KODA KUMI

Hao Asakura

New member
KODA KUMI

מי שלא אוהב את קודה בבקשה אל תכתבו דברים רעים כאן, אני לא עושה את זה בשביל להשפיע על אנשים אלא לספק תמונות שלה לאנשים שכן מחבבים\אוהבים אותה~ 4 HOT WAVE כמו שמעריצים של קודה יודעים היא הוציאה סינגל חדש ב 29.7.06 וזה סינגל מקסימלי~ כלומר יש בו 4 שירים! קומיקו ניסתה דברים חדשים כמו לשיר רוק~ ואני חייבת להגיד שדיי הצליחה לה!! סינגל זה מכיל: 01 INTRODUCTION ~I’ll be there~ 02 人魚姫 03 I’ll be there 04 INTERLUDE ~JUICY・人魚姫~ 05 JUICY 06 With your smile 07 OUTRODUCTION ~With your smile~ DVD Tracklist: 01 JUICY 02 With your smile 03 I’ll be there 04 人魚姫 סינגל מעולה! אני כבר רוצה לדעת מה יהיו תוצאות המכירות שלה לאחר שבוע שהוא על המדפים! אני אעדכן אתכם כשאני אדע!

Hao Asakura

New member
XDD

כן, זה מה שאני אוהבת בתמונות שלה, לכל דבר יש נושא ואומנות כזה...מחר אני ישים תמונות שלה וכל מיני נתונים עליה ועל דיסקים שהוציאה~~

SuLeRu

New member
אני אוהבת אותה

קודה מה זה מאמי ויפה אבל אני לא עוקבת אחריי החדשות שלה או משהו כזה אבל כשה יוצא לה סינגל אז אני מורידה אותו מייד! היא מה זה יפה..... עכשיו אני סקרנית לדעת איך היא שרה רוק

Hao Asakura

New member
אוווו

XD כע היא מאוד יפה! ואני אוהבת את הקולש לה, יש לה קול מיוחד ליפנית - עבה וחזק~אני ישים מל אתמונות, ככה שתוכלי לשמור וכאלה~ ואני גם יעדכן כל מיני חדשות עליהם! XD

SuLeRu

New member
יש לה באמת קול מיוחד

לא יודעת אבל יש לה קול כזה... אני לא יודעת איך להסביר אבל יש לה קול כזה כזה... שונה חזק כזה... אבל היא כול כך יפה!!! אני אוהבת ת'פנים שלה! הן חמודות כול כך! היא נחשבת להכי סקסית ביפן

207,000 עותקים...

בשבוע הראשון! הייתה קרובה להביס את Kinki Kids, שמכרו 239,000 עותקים מהסינגל שלהם.

Hao Asakura

New member
יאי

גמני רואה עכשיו את הנתנוים וזה מעולה!! עוד סינגל שקומי בטח גאה בו כי היא כתבה את השירים וכאלה~ כמו קוי נו טסובומי! קומי ממש מצליחה בזמן האחרון!

Hao Asakura

New member
Koi No Tsubomi

לא תאמינו, הסינגל הזה מכר עד עכשיו 2,500,000 עותקים!!! וזה רק סינגל עם שיר אחד! זה פשוט שיא שקומיקו שברה, אומרים שהיא הזמרת הראשונה שמכרה כל כך הרבה עותקים של סינגל השנה! היא גם עברה את אייאקה עם הסינגל שלה "i believe". יאי פור קומי~ CD Only Format 1."Koi no Tsubomi" 2."Koi no Tsubomi (A Cup of Milk Tea Bossa Nova Version)" 3."Koi no Tsubomi (Instrumental)" CD&DVD CD Portion 1."Koi no Tsubomi" 2."Koi no Tsubomi (A Cup of Milk Tea Bossa Nova Version)" 3."Koi no Tsubomi (Instrumental)" DVD Portion 1."Koi no Tsubomi" <VIDEO CLIP> 2."Koi no Tsubomi" <MAKING OF> הסינגלח מכר 140,269 עותקים על השבוע הראשון, הוא כבר 7 שבועות במצעד של אוירקון ותפס בשבועות הראשונים את המקום השני!

ayumi3000

New member
לתיקון [לשים לב]

הסינגל לא מכר 2,500,000 עותקים אלא 2,500,000 אנשים הורידו אותו בהורדה חוקית, הסינגל עצמו מכר 261,666 עותקים ^_^

Hao Asakura

New member
או XD

XDD סוריי...*רוצחת את האתר שממנו קיבלה את הנתנוים* למה הם לא ספציפים?!?! בכל מקרה XD היא עשתה עבודה טובה~ תודה על התיקון~

למעלה