Live @ Sting Fest - במיוחד לחורף

ב ז ו ק ה

New member
Live @ Sting Fest - במיוחד לחורף

לרגל החורף הקר אני רוצה לחמם קצת את האוירה. במהלך שיטוטיי ברשת ניתקלתי בקטעים נדירים ומומלצים ברשת.תכינו את האי מיול כי תיכף מתחילים: נתחיל עם סקירה קצרה ומומלצת של מיטב הקטעים הזמינים מפסטיבל STING לדורותיו.הפסטיבל הזה ידוע בתור האלים והמעניין בג'מאייקה. הזדמנות מעולה לדי ג'ייז לצחצח חרבות איש בראהו ולהראות לכל ה- yard מה הם שווים באמת.לא מעט מקרי אלימות מאפיינים את הארוע הסוער הזה, שלא פעם מסתיים בפצועים ואף יותר.. למשל: Ninjaman vs. Supercat live@ Sting 1991) - וידאו - קטע מטורף. קרב ענקים אמיתי, רווי גון שאטים. קשה לשפוט מי מנצח שכן הקלאש הופסק לפרק זמן קצר אחרי שדון דאדה שלף אקדח. קטע מדובר נוסף מתוך הפסטיבל הוא BUJU BANTON & CAPLETON - Live @ Sting 2002 - וידאו - שימו לב לקהל המטורף וללהבות בגובה מטור כשקפלטון נישא לבמה ע"י צבא של בובואים.טרוף. ולסיום: Vybz Kartel vs. Ninjaman live@sting 2003 נכון, נינג'ה לא לומד. אם יש קלאש אז הוא שם. רובכם אולי ראיתם את הקטע המדובר אבל, למי שבטעות פספס או סתם רוצה להיזכר - בבקשה. אין מה לעשות, את אותם הטריקים אי אפשר לעשות 10 שנים אחרי... רוצים עוד? באתר של AudioMaxxx ניתן לשמוע הופעות לייב וקלאשים נדירים נוספים, כולל קטעים נוספים מפסטיבל סטינג המדובר. הקישורים הם קישורים ישירים של Emule.לא היבהל. תהנו.

ב ז ו ק ה

New member
ממממ.. תקלה טכנית? ננסה שוב..

Vybz Kartel vs. Ninjaman - Capelton - Buju Banton Ninjaman vs. Supercat

ב ז ו ק ה

New member
לא עובד.

כנראה שיש חסימה בתפוז לקישורים כאלה. תפנו אליי בפרטי, מי שמעוניין ואני אשלח אם ככה. או שאפשר לחפש ישירות בתוכנה עצמה. שבוע טוב לכולם.

טובא

New member
זה בסדר מאן

זה עובד ישר מהאימיול אני כבר מצאתי את הקטעים(חוץ מאת הראשון שכבר יש לי אז לא חיפשתי ואנמי לא יודע אם אפשר למצוא אותו ככה)

SaBaGMaN

New member
ya man

האמת אני לא חובב מילחמות גדול,אבל לפעמים משעשע ליראות את זה.. אם אני לא טועה הקלאש בין נינג'ה מאן וסופרקאט הפסיק ביגלל הקהל שהתחיל ליזרוק עליהם כול מיניי חפצים לבמה.. (הקהל הג'מייקני מטורף לגמריי!!) אבל אם אתם רוצים ליראות קלאש אמיתי בין די ג'יים בלי אקדחים ושטיות רק כישרון ולשון חדה אז אני ממליץ על papa san vs stitchie - sting 1986 2 השולפים הכי זריזים באי! יורים בצרורות!! אוריג'ינל קלאש! חובה ליראות! המשך שבוע מוצלח לכולם!

ב ז ו ק ה

New member
בים! יופי של קלאש.

ואם כבר באותה הרוח, ניצחון מהיר מאד היה לנינג'ה על פני Merciless.. זה היה ב Sting 2001. תוך דקות עלה באונטי ופה נגמר הסיפור.

Nechi Nech

New member
תודה רבה!!!! מאוד מעניין אותי לראות

את הסרטונים האלה.. כבוד בזוקה בקשר לקלאש האגדי של סופר קאט ונינג'ה מאן, פישי סיפר לי שסופר קאט אכן שלף אקדח והתחיל לירות בקהל שזרק עליו עגבניות ושאר ירקות...:) הוא גם אמר לי שלסילברדון יש את הקלטת המקורית בה ניתן לראות את האירוע המטורף הזה! מטורף!

Nechi Nech

New member
טוב לצערי הרב הסתבכתי עם האתר ההוא

ואין לי אי-מיול במחשב... מישהו יכול למצוא דרך לעזור לבנאדם נחמד? תבורכו מראש.

למעלה