Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

טוני החתול

Well-known member
מנהל

בחודש פברואר נכתבו בסך הכל 1764 הודעות חדשות
במהלך החודש נפתחו 29 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 1474 הודעות
ונכתבו גם 290 הודעות חדשות ב-12 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול של החודש האחרון הוא שרשור סיכום החודש הקודם.

אחריו השרשורים הגדולים ביותר הם השרשורים של וונדהויז'ן שהגיעו ביחד למעל 400 הודעות.

עוד מתוכנן לחודש מרץ:

סדרות חוזרות (Good Girls, הפלאש, Breeders, Final Space)

סדרות חדשות (הפאלקון וחייל החורף, Debris, Invincible, The Irregulars)
קולנוע? מרגיש שלפחות בחו"ל קצת יש יותר.
בנתיים לנו עדיין יש סרטים שיוצאים בטלוויזיה
נמשיך עם הלפעמים-בעצם-קר-כמו-חורף הזה
כולל ימים גשומים פה ושם
נלך לבחירות
אולי נציין באיחור את פורים בפורום
נחגוג את פסח, אולי אפילו בלי סגר הפעם(?)
נראה את הגל השלישי הולך וקטן

ונציין את ימי ההולדת|נרות| של: ג'נסן אקלס, ג'ולי בואן, קת'רין אוהרה, קוני בריטון, בריאן קרנסטון, ג'נה פישר, ג'יימס ואן דר ביק, אוסקר אייזק, ג'ון האם, דני פאדי, ג'ודי קומר, נואל פישר, וויליאם ה. מייסי, אלן טיודיק, לורן גראהם, רוב לואו, פרימה אגימן, מייקל ראפפורט, סוניקה מרטין-גרין, ניק רובינסון, קונסטנס וו, ריס ווית'רספון, מת'יו מודין, רנדל פארק, קרי ראסל, סטיבן סטרייט, אליסון האניגן, ג'ים פרסונס, לי פייס, שרה ג'סיקה פרקר, ג'ונתן גרוף, נייתן פיליון, ניק פרוסט, לוסי לולס, שון דולי, ג'ייסון דורינג

שאלון יעלה מאוחר יותר (אני מניח)

אבל לבנתיים: זאב או פינגווין?

Lhuna3

Well-known member
פינגווין, ברור, זה מהחיות הכי חמודות.
הם נראים קצת כמו אנשים, אבל בחמוד.

Lion_Heart

Well-known member
רגע רגע, לאיזה צורך? להגנה על הבית וכרבול? להחלקה על הקרח?, למלצרות במסיבת קוקטייל? להתחזות לנזירה?
האמת. בשבילי זאב, הם נראיםכל כך cuddly

keren or5

Well-known member
בתכלס אין לי אף פעם תשובות לשאלות האלה, אבל אני רואה פה עודף ייצוג לפינגווינים, אז החלטתי לתקן-
d0a7bbb6e08881f42c9c18190be22cc5.gif

didalf

Well-known member
אוקי מה אני עושה שאלון?

תזכורות:
1. אל תעשו תגובה לשאלון. תעתיקו ותדביקו בחלון תגובה למטה.
2. כשאתם מגיבים לא לשכוח לשמור טיוטה ולרענן. השרשור הזה נוטה להיות גדול ובלתי אפשרי להתמצא אם לא תשלחו את ההודעה בסוף.

תודה|4U|

שם:

סדרת החודש:
סרט החודש:
ספר החודש:
שיר החודש:
דמות החודש:
שחקנ/ית החודש:
ציטוט החודש:
למה מצפים בחודש הבא?

קפה או תה?
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל?
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)?
קרמבו - טעים או מגעיל?
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה?
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני?
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום?
שיר אהוב בהגדה של פסח:
יין אדום או לבן?

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו?

Lion_Heart

Well-known member
אוקי מה אני עושה שאלון?

תזכורות:
1. אל תעשו תגובה לשאלון. תעתיקו ותדביקו בחלון תגובה למטה.
2. כשאתם מגיבים לא לשכוח לשמור טיוטה ולרענן. השרשור הזה נוטה להיות גדול ובלתי אפשרי להתמצא אם לא תשלחו את ההודעה בסוף.

