~~My December~~

NightAngel

New member
~~My December~~

מי שראה את הקליפ או ששמעה את השיר, יכול להגיד שזה ממש לא דומה לסגנון שלהם! אבל בכל זאת, זה שיר דווקא נורא יפה (לדעתי) NightAngel

NightAngel

New member
הקליפ...

עשוי מקטעים של הסרט "תיקים באפלה"- נורא, נורא יפה! NightAngel

SuperTom

New member
חח...וואלה?? ../images/Emo12.gif

יש קליפ למיי דצמבר??? חחח...נחמד לדעת... בכל מקרה...בקשר לשיר...אז הוא רגוע מדי בשבילי...חחח...אבל שיר נחמד מאוד...אבל בעיקר אני חולה על המילים של השיר הזה...פשוט ענק! אה...שמתי פה לינק למילים של השיר למי שרוצה...זה מהאתר שלי ד"א...
ויש גם ת´שיר להורדה ולשמיעה באתר... טוב יאללה אין לי כוח לפרסם ת´אתר שלי!!! חחחחחחחח...

™chester

New member
שמע אחי

לא שיש לי משהו נגדך כן? אבל אתה כל שניה מפרסם את האתר שלך ואומר שאין לך כוח לפרסם אותו, אז יש לי הצעה, בסוף כל הודעה שלך, שים קישור לאתר, אל תודיע עליו כי הבינו שזה האתר שלך אח שלי..

™chester

New member
לא הסגנון... אבל

כמו שאת יודעת, ללינקין יש הרבה סגנונות לכן אל תופתעי לדברים אחרים בדיסק החדש שלהם כשייצא, את יכולה גם להגיד ש The morning after זה לא הסגנון שלהם.. אבל צ´סטר כתב והלחין אותו..

™chester

New member
אין קליפ לmy december

מה שאתם מתכוונים זה סתם רצץ קטעים מתיקים באפלה שחיברו אותם ושמו על זה בתור פסקול את השיר... מי שמתמצא יודע גם שיש הרבה מאוד "קליפים" של לינקין פארק שהם בעצם קטעים מסדרות כמו Dragon Balls או Final Fantasy שהלבישו עליהם את השירים עצמם. אם תראו קליפ להורדה בדקו שבשם שלו לא כלול רצף האותיות DBZ אגב, הקליפ המדובר הוא קליפ עם סיומת avi.* וסביר להניח שלא תמצאו קליפ מקורי של לינקין פארק עם הסיומת הזאת.

SuperTom

New member
Right...

חחח...עוד משהו בקשר לזה...רציתי להוריד מקאזה לפני כמה ימים ת´קליפ של קיור פור דה איטצ´ (ויש לזה קליפ כמובן..) אז מצאתי איזה משהו....חחח..26 מגה או משהו...והורדתי...וזה בסוף היה סתם השיר ברקע עם קטעים מאיזה תוכניות יפניות מצויירות כאלה....חחח...

למעלה