Mavado - gangsta for life

Carcass

New member
Mavado - gangsta for life

the symphony of david brooks השם המפוצץ והארוך חושילינג הזה זה השם של האלבום החדש של מבאדו.. האלבום יוצא רשמית ב10 לחודש. הקיצר,לאדע מה נסגר איתו,הוא חושב שהוא איזה גנגסטר וטורח להזכיר את זה כל שניה,עלוב משהו.. באלבום עצמו יש כמה שירים חביבים ומוכרים שלו מרידימים מהחודשים האחרונים,שום דבר בומבמסטי .. מה שכן ,כנראה שאני שומע פעם ראשונה באלבום של אמן דאנסהול - סקיטים,כן כן כל מיני קטעים של 9 שניות של בלה בלה על זהשהוא גנגסטר קשוח בין השירים,בדיוק כמו הראפרים הקשוחים מארהב,שהם גנגסטרים אחד אחד הרי.. לסיכום מבחינה מוזיקלית הטיונים סבירים,אבל כל המסביב בקאנטים,באימא..

noa08128

New member
ממ אם אתה מתאר את זה ככה

אני אחת שלא מחבבת גנגסטה-(בלשון המעטה). אז כנראה שזה לא שווה שמיעה.. תודה :)

eviaman

New member
לא מת עליו בכלל

יש מין הייפ סביבו עכשיו בעולם הדאנסהול , יש אומרים שהוא אומן השנה... וכו" אני לא אוהב את השירה שלו ואת כל מה שהוא משדר.. הוא אפילו דיי משעמם אותי ואני אוהב דאנסהול.

זה מסוג האלבומים שמיועדים למכירה בכל העולם

ועם כל הצעעעררר שבדברר ג'מייקנים לא מעטים כשהם מנסים להתחבב על שאר העולם, יוצא שהם פשוט נשמעים לא טוב. מובאדו כאן ממש לא בשיא הכושר. יש לו כמה יציאות נחמדות אבל לדעתי מדובר באחד שלא יחזיק מעמד זמן רב, ופשוט ייעלם - או יפסיק להצליח ויוציא סינגל משעמם פעם באלף שנה, או יימצא ללא רוח חיים (אפשרות סבירה לא פחות בהתחשב בעובדה שכל הצבאות מפורטמור ובכלל בקינגסטון חמים עליו אש!).

SaBaGMaN

New member
fe real

זו גם דעתי פחות או יותר,אומנם הוא תפס חזק באי ובא עם קול קצת שונה ובאד מאן סטייל והוציא לא מעט להיטים אבל זה ידאח ומהר מאוד יבוא מחליף לגביי עיניין הגיאנסטה שמעו אי אפשר לישפוט הבחור בטוח עבר לא מעט ואם הוא בקו של לשיר על כמה שהוא עבריין שיהיה לו בכיף לא חסרים די ג'יים כאלה באי,בעצם רובם הגדול כן..אפשר ליראות כל מיניי קליפים עם בנדנות ופוזה ב4 שקל אבל אני יכול להבין ובכלל לא פוסל את זה,אלו דברים שזרים לא עד כדיי כך מיתחברים ומבינים (ואני לא מתיימר להיות איזה ג'מייקני seen) כל אחד רוצה להראות כמה הוא חזק,וואלה צריך ליתפוס שם ביד רמה כדיי לישרוד לא פשוט העסק אבל עדיין יש אמנים שיודעים לשלב בין זה לבין טיונים איכותיים ולא שוכחים קצת נשמה ומסר בין לבין שבת שלום

Nechi Nech

New member
אני דווקא חולק עליכם

אומנם הוא עלה מהר מאוד לפסגה (ויש הטוענים שבגלל זה הוא גם יירד מהר), אבל וואלה.. בחיים לא שמעתי סטייל כמו של מובאדו.. ועם כל זה שאתם חושבים שהוא חש גיאגנסטה.. לדעתי זוהי פשוט המציאות שלו, תרצו או לא תרצו.. (ראיתם כמו קוסות יש לו על הפרצוף? חח) קיצר, אוהב את השירים שלו.. כמעט כל שיר ששמעתי אהבתי (למעט מס' מצומצם של שירים שנשמעים פשוט זוועה.) Anywaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay

reality i

New member
ילדים חביבים........

