NLP ותטא הילינג

Wantobefree

New member
NLP ותטא הילינג

שלום,
חקרתי על נושא הnlp, ובשנתיים האחרונות אני עוברת תקופות בהן אני מיישמת את הטכניקה על עצמי. היתה תקופה של חצי שנה בערך שיישמתי אותה יומיום כל היום, וראיתי קצת שינויים, כמו בתפיסה שלי,בתחושת רוגע ותשומת לב לדברים הקטנים והטובים שמתקיימים ביומיום.
אבל לא שינויים בקנה מידה רחב כמו שקיוויתי.מהותיים..אחרי שנכנסתי לעבודה חדשה הפסקתי לטפל בעצמי, ועכשיו אני רוצה לחזור שוב.

מסכימה ששיטת nlp היא טובה, אבל היא מצמיחה ענפים נוספים לאלו הקיימים, וכדי לחולל שינוי אמיתי אני חייבת לעקור את הקיימים. לנקות את המשקעים שלי.
שמעתי על שיטת התטא הילינג שעושה זאת.
אני לא מצאתי פורום כזה, לכן נכנסתי לכאן.. אני ממש ממש רוצה לחזור לתהליך של ריפוי עצמי ולשלב גם את התטא הילינג (אולי גם אקסס בארס ששמעתי שטוב)
אני מחיפה. האם יש איזשהו\י מטפל שאתם מכירים וממליצים?
אני חייבת להכנס לטיפול בזה בכל הכח ולא לעזוב באמצע..
אני באמת אשמח להמלצות.

ommerl

New member
אני חושב שאת טועה לחלוטין לגבי NLP

היי. לא ברור לי מההודעה שלך מה זה אומר שחקרת את נושא ה- NLP. האם למדת תעודה רשמית בקורס מסודר (פרקטישינר? מאסטר? טריינר?) או שלמדת רק בכוחות עצמך (ספרים, סרטונים וכן הלאה..)?
&nbsp
כי זה נכון שאפשר בעזרת NLP להצמיח ענפים נוספים לאלה הקיימים, אבל זה לא סוג העבודה היחיד שאפשר לעשות.
בדרך כלל זה סוג העבודה שלומדים בתחילת לימודי NLP בתעודת הפרקטישינר מאחר והפרקטישינר ממוקד בפיתוח מיומנויות תקשורת והשפעה ופחות בהנחית בעלת אופי טיפולי (כמובן שיש הבדל בין בתי הספר בדגשים שהם שמים אבל זה העיקרון הבסיסי של הפרקטישינר). לדעתי אם לא ממש למדת את המאסטר או לא הלכת להנחיה אישית על ידי מאסטר וותיק ב- NLP קשה להגיד שמיצית את החקירה שלך בתחום כי לא הגעת לעומק של ה- NLP.
&nbsp
בהמשך הלימודים של NLP (בדרך כלל בלימודי המאסטר) לומדים גם לעקור מהשורש את המשקעים הקיימים ולעבוד על כל המכלול האפשרי שהאדם יכול להיות צריך- זהות, היסטוריה אישית, אמונות, רשתות של אמונות, ערכים וסולמות ערכים, פתרון קונפליקטים פנימיים מסוגים שונים ועוד ועוד ועוד ועוד...
&nbsp
אני כבר 7 שנים מנחה NLP, למדתי את המאסטר פעמיים בשני בתי ספר שונים ואני עכשיו לומד את הטריינר וקורא ספרות מקצועית כל הזמן ואני יכול להגיד לך באופן חד משמעי: ב- NLP יורדים לשורשים ומנקים את המשקעים. חד משמעית. זו מרבית העבודה שאני עושה בקליניקה.
&nbsp
על פי כללי הפורום רק בפרטי אני יכול להציע את שירותי. את מוזמנת לפנות ונראה איך אני יכול לעזור לך.

עברת דרך

כל הכבוד לך על העבודה ועל הדרך שעשית,
ונראה שהיו לך הצלחות (כמו עבודה חדשה),
ואת מביעה הרבה מוטיבציה בדבריך.

את כותבת שאת "מסכימה ששיטת ה NLP טובה,
אבל מצמיחה ענפים נוספים לאלו הקיימים"
למה הכוונה?

לא ברור לי אם עבדת עם מנחה NLP או לבד.

למעלה