Nas :between the averages.

דנדון

New member
Nas :between the averages.

באם יצליח המדד לחלוף על פניו של ממוצע 10 ולהשאר מעליו, תתכן אפשרות ל"רגל " נוספת מעלה , לכוון הקלשון העליון.

bogii

New member
איזה דימיון מדהים יש ב-

גרף דולר מט"ח מול שוייץ בחודש האחרון מסתבר הדולר היכה את מטבעות העולם מכה לא קטנה (עדיין לא ניצחת) חוץ מ-השקל החזק בעולם (יש גרף לשקל הזה?) מעניין יהיה לבדוק את גרף הדולר ולשמוע היכן מועדות פניו או שמה אולי היכן מועדות יתדותיו, ואם זה בעצם רק פיק של הדולר ברמת חודש מתוך גרף רב שנתי נשמח לשמוע דעתו שבת שלום ומבורכת,

bogii

New member
מיכאל שלום

תפתח גרף דולר שוייץ (חצי מסך בעליון) ותפתח גרפי מדדים (בחצי מסך התחתון) אם זה גרף אס פי 500 או גרף נסדק 100 חבל שאין לי בתוכנה את הנסדק כדי להשוות ותראה איזה קורלציה יפה אני פשוט מחפש לראות מי מקדים את מי מי הוא בעצם כוח החלוץ שמנתב את הגרפים, גם אם נמצא את כוח החלוץ זה עדיין לא אומר שצריך לנטוש את שיטת העבודה כי שום דבר לא בטוח,

מיכאלבב

New member
אני מניח שאתה צודק

(אין לי תוכנה כזאת) אבל - כבר תקופה ארוכה שהדולר נחלש (גם מול הפרנק השוויצי) למרות העליה בוול סטריט. כך שאם זה נכון אז אולי רק לשעות המסחר עצמן.

bogii

New member
מה אתה צוחק ממני?../images/Emo178.gif

ניסיתי להתקין את התוכנה למחרת נאמר לי שפג הזמן גורביץ אחלה ניתוחים יש לו ואחלה של קליעות גם החיוך שלו מקסים לא מקסים מתפוז אופציות טכני אבל המשווקים שלו גרועים. מזכיר לי זוג פרסי עומדים על יד פיצוחיה והאשה אומרת:"יא איזה בוטנים יפים". הבעל מגיש לה בוטן לאכול והיא אומרת:"אוי זה טעים" ואז הבעל אומר לה:"עזבי. זה כולם אותו טעם" היום בחו"ל יש גם גרפים עם הערכת גרף עתידית אז יאלה להתעורר מהתרדמת המשעממת הזו ביבי רוצה בורסה עולה, ויש מי ששם לו מקלות בגלגלים שלו, נו אסטראל איך זה???

bogii

New member
בו נראה איזה גוף כאן

יכול או מסוגל לתת גרפים כאלה עם ניתוחים לגבי הגרף עם לחיצה בקליק גם על הביד וגם על האסק תראה בגרף המצורף איך אפשר להרויח גם בלונג וגם בשורט הבנקים כאן לא מסוגלים או יותר מדוייק לא רוצים לתת דבר כזה בשביל למצוא כאן סימבול אתה צריך לזכור מספרים בבורסה אז מה הפלא שכולם מכירים כאן רק את טבע? אם היה כזה ממשק בטח הייתי מקיש ביד על פדרמן עם כל האחזקות שלו, הם רוצים שהציבור יתעסק רק עם האופציות הנמוגות שם יש להם את מירב הרווח ואת מרב ההפסד לציבור,

ברקוד

New member
חטטן מה שלומך..

זה התוכנה של SAXO ? נראה מעניין,ןכנראה ששוה בדיקה מעמיקה. אנא אשר. דרך אגב, חברה שלך GENZ , דומה ששווה שורט חזק ביום שני. יושבת בדיוק על הקו ומתנדנדת על פי התהום, נראה אם מישהו יזרוק לה יד ויציל אותה ,(מזכיר לי את קטע הסיום של NORTH WITH NORTHWEST.. )

bogii

New member
אכן כן סקסו

חבל רק שאין לנו כאלה דברים בארץ, הבנקים כאן אבו קמונות (קמצנים) למרות שהם עושים מליונים מהציבור אגב יש לי רעיון טוב בשביל בורסה גרף אני לא אספר אותו עכשיו כדי למנוע לזות שפתיים או איך אומרת המלעונה "אין הברכה שורה בגלוי אלה בנסתר מהעין" הרעיון הוא רעיון אבל צריך גם לדעת איך להוציא אותו אל הפועל, ועכשיו ראבותה גנזום עכשיו שורט???? בסדר אז איפה התמיכה שלה לדעתך? 40 נראה קו תמיכה גרף 3 שנים אבל אם נסדק מרים רגל נוספת גם היא תרים כחיקוי או כקורלציה עכשיו אני מסתכל על הגרף ומבין מדבריך בעצם שיעד של 22 במרץ 2002 זה פסה?? שם גם שוכנות התנגדויות נוספות הרבה תודה איש בהצלחה לך

ברקוד

New member
GENZ ..

אצלי מסומן, שבירת 42.5 מטה = שורט לטווח הקצר. יקרה או לא, לא יודע ,אך אם השוק ירד זה לטעמי מצב לשורט. איך שהחוזים נראים היום לא בטוח שזה יקרה. אז נמתין ונראה.

bogii

New member
ברקוד../images/Emo24.gif

קנון היית וכזה נשארת. בריאות לך איש

RonenM62

New member
חה חה חה

המגבלה או אצלך או במחשב שלך... אני משתמש בתוכנה כבר שישה חודשים ב"נסיון", בלי שום בעיה! נהנה מכל רגע, וכמוני גם בערך 13,000 שכבר הורידו במהלך החצי שנה האחרונה. דרך אגב יצאה היום גירסה חדשה (3.94) וניתן לעדכן אותה כ א ן . ביי רונן

RonenM62

New member
מקווה שעשית חשבון כמה טריידים אפשר

לעשות מ- 35$ כפול קצת פחות מ- 13,000 .... סלאמאט

Charter

New member
אשף שכמותך.

לטעמי, יום המחר הוא החשוב, ויהא בו לספק אינפורמציה ביחס לתנועת המדדים בטווח הקצר, ובכלל. בלי נדר, אעשה מאמצים לשלוח לך את אשר הבטחתי כבר במרוצת השבוע הבא. ד"ש, עמית.

למעלה