New Haven Can Wait 2X06

JAP Noa

New member
New Haven Can Wait 2X06../images/Emo58.gif

אתם כבר מיומנים במה לעשות
הפרק ישודר היום בשעה 20:00 [19:00 במרכז], שהיא 4 לפנות בוקר בשעון ישראל
טענות, מענות בעיות וכל דבר העולה על רוחכם כאן
הפרומו לפרק.. http://www.youtube.com/watch?v=gvYZYjUjY7I&eurl=http://www.aceshowbiz.com/news/view/00018724.html נראה לי שהיה שווה לחכות, כי לפי הפרומואים הולך להיות את הפרק הכי טוב בעולם
נ.ב- אני מזכירה שוב שאסור לדבר על הורדות על גבי הפורום, וכל הודעה כזאת תימחק!
הודעה שמכילה ספוילר עלייה להיות מסומנת ב
, אפילו שכל השרשור הוא ספוילר אחד גדול

h e n y

New member
איזה התרגשות..חח

סוף סוף..מקווה שיהיה פרק יפה..אולי סוף סוף הן יפסיקו לריב..

Robin Sparkles

New member
../images/Emo58.gifכבר אמרתי שצ'אק גאון?!

עם כל הקטע של התמונות... אהבתי את העלילה של ניייט כשהוא עזר (או לפחות נמיסה לעזור) לדן ואח"כ כשהוא אמר לצ'אק שדן דווקא נראה לו אחלה
וגם כשסינה ובלייר נפגשו וכל אחת רצתה להגיד לדיקן שהשנייה מתאימה יותר. היה טוב כשרופוס הזכים לג'ני ללמוד בבית

JAP Noa

New member
OOOOOOOMFG../images/Emo12.gif../images/Emo58.gif

קודם כל חשוב לי לציין - התסריטאים של הסדרה גאונים וכל פרק אני לא מבינה איך אפשר להתעלות מעליו ואז הם מצליחים. מדהים. טוב קודם כל צ'אק פשוט הרג אותי עם הזונות וזה
רק חבל שהוא נקם בדן, כי זה מכניס אותו לבלק ליסט שלי
נייט היה פשוט מלך כל הפרק..בכלל, מאז שהוא בלי בלייר הוא כזה מלך
והקטע שהכי גרם לי להיות כזה
זה היה הקטע עם בלייר וסרינה בשאלות של הדין.
WTF? אני באמת לא מבינה איך אחרי כל שטות כזאת שבלייר עושה סרינה סולחת לה. זה פשוט כל כך לא מובן ולא נסלח ולא מקובל ופשוט כל כך לא. היא הרגה אותי עם זה שהיא שמה את השם של פיט..
מה היה הקטע של המכות אני לא יודעת אבל באמת שהרבה זמן לא צחקתי ככה מפרק של גוסיפ.
נראה לי מאז פרק 17 של עונה אחד עם ה"איי קילד סומוואן." איכשהו ה"רצח" של סרינה זה הדבר הכי מצחיק בסדרה הזאת
והן היו כאלה חמודות בסוף..דווקא אהבתי שזה נגמר ככה. בכלל זה היה כאילו הכל מסתדר וצ'אק שוב בנזונה כמו שהוא אוהב. וג'ני חזרה להיות נורמלית
בין הפרקים

../images/Emo58.gif ואו ! היה פרק טוב ..

גם אני לא אהבנתי מה הקטע ומה בלייר רוצה מוונסה אבל לפחות היה צ'אק ובלייר

ליאור XX

New member
../images/Emo58.gif

כולה וונסה הלשינה לאבא של הלורד מה לעשות כזה ביג דיל ונראה כאילו צ'אק מתכנן לעשות משהו לוונסה חהחהחהחה מגיע לה ! חחח אני פשוט שונאת אותה

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

חחחחחחחחח פרק ענקקק! אהבתי את כל המתח בין בלייר לסרינה... הן מלכות! ואהבתי שהן השלימו.... אבל מעניין כמה זמן זה ימשך.... דן ונייט גם כן ממש ממש הצחיקו אותי עם הכל.... וצ'אק שילך לעזא... סתם סתם... הוא בהחלט מוסיף אבל, שילמד לפתור בעיות בעצמו למען השם!!!!~ ובכלל הוא גאון עם התמונות... חעחעחעחע

../images/Emo58.gif איזה פרק טוב !!!

