Mad Proffesa - Ain Harod

Ras Or

New member
Mad Proffesa - Ain Harod

אז אחרי שקמנו לעבודה הבוקר וקצת השתחררתי (לצערי) מהוייב הטורף ששרר בעין חרוד אז אפשר לכתוב רשמים מאותו הלילה הקסום (ובכללית מהסוף שבוע הנדיר הזה). שישי בצהריים הגעתי למושב המדובר ששמעתי עליו בלי סוף ולבקר בו עוד לא יצא לי, שישי שבת כמו בחול, יש את הספר , המוזיקה והעבודה והבאבילון נשארו בבית, קודם כל אני חייב לתת NUFF RESPECT לאודי וגל שהיו מגה מגה לארג'ים ומארחים נהדרים שסידרו לי חדר ואוכל שם וממש לא היו חייבים, אז נופ רספקט. ההופעה (לא את כולם מעניין החוויות שלי משם =] ) ,הליכה של חמש דקות לתוך שדה הפקאנים של המושב, כבר שומעים באסים שמנים מרחוק וכמה אורות צבעוניים, אני חייב להגיד שלא יוצא לי לצאת לדאנסים כל שבוע אבל בכמה שאני יוצא לא ראיתי הרבה מסיבות עם הגברה מפלצתית שכזאת, הבאסים האלה עשו רעידת אדמה עד באר שבע FOR DE LEAS, ובקצב של נמלים המקום נהיה מ 100 איש בשעה 12 ל 400+ (לפי הערכה גסה? ) , היה חיבור בין המאסיב לפרופסור ולזמרות בטבעיות לחלוטין, מבטים לתוך העיניים, חיוכים, הרבה זיעה והרבה וייב, אני איבדתי שם את תחושת הזמן לגמרי בלי הפאלפון ובלי הבאבילון שנוהגים ללוות אותי לכל מקום, לא יודע כמה רקדנו שם אבל לא נתנו לחבר'ה לרדת מהעמדה בקלות זה בטוח. הפרופסור היה פשוט מצויין, שרף לי את החוטים הכי דקים עד הכי עבים במוח (כן זה באמת לא נשמע חיובי) , איישה הייתה מדהימה, העבירה וייב אימהי ודואג לקהל שהשרה הרבה רוגע, בלונדאב (?) באמת הייתה הפתעה שלא ידעתי ממנה, שרה מדהים לדעתי ועשתה את העבודה הכי טוב שהיא יכלה. לפני שאני יסיים אני רוצה רק לתת חוות דעת לא ממש חיובית על עניין המשטרה שם, לא שאני רוצה להתנשא וחס וחלילה ללמד כי אנוכי לא יודע כלום על ארגון מסיבות, אבל היה שם סיפור שהשאיר צלקת מאוד מכוערת על אנשים ואם כל הכבוד מי כמונו יודע כמה שזה נוראי וממש לא "נחמד" להגיע לתחנה או לעבור חיפוש (מי שכבר יצא לו להתנסות לצערו) , אני מקווה שבמסיבות הבאות יהיו דרכים להימנע מכך. בכל מקרה רספקט גדול לאודי וגל הגדולים, וכמובן לפמליית הפרופסור שהשאירה על I&I חותם מכובד. אם יש למישהו תמונות מההופעה אני ישמח, וגם רשמים תוסיפו. RESPECT.

K C

New member
את יום ראשון העברתי בהתמודדות

אחרי השוק היה ויקיד! החבר'ה לפני הפרופסור גם שיחקו אותה

למעלה