תודה|4U|

שם:

סדרת החודש:
סרט החודש:
ספר החודש:
שיר החודש:
דמות החודש:
שחקנ/ית החודש:
ציטוט החודש:
למה מצפים בחודש הבא?

קפה או תה?
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):
קרמבו - טעים או מגעיל?
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה?
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני?
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום?
שיר אהוב בהגדה של פסח:
יין אדום או לבן?

שם:LION HEART
מרחק מהמקרר: המרחק המספיק לנשנוש

סדרת החודש:CRITICAL ROLE
סרט החודש:TOP SECRET
ספר החודש:צ'רלי ומפעל השוקולד
שיר החודש:
דמות החודש:פורד
שחקנ/ית החודש:לורה "מוזיקת נבל ענוגה" ביילי
ציטוט החודש:"אתה יודע כמה זמן עבר מאז שמישהו בכה עבורי?"
למה מצפים בחודש הבא? סתם להעביר זמן

קפה או תה?תה, בכל צורותיו המדהימות והנפלאות
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):ואקסילדן
קרמבו - טעים או מגעיל?קרמבו זה מעדן נפלא שאני מנשנש בכל הזדמנות
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה?לא ממש זוכר אם זה איי פעם קרה...
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני?הותקלתי,מודה, שנייה...האמת אין לי כלום הכל כבר נעשה
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום?כנראה וכחנות יתר,ואני לא בטוח שזה שווה גיהנום, אולי פרגטורי, רקאומר
שיר אהוב בהגדה של פסח:אין, אני שונא את כולם
יין אדום או לבן?שונא אלכוהול

שם: שרון (או כמו שאומרת המתפגרת שלי: כאילו דה - זה לא ברור?)
מרחק מהמקרר: של המשרד - 3 מטרים. של הבית - 7 קילומטרים

סדרת החודש: פברואר - romance is a bonus book. מרץ - התחלתי סדרה סינית (בטעות. חשבתי שהיא קוראינית, ועד שקלטתי שזו לא אותה שפה התחלתי לחבב את הסיפור) - Meteor Garden בנטפליקס. זה משהו בין רומן רומנטי לסדרת bodies כזו על חברים טובים, עם המון קיטש ומערכות יחסים לא מובנות (הוא מטריד אותה / הוא אוהב אותה / היא לא סובלת אותו ועוד). בינתיים אני בפרק 9 ונהנית.
וןגם - התחילה עונה 13 של רופול ואני נהינת מכל פרק. העונה התחילה במלא תהפוכות וזה כיפי לגמרי

סרט החודש: "האקדח מת מצחוק" - מצאתי אותו בנטפליקס, ואין כמו קומדיה שהייתה דבילית עוד בשנות ה-80 כשהיא יצאה, כדי להעביר ערב מדכדך על הספה

ספר החודש: הבנות שלי דרשו לקנות את "שומרת הערים אבודות" ספר רביעי, אז כדי להבין על מה המהומה - התחלתי לקרוא את הסדרה הזו. סדרת ספרי נוער נחמדה, ולא יותר (אבל כמו שכבר אמרו לי - אני זקנה ולא מבינה)

שיר החודש: אישה קשה של ג'ין בורדו - מאוד מתחברת למילים

דמות החודש: בפברואר הרגשתי כמו אמא של שלדון. הבכור שלי לומד באוניברסיטה תוך כדי התיכון, והחודש הייתה תקופת בחינות די רצחנית (כימיה אורגנית, חדו"א 2, פיזיקה - חשמל ומגנטיות). די ריחמתי עליו שבגילו הצעיר כבר לומד את העונש הזה (ואני יודעת מניסיון כמה עונש זה)

ציטוט החודש: "שינוי לא יבוא אם נחכה לאדם אחר או לזמן אחר. אנחנו האדם שחיכינו לו. אנחנו השינוי שאנו מחפשים" - ברק אובמה.
(כן. אני יודעת שזו לא הייתה הכוונה, אבל זה הציטוט שבחרתי ללוות את מצגת סיכום שנת 2020 להנהלת החברה שלנו, שהצגתי בשבוע שעבר - אז מבחינתי זה ציטוט החודש)

למה מצפים בחודש הבא? לליל הסדר, שאולי השנה נקיים במתכונת "רגילה" עם כל המשפחה?