אוי כמה שאין לכם מושג וחצי על מה אתם מקשקשים......סעו מחוץ לישראל.....גרמניה,אנגליה,פורטוגל,ספרד,צרפת,ארה"ב,קולומביה איפה שדאנסהול מיוזיק נשמעת.....תקשיבו טוב למה מנגנים ומהי תגובת הקהל !!!!! שמעתי את האלבום......מדובר באלבום מעולה !!!!! קטעי קישור משעשעים שמזכירים את הקונספט האמריקאי (סו פאקינג וואט ?) שלל להיטים שהבחור הזה הוציא בתור "זמר" דאנסהול נמצאים באלבום כל להיט גדול יותר מהשני !! ובנוסף מספר שירים יותר מצומצם שלא יצאו עדיין וגם הם באיכות שלא נופלת מהלהיטים.......לדבר על סגנון העדפה זה או אחר זה אחד אבל לומר דברים כמו גאנסטה פה וגאנסטה שם (שומעים דאנסהול,לא אוהבים ליריקה שמתמקדת בחיים המזעזעים שאנשים עוברים באי הקטן בקאריבים......תתחילו לחפש משהו אחר......או דאנסהול שמדבר על כמה כסף עשיתי אתמול בבורסה או על כמה אני רוצה ללטף את הבחורה ההיא....... רק בישראל כולם מבקרים.....גם אלו שאין להם מושג על מה הם נותנים חוות דעת.......תנו חוות דעת מעולה,אבל תהיו עניינים ואמיתים.....אולי שחכתם ישנם עוד הרבה אנשים שקוראים כאן.... איפה הדיבור על רמת ההפקה,על הלהיטים שנוגנו גם בארץ ללא הפסקה ? איפה הייתם במסיבה של זבולון דאב ?

Carcass

New member
ריאליטי היקר..

א.תיוצא מנק' הנחה שכולם פה ילדים בני 16 ששומעים רגאי מיוזיק חודשיים,זה לא ככה,ההתנשאות לא במקום מעל דפי הפורום. ב.אפחד לא דיבר על ליריקה מזעזעת או נערף,יש המון אמנים ששרים על הנושא,אפחד מהם לא בפוזה שהוא גנגסטר על. אני אישית לא מת לא על הסטייל שירה שלו ולא על המוזיקה שלו,בגלל זה בהודעה הראשית שכתבתי לא הרחבתי יותר מדי מבחינת הליריקה או המוזיקה,פשוט כי אין לי על להרחיב,נתתי שמיעה אחת לאלבום וזהו,לא מעניין תי,דיברתי על כל המסביב שלדעתי זה דיי lame. והמשפט האחרון היה אחד הלא קשורים בארץ,באימא..מזה קשור אם מישו היה איפשהוא או לא?צריכים להקדיש כל שניה ביממה ולדלג מדאנס לדאנס?.. הקיצר תאוהב תו?שיהיה בעל הכיפאק,אני לא.

reality i

New member
וואלה

לא ידעתי שאנשים כאן בני 16......יכול להיות שאני לפעמים חריף......ובכל זאת....הייתי מקבל ביותר הבנה ביקורת עניינית על אלבום שלא אהבת או אהבתם.... וכן.....כן צריך לחוות את הרגאיי וויבז בחו"ל בשביל לקבל פרופורציות והבנה......כמובן אך ורק למי שבעניין.

eviaman

New member
ריאליטי...

תצ'מע, אני אתן לך את הדעה שלי... אני שומע רגאיי ... ואני מתעמק גם בדאנסהול אני אוהב אומנים כמו אלאלפנט מר וגאס היקר ביזי סיגנל גם לא רע אינשטיין עכשיו לאט לאט נכנס חזק וגם הסטייל שלו משובח מונגה הנרובל .. שממש אהבתי אותו וכמובן המועדף עליי והחריף ביותר... שמבחינתי הוא יהיה הגדול ביותר והוא בעייני אפילו יותר מוכשר מבאונטי קילה אלו הוא VIBEZ KARTEL (אני מוכן לפתוח דיון גם על זה) אבל מאבאדו ( לא קשור למה שומעים או לא שומעים מחוץ לישראל) פשוט הסאונד שלו בווקאליות לא מסתדר לי טוב, נשמע שיותר מדי שמים לו אפקטים בשירים הוא לדעתי משעמם... הוא פשוט לא עשה לי כלום , ושמעתי כמה טיונים שלו. אני חושב שכמו שהגיע מהר הוא ירד מהר.... אבל מאחל לו כל טוב...

