NORRISMAN-HOME &AWAY

טובא

New member
NORRISMAN-HOME &AWAY

עוד אלבום שיצא לי להניח עליו את ידי בימים האחרונים הוא NORRISMAN-HOME &AWAY NORISMAN שמשתייך גם הוא לזרם הבובו. נוצן לנו אלהום בסגנון הניו רוטס עם טקסטים בהתאם שנותנים הרגשה שמלבד הפקה מושקעת יש הרבה נשמה באלבום. הטיון שהכי אהבתי באלבום הזה הוא:Armageddon On (ואפילו קצת יותר ממולץ!) הנה לכם הטיונליסט ועטיפת האלבום. טיונליסט Home & Away Seh Dem Bad Armageddon On Feelings Deep Within Move Hard This You Must Know I'm A Free Man After All (featuring Lutan Fyah) Love Makes You Alive They Don't Know Herbs To Your Nerve Be Careful Take It This Day We Are The Creator Get Together Good People

טובא

New member
והנה אחד לחובבי הדאנסהל שבנכם../images/Emo66.gif

DEGREE - YEAH MAN אלבום שכבר שכחתי שיש לי אותו ונמצא לאחרונה בין כל התקליטים והדיסקים שלי. ללא ספק אלבום דאנסהל שצריך להיכנס לרשמית ה"חייבים"שלכם במערכת אם אתם חובבי דאנסהל אמיתי. DEGRREשאחראי לכמה מלהיטי הדנסהל הידועים "When I Hold You Tonight",וכמובן "Traffic Blocking", שיצא לכולכם לשמוע לפחות מספר פעמים בדאנס זה או אחר. יוצא כאן בדיסק משובח(שיצא לאוויר העוחלם בשנת2001) בהפקת האלבום השתתפו המפיקיםJeremy Harding, Richard Brownie,Troy MacLean's וגם Dave Kelly שהפיק הטיון Ooh Yeahee. הטיון שתפס אותי בצורה פסיכית באלבום הזה הואSpotlight שיושב על הliquid RIDDIM. אלבום שבאמת יזיז אותכם מאחד האנשים עם הכי הרבה סטייל בדאנסהל מאסיב שעל האי. טיונליסט Summer Flow Don't Break The Rules Spotlight My Girls Better Jamaica Ooh Yeahee Carribean Mama Immaculate Pony Ice Cream Love Stamina Yeah Man Hot Girls Man Dinghy Senor U Hear Datt Do You See What I See Do Da Boogie Sexy Body More Money The Tide Is High

למעלה