Motorola Droid או HTC Hero

Infin1ty

New member
Motorola Droid או HTC Hero

האם יש עדיפות כלשהי? מה שתפס אותי לפחות ב Droid (של Motorola) היה מעבד כפול 64ביט לעומת ה Hero. עד היום לא קניתי שום טלפון חכם כי אף אחד מהם לא ענה על הצרכים שלי (גם ה iPhone) ולאחרונה נתקלתי במקרה בשרת הקוד של גוגל וגיליתי כל כך הרבה אפליקציות שימושיות, בנוסף, זה שהמערכת מבוססת על לינוקס זה אחד הדברים שלי לפחות יגרמו לקנות מכשיר עם Android. (הדבר הכי יעיל שאני הולך להשתמש בו זה ה ssh עם scp שיאפשר לי לשלוט על כל שרתי הלינוקס שלי מרחוק, גם ב iPhone אפשר, אבל iPhone "סגור" וזה מעצבן אותי, וגם של Android יש Multi-Tasking). הדילמה שלי כרגע זה בין שתי המכשירים הנ"ל, בינתיים ה Droid מוביל אצלי, האם יש סיבה שלא לבחור בו? אני הולך לקנות את גירסאת ה GSM כמובן (שתתאים לארץ), עברית הבנתי שאין בעיה להתקין, הדבר היחידי שאולי אני אחליף זה מקלדת לעברית (שיבוא הזמן). תודה.

freesoul21

New member
אם תחכה קצת אז הולכים לצאת מכשירי HTC

חדשים+הסלולרי החדש של גוגל(HTC פיתחה אותו בשבילם)

Infin1ty

New member
האם יש תאריך משואר?

או אפילו שם שאוכל לחפש קצת? לפי שזה נראה עכשיו ה Droid של מוטורולה די מושלם (לפחות בשבילי)

freesoul21

New member
HTC LEGEND אמור להיות יורש של HERO

NEXUS ONE - הסלולרי של גוגל, לפי השמועות אמור להיות מושק ב5 בינואר. HTC BRAVO.

Infin1ty

New member
אז עדיף לחכות ל Nexus One של גוגל?

נראה כי שיתוף הפעולה בין HTC (שבינתיים לפי מה שקראתי הצליחו להוציא הכי הרבה מ Android) לבין גוגל יעשה הכי טוב?

freesoul21

New member
אם אתה לא לחוץ אז תחכה

אל תשכח שגוגל עדיין לא אישרה רשמית ש-Nexus One בכלל קיים. עוד יתברר בסוף שזה בלוף אחד גדול, למרות השמועות הרבות עליו.

yaron gates

New member
גוגל אישרה את קיומו של הטלפון

ואפילו העבירה בקשה "לשריין" את השם Nexus One. תוכל לראות תמונות של הטלפון, כפי שצולמו ע"י עובדי גוגל בבלוג tech crunch

למעלה