Koda Kumi - New 7th album ~TRICK~ out 28/1/09

Hao Asakura

New member
Koda Kumi - New 7th album ~TRICK~ out 28/1/09

טוב, לקומי יוצא אלבום חדש~ יהיו שם 10 שירים חדשים, 2 קליפים חדשים וכמובן השירים שהיא הוציאה השנה. עשתה לי את השנה 3> והנה תמונה - זה מאחד הקליפים שהיא עכשיו מקליטה!

ראיתי את זה...

אבל לא רציתי להתלהב עד שתהיה הכרזה רשמית. מוזר לי שכבר עברה כמעט שנה מאז Kingdom. בכל אופן, שמעתי שתהיה גם הופעה בגרסה של ה-CD+2DVD כמו שהיה עם Kingdom. אני חושב שהייתי מרוצה לטובה מרשימת השירים שיהיו בהופעה ההיא (זכור לי שהיה השיר 華 - Hana), אז אפשר לקוות לטוב. אני רק מקווה שהעטיפות של האלבומים יהיו משהו מיוחד ויפה.. אוי... קומי.... עושקת לי את חשבון הבנק. =)

Hao Asakura

New member
גמלי >:

אבל היא כל כך שווהאת זה 333333> וכןתיהיהגרסא של CD+2DVD עם הופעה של DIRTY BALLROOM ראיתיתמונות$@#%$@#% אמור הלהיות הופעה מדהימה ~

nadav1232

New member
תודה!

אני מאוד מחכה לאלבום הזה! :) בטוח שב - CD JAPAN וב - YesAsia ההופעה שהיא מוגבלת היא תישאר.. קומי תחמנית XDD

Hao Asakura

New member
7th Album「TRICK」2009年1&#

האלבום עודכן באתר שלה רשמית~ יהיה אחלה של אלבום %#@%#@$% < CD > 全14曲収録 ★ALBUM+2DVD/予約限定TRICKプライス盤のみボーナストラック1曲収録 ■ INTRODUCTION(仮) ■ Driving ■ show girl ■ Your Love ■ stay with me (au「LISMO」CMソング) ■ Joyful ■ JUST THE WAY YOU ARE ■ TABOO ( 日本テレビ系「女子レスリング世界選手権2008」イメージソング / ニンテンドーDS用ソフト「采配のゆくえ」TVCMソング / music.jp TV-CFソング) ■ Hurry Up ■ This is not a love song ■ Bling Bling Bling ■ That Ain't Cool(倖田來未 feat. Fergie) (music.jp TV-CFソング) ■ Moon Crying (ABC・テレビ朝日系全国ネットドラマ「パズル」主題歌) ■ タイトル未定 ★ボーナストラック(AL+2DVD予約限定TRICKプライス盤のみ) Venus -English Version- < DVD1 > 全6曲収録 ★アルバムから新曲2曲収録! ■ Moon Crying -MUSIC VIDEO- ■ That Ain't Cool(倖田來未 feat. Fergie)-MUSIC VIDEO- Album version ■ TABOO -MUSIC VIDEO- ■ stay with me -MUSIC VIDEO- ■ JUST THE WAY YOU ARE -MUSIC VIDEO- ★AL新曲 ■ show girl -MUSIC VIDEO- ★AL新曲 < DVD2 > KODA KUMI SPECIAL LIVE "Dirty Ballroom"~One Night Show~LIVE映像 ★2008/10/23@新木場STADIO COAST 映像 約120分収録予定 1. Cherry Girl -Space Cowboy Remix- 2. D.D.D. 3. Shake It Up -Kazz Caribbean Remix- 4. Always 5. come back 6. Butterfly 7. Bounce 8. BUT 9. Teaser Feat.Clench & Blistah 10. Hot Stuff 11. 甘い罠 12. 華 13. Candy feat.Mr.Blistah -Mad reggaeton remix- 14. Selfish ~The Meaning Of Peace~ 15. WIND -PORTABLE WIND MIX- ENCOLE 16. TABOO 17. TAKE BACK Remix 18. 空 -Yukihiro Fukutomi Remix- אני רוצה כבר >:

nadav1232

New member
יא DD:

ה - DVD של Dirty Ballroom נראה ממש שווה! *_*.. אני מתאר לעצמי שהקליפ של show girl זה מהתמונה ששמת למעלה XD

אוי אלוהים!!!!!

אני צריך סיגריה!!!

Hao Asakura

New member
%#$^$#^

אני הזמנתי את זה על המקום, זה כבר התעדכן! ומי שרוצה לקנות את האלבום אני מציאה ב CDJAPAN כי המחיר שם נמוך לעומת כל שאר החנויות ב PREORDER.

nadav1232

New member
Bling Bling Bling... ס.ס

אין שמות מקוריים כבר, אה? XDDD This is not a love song" XDD"

Hao Asakura

New member
This is not a love song

נשמע מעולה Oם ודווקא סבבה לשיר, למרות ששמות השירים שלה מוזרים מאוד כאן מפעם

למעלה