:-O זה מטוס? זו ציפור?

afterglow1

New member
:-O זה מטוס? זו ציפור?../images/Emo26.gif

לא! זה השרשור התלת יומי של וויל וגרייס! (גליה, חשבת שזו הודעת הצפה? שאני אעשה דבר כזה...?
) יום ראשון - 30.12.07:
פה גדול דופק הכל: גרייס ונייתן מגלים שעל אף שלגרייס היו יותר בני זוג מנייתן, הוא צבר הרבה יותר ניסיון מעשי ממנה; ג`ק מקבל עבודה חדשה בכלבו יוקרתי, והוא מנצל את ההתאהבות של הבוסית שלו בוויל. יום שני - 31.12.07:
הצעה משונה: נייתן מציע לגרייס נישואין בזמן קיום יחסי מין. גרייס המזועזעת דורשת מנייתן לא לחזור לנושא הזה, אך לאחר מספר ימים, היא מבינה שהיא רוצה להתחתן איתו ומשתכנעת להציע לו בעצמה. יום שלישי - 1.1.08:
מיטה, מקלחת והלאה: גרייס מסתגרת בחדר בדיכאון לאחר שנתן זרק אותה, ולא מסכימה לצאת, למרות נסיונותיהם החוזרים ונשנים של חבריה להוציא אותה משם. שבוע טוב וצפייה נעימה

always be me mc

New member
את באמת חושבת שזה מצחיק אותי?

כי זה לא ועצוב לי שאתם עושים מזה צחוק
אבל איך שלא יהיה תודה על השירשור

afterglow1

New member
סורי... bad joke כנראה

זה סתם קטע של כותרת מצחיקה... לא היה פה שום ניסיון לצחוק על זה שאת לא סובלת הודעות הצפה.
מצטערת על האי הבנה.

always be me mc

New member
זה בסדר../images/Emo24.gif

וסליחה שאני עצבנית זה פשוט שיש הרבה מציפנים פה ולפעמים גם בפורום השני שלי והם פשוט לא לומדים וזה מחרפן

afterglow1

New member
חחחחחח פרק מצוין!

גרייס ונייתן לוקחים עצות בנושא אהבה מקארן! ממש הסמכות העליונה בנושא זוגיות... LOL
ג'ק עבד ב"בננה רפאבליק"? מתי זה קרה? ומדוע לא היו על כך בדיחות עם רמיזות בפרקים קודמים???
טוב, אולי זה בגלל שכל עבודה של ג'ק נמשכת יומיים...

always be me mc

New member
הנה דעתי על שני הפרקים הראשונים:

"פה גדול דופק הכל" - פרק נחמד מאוד
הצחיק אותי במיוחד איך גרייס מנסה להיראות סקסית עם הסיגרייה אבל לא מצליחה להפסיק להשתעל
גם העובדה שגרייס ונייתן מקבלים עצה מהאדם האחרון שצריך לתת אותה(קארן
), מגיעים למסקנה הפוכה, ומתחילים לרדוף אחד אחרי השניה היה מצחיק
כמו כן אי אפשר לומר שלא ציחקקתי קצת מתי שקארן הראתה את המכנסיים הענקיות המזכירות את בעלהXD וקצת מהעלילה של ג'ק, וויל והבוסית
בקיצור פרק טוב
ובאשר לפרק היום(שמצידי זה היה יכול להיקרא "פה גדול דופק הכל חלק ב'"
): יוווו איזו שימלה יפה לבשה גרייס
וסחטיין לקארן על היהלומים
רק מה הנייתן הזה היה חייב להרוס הכל?? אוף איתו! כמעט בכיתי עם גרייס(ואני לא מאמינה שאני אומרת זאת בהתחשב בעובדה שהדמות תלותית בצורה מעצבנת), בגלל זה

always be me mc

New member
באשר לפרק "מיטה, מקלחת והלאה"

אתם יודעים לא ציפיתי לפרק מצחיק במיוחד אבל בסוף טעיתי והיה דיי משעשע
הכי מצחיק נראה לי היה הקטע שבו קארן מנשקת את גרייס
למרות שעלי להודות ולומר שגם הקטע עם ה'ברכו את אדוני I'm gonna die alone'(או משהו כזה) היה קורע
וממש טוב
וגם היציאות של קארן על רוזריו(גבר חזק XD), ושל רוזריו על קארן היו טובות
בקיצור מה שאני מנסה לומר זה שהיה פרק מעולה
היו הרבה קטעים טובים כמו קטע המקלחת חח אבל במיוחד במיוחד אהבתי בכל הפרק זה שהם כולם נכנסו ביחד לאותה מיטה(וסירה)
זה הזכיר לי את "חברים" בקטע הזה
ובכלל כל התמיכה של וויל בגרייס הפרק הייתה מאוד יפה

afterglow1

New member
אוי המשפט של גרייס היה גאוני...

וגם המשפט של רוזריו rub a dub dub i'm gonna throw a blender in your tub

afterglow1

New member
הפרק היה טוב../images/Emo26.gif

תמיד כיף לראות ויברציות דו מיניות מכיוון קארן כי זה מצחיק לאללה
בכלל כל דבר בפרק הזה היה מצחיק למעט הקטע הדרמטי של גרייס...שהיה גם טוב. הקטע שבו ג'ק שובר את הדרמטיות עם העובדה שהוא יותר רקדן מזמר היה ממש במקום...

למעלה