o_O

SquaDus

New member
o_O

סתם משהו מוזר שקרה לי עכשיו... אחי צפה בהקלטה של סופר נאני, ואני פתאום עובר ליד ושומע מוסיקה מוכרת... אחרי שמיעה של כמה שניות אני קולט... Dearest של איומי המסאקי בגרסת פסנתר!!! והם ניגנו את זה עוד כמה פעמים במהלך הפרק... זה רק אני או שעוד אנשים שמעו את זה?! (מעניין אם מישהו מהעורכים של הסדרה הזאת יודע מאיפה המוסיקה הזאת באה ^^;)

מ א י י ק

New member
אתה בטוח שזה היה זה?../images/Emo19.gif

אני צפיתי בתוכנית ולא ממש שמתי לב XD

shui chan

New member
גם אני הצלחתי לזהות D:

זה היה ממש מצחיק.. שמעתי את המוזיקה ברקע והתחלתי לזמזם לעצמי ואז נזכרתי! וכל הזמן תהיתי מאיפה הם השיגו את המוזיקה XD

דבר כזה קורה לי מלא פעמיםXD

המון פעמים קורה לי שאני שומעת חלק משיר ביפנית שאני מכירה או את השיר שאיזשהו כלי מנגן בלי מילים ואני מתחילה לשיר ואז אני פתאום נזכרת מה זהXD עוד יותר מוזר קרה לי שניגנתי משהו ואז ניזכרתי שזה מהשיר Alice של Nana kitad ומייד רצתי למחשב לשים את השיר ואז איכשהו הצלחתי לנגן את הבית וחלק מהפזמון בפסנתר@_@

oracle

New member
לא שמתי לב, אבל זה בטח בגלל

שאני לא מכירה שירים של איומי... אבל אני זוכרת שלא מאד מזמן השמיעו את גרסת הפסנתר של Scarlet (שיר הפתיחה של אייאשי נו סרס) כמוזיקת רקע לאיזה תכנית על מישהו שנהרג [לא זוכרת בדיוק את הפרטים =/ אולי מישהו יכול להוסיף מידע ^^]

ayumi3000

New member
כן גם אני שמתי לב! זה היה ממש מוזר ו...יפה!

הם שמו גם את Endless sorrow ושני השירים שהם שמו הם מהאלבום (הלא רשמי, הוא לא שוחרר על-ידי החברת תקליטים של איו) Piano Collection ^_^. זה היה ממש נדיר!

SquaDus

New member
הם גם שמו את זה?!

האמת, לא שמתי לב ל-Endless sorrow... אני לא בטוח אם הם לקחו את גרסת הפסנתר מה-Piano Collection או מדיסק אחר שהוציא אותו, כי אני שמעתי את הגרסה הזאת על דיסק מסוים ואני לא זוכר איזה דיסק... אבל אני מניח שזה היה על אחד הדיסקים שקשורים לאינויאשה (הרי זו הייתה הסיומת השלישית של אינויאשה) ושוב נשאלת השאלה... איך הם הגיעו לזה?!

ayumi3000

New member
לך תדע P:

אולי יש בין חברי ההפקה מעריץ של איומי ^_^ בכל אופן היה גם את Endless sorrow ושניהם מה Piano Collection הזה (אחלה אלבום!!!) ועל כן הוא לא אלבום רשמי. וזה לא מאחד הפס קולים של אינויאשה כי שם זה נשמע אחרת ויש שם גם כינורות, מה שהיה בסופר נני זה רק פסנתר מהאלבום שציינתי ^_^.

ayumi3000

New member
כן היה שם...

איזה מיקס אינסטרומנטלי של Glaring Dream של kotani kinya!

sonaku

New member
אני מניחה שהם לא ממש

יודעים מה זה. הם בד''כ לוקחים סינגלים ממש מוכרים ולא ידועים בארץ לדברים כאלו. אבל מעניין למה דווקא את זה..ממ D:

sonaku

New member
*מודעים. בכל זאת,הייתי שמחה לדעת

מי עורך שם את המוזיקה P:

karyn

New member
ני גם זוכרת שבחדשות השמיעו מנגינה של שיר יפני

O___________O

למעלה