LukieD

Carcass

New member
LukieD

יחסית לזה שעוד יומיים האמן המצוין הזה מגיע לביקור !!!!,אין הרבה תרעומת לגביו... אז הקיצר.... מי מגיע???

Lagzieli

New member
ממש מקווה להיות שם

צריך רק מישהו אחד ללכת איתו ואני שם

reality i

New member
את התירוצים תשאירו לאבא ואמא......

בבארבי ת"א הולך להתקיים עוד יומיים ערב שבא לקדם רגאיי עכשוי ! זה נכון שכולם אוהבים להתפנק ולהתענג על דברים מוכרים וישנים.....אבל כל בנאדם צריך לדעת שתמיד צריך גם להסתכל קדימה....... התקווה 6 - הרכב צעיר שעושה מוזיקה לריקודים , החברה האלו נמצאים כרגע לפני שבירת המוסכמות שהכרנו עד היום , אלבום בהפקה בינלאומית עם אחד המפיקים המוערכים כיום בגלובוס !!!! 2007 לטעמי הולכת להיות השנה של התקווה 6 אז לפני שהאלבום יצא......יהיה מרתק ביותר לראות את החברה האלו על הבמה לאחר שהם עבדו עם מפיק העל מייקל גולדווסר (dub side of the moon,rediodread,easy star) LUKIE D - זמר מוביל , כוכב ג'מייקני עכשווי !!! , שלל סינגלים שמתנגנים בכל דאנס בעולם , לאקי די הוא פרפורמר שנמצא בסצינה הג'מייקנית לא מעט זמן מבחינת פרפורמר הוא ללא ספר מייצג את הדור החדש , קול מתוק כמשי , ליריקה שניתן רק ללמוד ממנה !!!!!!!! (מה לעשות לא הרבה אנשים כותבים כמו המלחינים הג'מייקנים) ואנרגיות שלאקי די מביא עימו מהעיר שהכי משפיעה כיום על המוזיקה בעולם (תרצו או לא ,תכחישו או לא ......קינגסטון היא בירת ההשפעות על זרמי המוזיקה בארה"ב ואירופה) זו פעם ראשונה שמגיע לישראל כוכב דאנסהול עכשווי !!! את ההופעה של הכישרון הזה ממש יהיה טימטום לפספס. אפיקומן (קרמבו רקורדס) יפתח את הערב מוקדם כבר מ23:00 ואחרי כל המיני פסטיבל הזה........הצוות הכי רועש בכל הבלודקלאט יקום בא לזיין לכם את הצורה....... רועש לכם ? חזק לכם ? מצחיק לכם ? מעצבן אתכם ? שנוא עליכם ? אהוב עליכם ? תישארו למסיבה הכי מעניינת בת"א באותו הערב...... איימר....מכירים, לא ? יהיה שמח

Lagzieli

New member
מניאק מי עשה אותך

(לעע בצחוק=) שמע,אני מת להיות בזה. אבל תאר לך כללל זה ואתה עומד שם לבד ולא מכיר אף אחד...לא הכי כיף. בגלל זה מספיק לי מישהו אחד שיבוא איתי ואני שם. במיוחד עכשיו ימים ספורים לפני צבא שצריך לנצל כל יציאה.

מישהו יכול להסביר

איך מגיעים\חוזרים באוטובוסים? אני ממש רוצה להגיע... מהרכבת אני מתכוון

Carcass

New member
ככה...

מתחנת רכבת ההגנה עד לתחנה מרכזית זה 5 דקות הליכה ברגל.. מהתחנה המרכזית עד לבארבי זה 10 דקות הליכה.. בגדול זה: יוצאים מתחנת ההגנה,פונים שמאלה ממשיכים ישר,בפניה ממש לפני התחנה לוקחים שמאלה,עד הסוף,ימינה(רחוב סלמה),שמאלה ,ישר עד הסוף וימינה,ומגיעים לבארבי :)

Grand Master G

New member
זה לאקי או לוקי? בשיא הרצינות...

באחד השירים עם אלפנט-מאן הוא קורא לו לוקי...

Nechi Nech

New member
גם בשיר עם באונטי

הוא קורא לו לוקי וכנ"ל לגבי השיר עם ג'ה מייסון.. אז לוקי it is

השביתה.

בעקבות השביתה, לא יהיו רכבות, אז אי אפשר לחזור בארבע, והאוטובוס הכי מוקדם יהיה בחמש וחצי. למישהו יש הצעות מה עושים בינתיים?

למעלה