New Songs Youve Heard

RJT

New member
אני דיי בטוח שכולם מכירים

אבל רק עכשיו יצא לי להכיר את אלפה בלונדי (האלבום הוא ג'רוזלם) והוא פשוט נותן בראש. גם ברנינג ספיר נחמד ביותר. מומלץ.

אלפא בלונדי ../images/Emo99.gif

גיבור ילדות שלי! עזבו את פנטן [
... אף אחד לא משתווה בשבילי לאלפא, קצת חבל, אבל הסיבה מוצדקת חה חה
-כשף!

Carcass

New member
יאא...

טוב Fantan Mojah - From The Very First Time שיושב על ה Street Swing Riddim... שיר אהבה כמו שרק פאנטן יודע לתת....

fleaboy

New member
אומנם ישן... אבל חדש בשבילי

מצאתי איזה תקליט שצד אחד שלו זה KEN BOOTHE והצד השני הוא TYRONE TAYLOR 2 הצדדים מדהימים ושני האמנים אמנים גדולים... מומלץ בחום... לתקליט קוראים two of a kind

Grand Master G

New member
טיון מקפיץ

אני כמעט בטוח שכבר דיברו עליו כאן, אבל הוא בכל זאת די חדש, ואני מדבר על האחד והיחיד- א-ל-פנ-ט מ-א-ן!!! Elephant Man - Gal Bruk יושב על ה- Dem Time Deh Riddim אלי נותן כבוד לבסטה ריימס ומשתמש בקטע של "turn around" ו-"Bring it UP!!" בית חלש ובית חזק וכמובן הפזמון שהוא לקח מנלי פורטאדו (WTF?!) ובכל זאת טיון ענק! Gal if your man lef u lonly - com ova and check me

yaarasta

New member
קבלו

המלצתי כבר על ה Heavenly Riddim רידים מקסים שיושבים עליו בניחותה: Capelton - Jah Protect Us Richie Spice - Brown Skin Alain Wayne Wonder - Love & Affection Gentlemen - No doubt about it ניתן לשמוע את כל השירים הנפלאים הלו במיקסטייפ החדש (האחרון) של A-MAR SOUND: King Nah Sleep

למעלה