mystical roots

• פותח הנושא Dtiup
  • פורסם בתאריך

Dtiup

New member
mystical roots

הם הופיעו בצאלים, לא? מישהו היה? מה אתם אומרים עליהם בקיצור.. אני הייתי בהופעה שלהם בחיפה.. אבל מה אני אגיד במילה אחת- נפילה. הייתי בדיי הרבה הופעות יחסית והם ממש היו על הפרצוף.. הם לא פרפורמרים בכלל- לא יודעים להעביר הופעה..רק אחד מהנגנים זז כל השאר עמדו ובהו בקירות. הסולנים צועקים על ההרכב , LOW LOW LOW NO NO, גם הנגינה שלהם לא משהו ולא יודעים לשמור על קצב נורמלי להרקיד את הקהל. שלא נדבר על אחד הסולנים שעה מוזיקה של MTV סטייל (כמו כל הזמרים שליד הראפרים ונותנים ניחוח של "בכי") זה היה יותר מדי מעפן.

eviaman

New member
מיסטיקל רוטס

מיסטיקל רוטס בגדול זה הלהקה , שהם משוודיה... חבר'ה צעירים בני 18 - 25 יודעים לנגן , אבל אי אפשר להגיד שהם פרפורמרים ! נכון , הם לא נראים ראסטמנים , והם גם בלונדינים .. אבל בגדול הם יודעים לנגן צמד הזמרים מונטי G - זמר שהגיע מאיי הבאהמס , למונטי יש קול ברמה בינלאומית. אני לא חושב שאני מכיר אחד בארץ עם איכות ווקאלית כמו שיש לבנאדם הזה... , הוא התחבר עם החבר'ה הצעירים מיסטיקל רוטס בשבדיה... בעיקרון הם הגיעו לארץ דרך ספונסר ( שאין לי כלכך מושג מיהו) שרצה שהם יעשו TOUR בארץ... יום אחרי שהם הגיעו לארץ.. הספונסר הודיע להם שהוא מוותר על התמיכה.. הכול על הגב שלהם.. הם התבאסו ! אבל לא וויתרו נשארו בצאלים ( היו בצאלים מיום רביעי עד הפסטיבל .. חזרו בראשון - 28.3.- עד ה 1 באפריל) אירחנו אותם , נתנו להם קורת גג לישון הרבה אהבה וחום... וכמובן הרבה גאנג'ה.... ממה שהבנתי בחור בשם אסף שהוא מפיק מירושלים לקח אותם תחת חסותו וסידר להם את ההופעה במעבדה ובחיפה... ואני לא ישכח ויציין את הזמר הצעיר שצמוד למונטי , בחור העונה לשם ראובנייטס... גם קול נהדר ובנאדם נפלא... בסה"כ שתי הזמרים ברמה גבוהה מאוד.. בקשר ללהקה... אני ישאיר לכם את הביקורות החותכות... מבחינתי הם בסדר גמור. . . נ.ב - לא היה לחבר'ה האלה הרבה חזרות לפני שהם הגיעו לארץ ( עם בכלל ) , כל החומר שהם נגנו נכתב ביידי מונטי G

Ras Or

New member
הבנתי מהזמר שהכל זה הפקה עצמאית

שהיוזמה לבוא לארץ הקודש היא שלו ותמיכה פיננסית יותר מידי אין להם, באמת אחלה בחור קנה חולצה ונשאר לספליף ידידות מעמיק =] אחלה גבר ראס! .

Dtiup

New member
אם הם הצליחו לקבל גאנג'ה

אז וואלק אני אלמד לשיר ככה שתארגן לי גם! בכל אופן הזמר הצעיר ללא הדרדז מה שהוא עשה שם ממש לא לטעמי.. כל פעם מחדש שהוא צעק להם LOW LOW LOW והתחיל לילל שם בקול שלו חשבתי פעמיים אם אני במקום הנכון. בקשר לנגנים.. יבשים תחת רק אחד איכשהו זז שם. הם נראים כמו הרכב קונסבטוריון שמצא לעצמו 2 ראסטות.. אמנם הרבה כבוד על הבלאגן שהיה להם כאן כל הכבוד.. אבל עדיין באתי להופעה לא לקומזיץ לכן אני מבקר זאת כך.

Dtiup

New member
זה בא עם השנים והולך עם השנים

תדאג לאכול מהצלחת שלך יהיה בריא יותר לכולם.

White sunrise

New member
ממממ

ההיתי גם בהופעה בחיפה וקצת היתבאסתי 50 שקל על הופעה של שעה וחצי ניראה לי קצת היסחפות למרות שהם היו די נחמדים ובאמת לפי מה שקראתי כול הכבוד על זה שהם נישארו אבל עדיין נהנתי מאוד במקום והיה אחלה :)

למעלה