MARS של MAN

מצב
הנושא נעול.

barak67

New member
מוזר מאוד העיניין הזה כי: 7086 קו

אגב מדבקות בדן החליטו לרענן
את השיטה בה אפשר להבין לאיזה חניון שייך כל אוטובוס-לדוגמא :אוטובוס ששיך לחניון(או מוסך) עמנואל, פתח תקווה יהיה עם מדבקה צהובה שבה יהיה רשום עמנואל -פ"ת וכיו"ב מכך, אגב הבנתי שמפרקית 392 שייכת לתחנה מרכזית פתח תקווה. מכונות שנראו לי רזרביות כמו מפרקיות ישנות יחסית הייתה להן מדבקה ירוקה ללא שם.
מוזר מאוד העיניין הזה כי: 7086 קו
45 היה לו מדבקה של פ"ת וגם 454 בקו 67 ולא היגיוני שהם של פ"ת . עשר תחנות שיכון דן וכד' גם יש מדבקות?

m a r o k a i

New member
תיקון קל בקשר לחניונים.......

MARS של MAN
שלום, היום נסעתי מספר פעמים על אוטובוס מארס של צרכבים על קו 5 בדן, למישהו יש מידע לגבי האוטובוס ? כי הוא נוסע מה זה קשה, בקושי זז, ויש רעשים ממש חזקים במנוע, ככה זה צריך להיות במאן ?!?!? ועוד שאלה, למה במארס עם מנוע של מאן החלונות האחרונים של האוטובוס יותר קטנים ? כאילו זה הולך וקטן...
צהוב=ת"מ פ"ת אדום=מוסך עמנואל

צחקן

New member
../images/Emo45.gif

צהוב=ת"מ פ"ת אדום=מוסך עמנואל

איבגי1

New member
בילבלתם אותי קשות !!! ../images/Emo12.gif

MARS של MAN
שלום, היום נסעתי מספר פעמים על אוטובוס מארס של צרכבים על קו 5 בדן, למישהו יש מידע לגבי האוטובוס ? כי הוא נוסע מה זה קשה, בקושי זז, ויש רעשים ממש חזקים במנוע, ככה זה צריך להיות במאן ?!?!? ועוד שאלה, למה במארס עם מנוע של מאן החלונות האחרונים של האוטובוס יותר קטנים ? כאילו זה הולך וקטן...
בילבלתם אותי קשות !!!

אני מבולבל איזה SL NL וכו'''' צישהו בבקשה יכול לתת תמונה עם כל אוטובוס של מאן שיש בארץ ? וכמובן לרשום את המפרט הטכני שלו ? או לתת קישור איפה אני יכול למצוא מידע מסוג זה ?

צחקן

New member
מה שהם הראו אלו ...

בילבלתם אותי קשות !!!

אני מבולבל איזה SL NL וכו'''' צישהו בבקשה יכול לתת תמונה עם כל אוטובוס של מאן שיש בארץ ? וכמובן לרשום את המפרט הטכני שלו ? או לתת קישור איפה אני יכול למצוא מידע מסוג זה ?
מה שהם הראו אלו ...
ב"ה חידושים של דגמים ישנם (החלפת דגם המנוע ליורו 2/3). ב"שרשור האוטובוסים הגדול" תוכל למצוא מידע. וכן, גפ אותי בהתחלה זה בלבל, עכשיו כבר לא.

אורי404

New member
שרשור האוטובוסים הגדול.

בילבלתם אותי קשות !!!

שרשור האוטובוסים הגדול.
כל מה שרצית לדעת על אוטובוסים שונים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה