l i 0 r (-:

@poet

New member
l i 0 r (-:

ליאור חומד אהבת שיער החזה שלי אחותי בזרע הסכיתי: דבר ראשון זה שיש לך קומבינות כאן זה לא אומר שמותר להיות כזו לחייך הפוך זה פריוולגיה של שומרים !!! כדאי לך להזהר אני שומע סיפורים.... ויהיה חבל אם בסופו של דבר בגלל הקשרים שלך , נעשה אותך בסוף כחולה רילקס ביביביביבייי אוהב אותך דקל poet as forums admin

Blade

New member
לפואט

פואט! תפסיק לצבוע אנשים חפים מפשע בכחול. עשית את זה לי.. ועשית את זה לטריקי.... ואני אומר לך כאן ועכשיו זה מפסיק!! הקץ לניצול!!! ליאור.. אל תוותרי לו. זכותך להיות שחורה כמו כל אנשים האחרים הרגילים. אל תתני לו להפוך אותך למה שהוא הפך אותנו..... תראי אותי עכשיו, אני ממש שבר כלי, אין לי חיים. כל הזמן רושם הודעות בפורום, ומעיף אנשים מהצ`אט........ זה חיים זה?

@poet

New member
עז או להיות בליד - סיפור אהבה (-8

אחי הבלייד שים לב טוב אני הבן אדם הזה שאין לו חיים זה שעומד בין המוות לתשוקה אני זה זה שעושה אנשים םכחולים יש כאלה שיקראו לי ערפד או איש החושך אבל אני לא אחי אני רצחני אני הורס לאנשים את החיים . אני משאיר אותם מדממים ללא יכולת להגיב או להגן על עצמם כן... אני נותן לכם את הנצח ובתמורה אתם מחזירים לי את נפשותיכם סורו ברחו המלטו על נפשותיכם כי פואט האיום כאן והוא לא הולך לשום מקום אני יעשה אותכם כחולים {^blade} :שלום לדניאל פואט @poet : שלום לבלייד המממ יש לך דיבור של מארח אתה יודע? ןזהו אח כמה היית רוצה למחוק את זה עכשיו נתתי לך פחיי נצח עז תכופף אני בא לקבל את המגיע לי poet as armand the vempir

Blade

New member
טעות קטנה

אתה מזכיר לי דברים שכבר הספקתי להדחיק. שיטט.... עוד פעם ללכת לפסיכולוג עכשיו?!!!!!

למעלה