קפה או תה? לא זה ולא זה. לא שותה שתייה חמה בכלל.

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): שלדון קופר בתחפושת אפקט דופלר
3890326b86747cdfe7a624aded6e72ed.gif

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? לחם ממולא בעוף ממולא, לחמי מחמצת, עוגות מסובכות ועוד המון דברים. אבל "קהל הבית" שלי מעדיפים שניצל ופתיתים.

מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? תלוי את מי שואלים 🤪.בחודש האחרון המאכל הנבחר כ"הכי טעים" שלי היה עוף במרינדה עם פטריותת, מוקפץ עם נודלס. חודש לפני זו הייתה עוגת תפוחים. לפני זה היה צ'ולנט. זה משתנה בכל תקופה

קרמבו - טעים או מגעיל? 🤢🤮🤢🤮

מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? the boys in the band - ראיתי את זה בגלל גים פרסונס, אבל ממש לא התחברתי.

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? (מתביישת להגיד שלמרות שיש לי שתי חפרניות על פרסי ג'קסון, מחנה החצויים וכל המיתולוגיה היוונית והרומית - אין לי מושג במיתולוגיות הללו) . הייתי רוצה לראות אנטולוגיה לספר שופטים. כל פרק שופט אחר, אבל מהזוויות לא של הגיבור הראשי. לדוגמא - הסיפור של גדעון מהצד של אחד מ"המלקקים", סיפור יעל מהצד של חייל של סיסרא, את סיפור יפתח מהצד של הבת שלו וכו'.
3890326b86747cdfe7a624aded6e72ed.gif

על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? דקדקנות לפרטים

שיר אהוב בהגדה של פסח: "חסל סדר פסח כהלכתו..." (נחשו לבד למה 🥴)

יין אדום או לבן? אותה תשובה כמו בשאלת הקפה / תה - לא שותה

keren or5

Well-known member
ברור שזאב

XS5LK.gif
(אבל אל תחשבו שאני אוהבת את קפטן אמריקה- זה רק כי הוא היחיד שיש לו את הגיף הזה).
מישהו יכול להסביר לי איך לשים גיפים בלי לשמור במחשב? ניסיתי לעשות מה שהסברתם בעבר וזה לא מצליח. מה אני מפססת?

didalf

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 16207
(אבל אל תחשבו שאני אוהבת את קפטן אמריקה- זה רק כי הוא היחיד שיש לו את הגיף הזה).
מישהו יכול להסביר לי איך לשים גיפים בלי לשמור במחשב? ניסיתי לעשות מה שהסברתם בעבר וזה לא מצליח. מה אני מפססת?
לא מגיע הסבר למי שלא אוהב את קאפ אבל את מעתיקה את הכתובת ואז בוחרת בהוספת תמונה, בחלון הקטן בהוספת לינק ושם מדביקה את כתובת התמונה.
1614793826097.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל לבנתיים: זאב או פינגווין?
זאב.
(אני קראתי לאחרונה דברים על פינגווינים) (וחוץ מזה זאב הוא גנטית די כלב)
רגע רגע, לאיזה צורך? להגנה על הבית וכרבול? להחלקה על הקרח?, למלצרות במסיבת קוקטייל? להתחזות לנזירה?
אתה יכול לבחור את הצורך
(אז אם הצורך שלך היה לשמור על האפרוחים שלך ובחרת זאב אז עשית כנראה טעות חמורה)
אוקי מה אני עושה שאלון?
אני אוהב את זה שאת שואלת את זה כאילו אין לך ברירה ואת נאלצת.
אפילו אין לך את התירוץ שהשרשור לא יקפוץ) (השרשור הזה כנראה ישאר תקוע כאן עד הסתו)

