומונות בתפוז?^_^ בת כמה את בכלל?:0 מפגש הבא את באה?^_^ זמר אהוב? זמרת אהובה? להקה אהובה? מסר לאומה?:p
^_^

Nofar723

New member
אביטללללל../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מה שלומך?:)נחמד יש חדש?^_^אני חולה
הרגל מגונה?:p
בלון?;;
את בעוד פורומים\קומונות בתפוז?^_^טלנובלה בע"מ ויב"ז בת כמה את בכלל?14 וחצי מפגש הבא את באה?^_^אני מקווה
זמר אהוב?עברי לידר
זמרת אהובה?מירי מסיקה להקה אהובה?משינה מסר לאומה?:pתחייכו!! ^_^

נופרוששש

מה קורה? איך עבר יום שבת? מה התחביבים שלך? דבר מטורף שעשית? דבר שאת רוצה לעשות? זמרת/זמר מוערצ/ת? שחקנית/שחקן? חח זה הכל.. אוהבת

Nofar723

New member
דנדןןןןן../images/Emo23.gif

מה קורה?נחמד איך עבר יום שבת?נחמד מה התחביבים שלך?צופים,לבלות עם חברות, טלויזיה, מחשב דבר מטורף שעשית?הבנג'י בסופרלנד
דבר שאת רוצה לעשות?צניחה חופשית זמרת/זמר מוערצ/ת?עברי לידר שחקנית/שחקן?אוריי
חח זה הכל.. אוהבת גם אני

נאאאטלי

New member
שאאאלות../images/Emo26.gif../images/Emo29.gif

היי מה קורה
בת כמה
באיזה כיתה
מי הזמרת האהובה עליך
מה החלום שלך
את נמצאת באיזשהי תנועת נוער
זהו
אה ולילו כפרעלך את יכולה להוסיף אותי

Nofar723

New member
עונה../images/Emo13.gif

היי מה קורה? בסדר:) בת כמה? 14 וחצי באיזה כיתה?ט' מי הזמרת האהובה עליך? מירי מסיקה את נמצאת באיזשהי תנועת נוער?כן, בצופים

JULI4561

New member
NOFAROSHHHH

היי מה קורה? הכול טוב? מה הצבע האהוב עלייך? כמה אחים יש לך? בני כמה הם? ומה השמות שלהם ? אוהבת אותם XD ? יש לך פחד במה? תחביבים? מה הסרט האהוב עלייך? והשיר? והזמר/זמרת/להקה? וזהווו

Nofar723

New member
ג'ולל

היי מה קורה?בסדר הכול טוב?כן מה הצבע האהוב עלייך?כולם כמה אחים יש לך?2 בני כמה הם?22 ו19 ומה השמות שלהם ?סיון ושירה אוהבת אותם XD ?כן יש לך פחד במה?קצת תחביבים?צופים, לבלות עם חברות טלויזיה ומחשב מה הסרט האהוב עלייך?מלך האריות ומולאן רוז' והשיר?כל תקופה שיר אחרXDD והזמר/זמרת/להקה?עברי לידר

boopymylife

New member
../images/Emo23.gifשאלות לנופרי

מה המצב? מה השיר האהוב עלייך? צבע אהוב? שחקן אהוב? שחקנית אוהבה? מה היית לוקחת איתך לאי בודד? ורוד/ שחור? סרט אהוב? מה עשית היום? איך עבר הסופ"ש?

Nofar723

New member
ליאורר:)

מה המצב?בסדר מה השיר האהוב עלייך?כל פעם שיר אחר צבע אהוב?כולם שחקן אהוב?אורי
שחקנית אוהבה?אנג'לינה ג'ולי, קתרין זיטה ג'ונס מה היית לוקחת איתך לאי בודד?לא יודעת
ורוד/ שחור?ורוד סרט אהוב?מלך האריות ומולאן רוז' מה עשית היום?הייתי בבית והלכתי לרופאה איך עבר הסופ"ש?נחמד