xXx Shiraz xXx

New member
סלח לי על כך אבל ב-ו-ל-ש-י-ט

אם נניח בצד לרגע את הדעות שלך בענייני מוזיקה, בין אם הן לטעמי או לא, ההתבטאויות המתנשאות שלך מתחילות להעליב. לידיעתך, אני בת 15 וחצי. אני אוהבת רגאיי, ואני לא חושבת שבגלל שבחיים לא הייתי בחו"ל אני לא יכולה לקבל פרופורציות והבנה... אתה מתייחס לדברים פה כאילו יש לך פור על כולנו, כי הרי אנחנו לא היינו בגרמניה או וור אבר. צא מנקודת הנחה שכולנו פה אוהבים רגאיי, וזה מה שחשוב. נקודה. "קטעי קישור משעשעים שמזכירים את הקונספט האמריקאי" ? כידוע בראפ נהוג לעשות סקיטים כל 3 שירים או משהו כזה. אמן רגאיי שעושה סקיטים באלבום שלו רק כדי להתחבב על הקהל שבמקור אוהב ראפ ורק גולש טיפה לדאנסהול, לדעתי זה מעפן. הוא מאבד מהאורגינליות שלו. אפשר לומר שזו התמסחרות, או "חשיבה עסקית נטו". איך שתרצה. בקיצור אני מצטערת אם נעלבת מכך שאמרתי שזה בולשיט מה שאמרת, אבל באמת שאתה צריך לדבר עם אנשים בגובה העיניים ולא להרים את האף כי טה טה טה היית פה והיית שם. וואן לאב אחינו

reality i

New member
הדבר האחרון בעולם

הוא שאני אכנס איתך שירז לוויכוח , הפער ביננו בגיל ובמה שעברנו או שמענו בחיים שלנו ואת הגישה שלנו למוזיקה לא יגושרו בוויכוח או דיון כאן בפורום , לא מסכימה איתי.....מקובל לחלוטין.....את קוראת לזה בולשיט...גם מקובל......התמסחרות.....פנייה לקהל יותר נירחב.....שמירה על השירים בדיוק כפי שהם יצאו לפני זה גם שחכת.....חברת VP היא החברה כרגע היחידה בעולם שמנסה לפנות לקהל נירחב עד כמה שאפשר......גם האלבום שפילוני הפיק לטורבלנס ויצא בחברה זו כוון לקהל נירחב ועוד עשרות אלבומים ואוספים......VP משקיעים באיכות,עטיפה והגשה שלפעמים פונה ליותר אנשים מה100,000 שאולי ירוצו לקנות את הדיסק בעולם. עניינות זה מה שביקשתי.......ותרשי לי שירז להסתכל עלייך קצת יותר מגבוה......בכל זאת 15 שנה ביננו והייתי אומר שנסיון זה משהו שרוכשים עם הזמן. יום טוב

smadicris

New member
אורן הסתבכת עם הכנופיה של תפוז...

חח, חברים קחו הכל באיזי. האלבום של מובאדו הוא הארדקור דאנסהול, הוא לא איזי ליסנינג, אין בו מקצבים שורשיים וטקסטים אוניברסליים. זו מוזיקה שחורה ג'מייקנית עם קריצה למוזיקה שחורה אמריקאית ולכן, כקהל מערבי ולבן שלא ממש מחובר כולו לתרבות הג'מייקנית הנוכחית, רק מי שממש אוהב דאנסהול עכשווי, יתחבר. BUNG BANG BANG

smadicris

New member
ואל תשכחו אף פעם שדאנסהול מיוזיק זה בידור

אנטרטיינמנט. כשתכניסו את המוזיקה והליריקס לפריים הזה - יהיה לכם קל יותר לקבל אותה. bless

xXx Shiraz xXx

New member
אחלה, לא מוכן להכנס איתי לויכוח כי יש בינינו

15 שנה. זה בדיוק מה שחששתי שאתה עושה וכרגע אמרת את זה בקול רם. נו טוב. בחירה שלך.

reality i

New member
אני לא מוכן

להכנס איתך לוויכוח כי אנחנו רואים דברים בצורה שונה מאוד.....ויכוחים בפורומים ידעתי עוד מלפני 5 שנים אז קצת התעייפתי... לעומת זאת בשישי אני אהיה מלא בENERGY

../images/Emo24.gif

די.. אין כאן ויכוח.. כולה כמה אנשים שחושבים אחרת אחד מהשנייה

למעלה