keren or5

Well-known member
שם: מיקי טוויסטד
מרחק מהמקרר: קומה

סדרת החודש: וונדהוויז'ן ושיימלס נראה לי.
סרט החודש: ראיתי שוב את הנוקמים 2, וזה דווקא סרט דיי טוב יחסית ל-MCU, לדעתי משמיצים סתם. אה וגם הסרט על בילי אייליש |מאוהב|, וגם הדוקו על בריטני ;-(
ספר החודש: מה זה הדבר הזה?
שיר החודש: בילי |מאוהב|
דמות החודש: וונדה
שחקנ/ית החודש: ליזי אולסון
ציטוט החודש: "Why can't we just miss people though? Why do we have to cope? Why can't we just let it happen?" (בילי)
למה מצפים בחודש הבא?

קפה או תה? קפה
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אולי אני אשנה את התשובה אם אני אחשוב על זה יותר לעומק, אבל מה שעולה לראש- ג'סיקה ג'ונס.
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? חביתה
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? חביתה
קרמבו - טעים או מגעיל? טעים
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? קשה לי לומר שזה סופר רחוק מהטעם שלי, כי זאת דווקא סדרה שהתחילה טוב והתדרדרה, אבל סיכוי כמעט אפסי שהייתי רואה את The Path, אם לא הייתי נואשת לראות משהו עם ארון פול אחרי אל קמינו.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? שאלה טובה... נראה לי שימשון הגיבור. יש בסיפור הזה משהו טרגי ויפה.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? overthinking
שיר אהוב בהגדה של פסח: דיינו
יין אדום או לבן? אני ממש לא מבדילה בניהם. מה שחשוב שיש בזה אלכוהול.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו? הקליפ של בילי ששמתי למעלה.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
שם: עדי |נחש|
מרחק מהמקרר: הוא בצד השני של הבית:-P::-D.

סדרת החודש: ג'ון אוליבר? חוץ מזה ראיתי רק סדרות ברודקאסט ואף אחת מהן לא הלהיבה במיוחד.
סרט החודש: חה! מה זה סרט?
ספר החודש: קראתי בדיוק שני ספרים החודש: The Black Echo (הארי בוש מס' 1) שזה ספר החודש שלי, ולגמרי היה שווה את השערות הלבנות שיצאו לי עד שקיבלתי אותו מהדואר ו-The Concrete Blonde (הארי בוש מס' 3) שלא כ"כ אהבתי את הסוף שלו.
שיר החודש: לא שמעתי.
דמות החודש: הארי בוש(טכנית הוא גם דמות טלוויזיונית).
שחקנ/ית החודש: ג'ון אוליבר.
ציטוט החודש: אין לי.
למה מצפים בחודש הבא? אנחנו אמורים לנסוע לצפון ביום ראשון, סוף סוף לעשות את הטיול יקבים שאנחנו מתכננים כבר מנובמבר או משהו.

קפה או תה? קפה!
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): ג'ון/אופרד מסיפורה של שפחה|מובך|.
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? אולי שמרים? בד"כ אם יש מיליון שלבים במתכון או שצריך להפריד ביצים אני מפסיקה טורחת לסיים לקרוא את המתכון.
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? כול מה שאני מכינה טעיםB-|.
קרמבו - טעים או מגעיל? לא אוהבת, אבל לא חושבת שזה מגעיל.
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? לא חושבת שיצא לי לעשות משהו כזה8-* אבל יש לי על המחשב הגדול איזה סרט של צ'ארלי קוקס שיושב שם איזה שנה וחצי ואף פעם לא ראיתי.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? אני אוהבת מיתולוגיה יוונית, אבל לא עולה לי עכשיו שום סיפור. עיבוד נורמלי לספרים של פרסי ג'קסון או אחד הספרים של ריק ריירדן נחשב?
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? לא תכונה, אבל יש לי ציפורניים ארוכות ושאני חושבת וכאלה אני אוהבת לנקוש איתן בעיקר על השולחן(אבל גם כוסות זכוכית זה סבבה) וזה מחרפן אנשים|חבול|.
שיר אהוב בהגדה של פסח: דיינו.
יין אדום או לבן? לבן או רוזה, אדום עושה לי האנגאובר רציני.

למעלה