Mנטה.....

Deep Trip Lady

New member
Mנטה.....

דפדפתי לי בעמודים כשראיתי את כתובתך על סקס ואהבה. זו לא שאלה פשוטה כמו שהצגת את זה, או כמו שזה נראה לעין. אני פליירית. PLAYER, אם תרצי בתרגום חופשי
אני קשתית, חייבת ריגושים והפתקאות, משתעממת מהר, ולא נושמת בלי חופש. התאהבתי בגיל 15 וחצי לראשונה, אובססיה מטורפת, חיזור גורלי. אהבה נכזבת, לא ראיתיו מאז. ואז שוב התאהבתי. מה השגתי? רצון לזיין אותי. מחמיא? כן, מספק? לא ממש. אבל התחלתי עם זה. אומנם לא עם זיון, אבל עם שעשועי מיטה :] והוא נהייה שלי לחודש. שיעמם לשנינו. מאז לא היה חבר. סטוצים סטוצים ועוד סטוצים. ואני נהנת מכל רגע. הפעם הראשונה שלי הייתה עם הידיד הכי הכי טוב שלי, והיה מדהים בצורה שאי אפשר לתאר. סקס נטול אהבה? אז מה? זה אדרנלין, זה תשוקה, זה פאקינג FUN. כשיבוא הברנש שיצליח לתפוס אותי, אני יותר מאשמח להיות שלו. ורק שלו. אבל עד אז? למה שאני אשב בבית ואחכה לו? אני נהנת לזיין את מה שמוצא חן בעיניי, סליחה על הבוטות. כייף לי, ואני מכירה אנשים חדשים, שנהיים ידידים מאוד טובים שלי עם הזמן. זה לא דבר רע, ובכלל היום, כשזה כבר לא 'זול' ו'זנותי' וכל השיט הזה, כל עוד את יודעת איך עושים את זה + לשמור על השם והכבוד, אז שיבושם לך, תנצלי את זה ותהני מכל רגע... אין שום סיבה שלא.

Mנטה

New member
אם הדבר היחיד שאת צריכה לשמור

עליו זה השם והכבוד, את ממש לא עונה לשאלה שלי, אבל תודה על הנסיון. נראה לי שבהקשר של השאלה הספציפית הזאת יותר מדי שנים מפרידות בינינו.

Mנטה בן אדם

שמעי הרשמת אותי ואני לא מתמהר להתרשם בקלות ANYHOW אשמח לקבל ממך מייל בהקדם ... סקרנת אותי פורסט סקרנת !!! סקרנת גם סיקרנת !!!! שימותו הנורמות ועבדיהם חובבי המיינסטרים !!! קיצר שלחי מייל בא לי לשמוע עוד ממלכת הקלפים ! מזכיר לי שיר של ננסי סינטרה u only live twice

למעלה