Nי באים מחר למגרש שעשועים החדש ?

frige

New member
יכול מאוד להיות ../images/Emo45.gif

באיזו שעה תהיו שם?

dafgol

New member
10:30-11:00

נראה איך ומתי נתעורר , אם בכלל נישן.....תלוי ברזי וברי .... מי מצטרפים עוד ? שרה? עדן? אניטה ? אלה ? אורית אולי נראה אותך מחר ? אני אשלח גם SMS לשוקילידה בבוקר אולי גם הם יצטרפו ..... אודיל'ה אתה בא גם ?

אממ נראה לי אני אהיה בשינה עמוקה

אממ הפלא' שלי יהיה דלוק את מוזמנת להתקשר בבוקר. אני לא יודעת עדיין.

S r 35

New member
אנחנו מגיעים ../images/Emo140.gif כנראה עם תגבורת

של עוד מישהי נחמדה (שכנה של הורי) והילדודס שלה ... ניר כבר מחכה בקוצר רוח לשחק בגן המשחקים המקסים ולפגוש את ברי, שטייל איתו אצל ה
ות

S r 35

New member
הפרות של בית לחם הגלילית

רפת מאוד נחמדה עם פעילות לילדים. נפגשנו שם פעם עם דפנה והילדים. ברי שלה יחד עם ניר שלי תפסו פוזה של רפתנים. מה שלומך? את מגיעה מחר? ואיך היה המבחן? ...

המבחן..היה.

ואני לא יודעת אם אני אקום מוקדם מחר...אם כן אז אני אנסה לבוא, אבל שוב זה לא בטוח.

dafgol

New member
אנחנו לא מגיעים היום ../images/Emo4.gif

עברנו לילה סיוטי עם רז, מקווה שירדם בקרוב וגם אנחנו סוף סוף.... אני הולכת לישון בקרוב אני מקווה . נא לא לצלצל
| תהנו אני

רק עכשיו קראתי את השרשור הזה

לילה טוב דפנההה לא נראה לי שיש לי כח לרדת על לנחל צבי אבל שמעתי שהפארק הזה ממש ענק נכון?! נראה אולי בימים הקרובים אני אלך ואני אגיד לכם לפני

S r 35

New member
דפנה מקווה שאתם מרגישים טוב

איך רזי המתוק? דווקא כן התקשרתי, SORRY, ראיתי את ההודעה שלך רק עכשיו. מקווה שלא הערתי אף אחד. תהיי איתי בקשר במהלך השבוע - אנחנו נוסעים עוד מעט. שלגולן תהיה נסיעה קלה ובטוחה ושגם על הילדים ועלייך שיעבור בקלות

Shukilida

New member
הי - מה שלום רזי?

ניצלנו את היום היפה ועליו לתבור ובמסיק זיתים בעין דור - היה ממש נחמד

Shukilida

New member
היה נהדר

מקום נחמד מאוד. בעלי רוצה לעבור לגור שם...הוא אומר שהאנשים נורא יפים...

frige

New member
אנחנו מתכוננים ובאים

הראל שאל לאן הולכים ועניתי לגן משחקים שנקרא גן רבין. אז הוא נבהל ואמר: "לא רוצה, יהרגו אותי שם". איזה פחד, מה שנכנס לו לראש. הנה אני באאאאאאאאאאאאאא.

למעלה