המכות של בלייר וסרינה היו כל כך מצחיקות !!!
והקטע שבלייר נישקה את ה... משמו לא זוכרת אבל זה היה מצחיק ! זה היה ממש לא יפה משבלייר עשתה ! עם הקטע שהיא שמה את השם של פיט אבל סוף סוף הן השלימו ...לפחות עד הפרק הבא
לא אוהבת אותן רבות ... ואו צ'אק הוא גאון !!!
וחתיכת שטן !
אבל אני בכל זאת אוהבת אותו
אהבתי את הקטעים של דן ונייט ... בקיצור פרק טוב !!

ליאור XX

New member
הפרק הכי טוב ביי פאר ../images/Emo58.gif

באמת כמה שאהבתי את הפרק הזה
והתירגום יצא ממש מהר ככה שעוד דבר טוב החלומות של בלייר תמיד הורגים אותי חחחחח והמכות יאו ככמה צחקתי מזה חחחחחחחחחח ושבלייר נישקה את הדיקן הזה
וסוף סוף סרינה למדה להיות בוגרת ולסלוח עכשיו רק חסר שהיא תחזור לדן
והרג אותי שנייט אמר שהוא דן אני היתי כזה
ובהתחלה חשבתי עושים משהו לצ'אק ודאגתי לו כי בכל זאת הוא המצחיק והמאניק של הסדרה
ואהבתי שנייט התחבר לדן ודן היה בלי חולצה אז בכלל
וצ'אק על מה שהוא עשה לדן אני לא יסלח לו חחחח
אבל הוא היה גאן עם התמונות והתסריטאים של הסדרה כ"כ מוכשרים

h e n y

New member
../images/Emo58.gifוואי וואי וואי...

קודם כול סרינה מנייאקית ברמות.. אני לא אוהבת את הסגנון הזה שלה.. ובהתחלה בלייר הייתה כל כך מסכנה שחשבתי {מה לעזאזל חשבו התסריטאים שעשו את בלייר מסכנה?! מה נראה להם?!} אבל אחרי זה היא הביאה אותה כמו שרק בלייר יודעת לעשות..פשוט נקרעתי מצחוק מהקטע שהיא שיחדה את המזכירה..והכי, את הקטע שהיא שמה את השם של פיט...זה היה קורע..
לפחות בסוף הם השלימו{למרות שזה היה קצת תמוה...מזכירות לי אותי ואת בת דודה שלי- לא יכולות יחד לא יכולות אחת בלעדיי השנייה} צ'אק החתיך הזה יצא מלךךךך
אני מתה על זה שהוא מנאייק....!!!! איך הוא שם את דן במקום נייט {למרות שמסכן דן שצריך לסבול מהם כל הזמן}, ועם הקטע עם התמונות בסוף...אין עליו..אין!!! כל כך מלא בסטייל... אהבתי את הקטע איתו ועם סרינה שהוא אמר לה שבלייר מתחרמנת מייל..
והיא עשתה כזה: זה שני דברים שלא רציתי לשמוע ואחד מהם אני לא יצליח להוציא מהראש...חחחח קצת פרק שולט!

Just Freckles

New member
היו יותר טובים,../images/Emo58.gif

אבל הפרק היה נחמד. סרינה יכולה להיות ממש ביצ'ית שהיא רוצה! סרינה עם דן כ"כ הרבה יותר טובה מסרינה בלעדיו
הקטע שהיא ובלייר התחילו ללכת מכות היה הזוי ברמות
התסריטאים משתגעים מפרק לפרק(לא שזה רע, כן?
) צ'אק כזה גאון. בחיים שלי לא ראיתי מישהו עם מוח כזה קרימינלי
זה רק אני, או שנייט הפך לטוי-בוי? הוא עובר מבלייר לסרינה לוונסה לקת'רין לזאת שהייתה היום בפרק(לא זוכרת איך קוראים לה) והוא גם יהיה עם ג'ני! מה נסגר איתו?

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo45.gif

ראיתי תמונת נשיקה מהסט שלו ושל ג'ני... הפדופיליה

למעלה