אנונה2

New member
שאלות קבועות../images/Emo26.gif../images/Emo95.gif

1. מתי הצטרפת לפורום? 2. ראית את טלנובלה בע"מ מההתחלה? 3. בת כמה את? 4. כמה אחים קטנים\גדולים יש לך? 5. איזה תוכניות את רואה? 6. מי יותר מצחיק- גורי או שליין? 7. מי יותר מצחיק- יצפאן או אדיר מילר? 8. מי יותר כוכב- נינט, מויאל או סעדו? 9. מה יותר שווה- מסיבת הפתעה או מסיבה מאורגנת באולם\דיסקו? 10. מה את אוהבת לאכול? 11. ולשתות? 12. ולעשות? 13. נכון שהשאלות שלי משעממות? 14. תני לנו "גמאני" שאת אוהבת במיוחד
15. שוקו שוק או שוקו יוטבתה? 16. דני או באדי? 17. שוקולד לבן או שוקולד רגיל? 18. איפה את גרה? 19. כל כמה זמן את נכנסת לפורום? 20. לכמה מפגשים באת? 21. עם מי את בקשר מחוץ לפורום? 22. כמה חיות יש לך? 23. עם איזה סלב/סלבריטי נפגשת במציאות? 24. איזה סוג מוזיקה את אוהבת? 25. נכון שעכשיו השאלות שלי מתחילות להרדים? (את האמת!) 26. יש לך עגיל\פירסינג? איפה? 27. מה דעתך על פקאצות? 28. ועל ארסים? 29. תעשי לי ילד? 30. לאיזה ארץ היית רוצה לטוס בעוד שבוע? 31. מה המצב? 32. מה עשית לפני שעה? 33. ולפני שניה? 34. יש לך שרשרת\צמיד\משהו אחר שאת אוהבת במיוחד? 35. אייקון אהוב: 36. מה המספר מזל, ומה המזל? 37. עולם מושלם בשבילך הוא... 38. נשיקות
אוהבתותך!

Nofar723

New member
../images/Emo9.gif

1. מתי הצטרפת לפורום?כשהוא נפתח 2. ראית את טלנובלה בע"מ מההתחלה?כן 3. בת כמה את?14 וחצי 4. כמה אחים קטנים\גדולים יש לך?2 אחיות גדולות 5. איזה תוכניות את רואה?חברים
6. מי יותר מצחיק- גורי או שליין?שליין 7. מי יותר מצחיק- יצפאן או אדיר מילר?אדיר מילר 8. מי יותר כוכב- נינט, מויאל או סעדו?נינט
9. מה יותר שווה- מסיבת הפתעה או מסיבה מאורגנת באולם\דיסקו?מסיבת הפתעה 10. מה את אוהבת לאכול?שוקולד 11. ולשתות?מים 12. ולעשות?צופים
13. נכון שהשאלות שלי משעממות?לא
14. תני לנו "גמאני" שאת אוהבת במיוחד לא יודעת 15. שוקו שוק או שוקו יוטבתה?יוטבתה 16. דני או באדי? אף אחד 17. שוקולד לבן או שוקולד רגיל?לבן 18. איפה את גרה?חיפה 19. כל כמה זמן את נכנסת לפורום?מתי שאני במחשב
20. לכמה מפגשים באת?אף אחד
21. עם מי את בקשר מחוץ לפורום?עם מי שיש לי את המסנג'ר שלו
22. כמה חיות יש לך?אין לי 23. עם איזה סלב/סלבריטי נפגשת במציאות?לא עם אנשים שווים
24. איזה סוג מוזיקה את אוהבת?הכל חוץ מדיכאון ומזרחית 25. נכון שעכשיו השאלות שלי מתחילות להרדים? (את האמת!)לא
26. יש לך עגיל\פירסינג? איפה?באוזניים 27. מה דעתך על פקאצות?עדיף שלא 28. ועל ארסים?כנ"ל 29. תעשי לי ילד?ילד@#$@#$ 30. לאיזה ארץ היית רוצה לטוס בעוד שבוע?אוסטרליה 31. מה המצב?נחמד 32. מה עשית לפני שעה?ראיתי טלויזיה 33. ולפני שניה?עניתי על השאלה הקודמת 34. יש לך שרשרת\צמיד\משהו אחר שאת אוהבת במיוחד?כן, צמיד לרגל וצמיד של השבט שלי 35. אייקון אהוב:
36. מה המספר מזל, ומה המזל?נראה לי 3 ואני מזל טלה 37. עולם מושלם בשבילך הוא...לא יודעת 38. נשיקות אוהבתותך!

למעלה