OKC - הודעה מעניינת

A Pig in a Cage

New member
OKC - הודעה מעניינת

לפני מספר שבועות פורסמה הודעה בפורום רוק ומטאל ע"י Taya, אחת הכותבות היותר מוכשרות בפורומים של תפוז, העוסקת, איך לא, ב Ok Computer. זאת הודעה שלאו דווקא מחדשת הרבה, יותר חווייתית מאינפורמטיבית, אבל בכל זאת מעניינת.ההודעה גררה אחריה גל תגובות גדול מאוד, ונחמד להסתכל על התגובות של אנשים מחוץ לפורום של רדיוהד. אולי מתישהוא גם אנחנו נגיע לכזה מצב

Her Circulation

New member
לא ממש קשור

אבל אני לא אהבתי את סגנון כתיבתה. הדבר הראשון שעלה בראשי הוא "גלי צה"ל ". אל תשאל מדוע ולמה. בחזרה לחדרי. (נתכתב מחר באי מייל)

קליפס

New member
כן, אבל,../images/Emo41.gif

זה בוודאי עדיף מאשר לדסקס בפורום על נושאים שלא קשורים לרדיוהד...

אין לי כותרת

זה שכתוב בכותר של הפורום "רדיוהד" באותייות גדולות יותר לא אומר שאנחנו צריכים לדבר רק על רדיוהד. נכון - זה פורום על הלהקה רדיוהד ומן הסתם ידברו פה על רדיוהד אבל לא *רק* על רדיוהד. שמתם לב כמה פעמים כתבתי רדיוהד בהודעה?

קליפס

New member
זה היה לי די ברור,

אבל אם כבר יש הודעה שקשורה לרדיוהד, היא לא עדיפה על נושא אחר? ואני דווקא מאד מעריכה את העובדה שיש פורום שבעתיד כנראה יהפך לקהילה של מאזיני רדיוהד בארץ, באמת, אבל הפורום קיים מעט מאד ימים וכבר קוטלים (הגדרה מוגזמת אבל בכל זאת...) הודעות על הנושא העיקרי, רדיוהד. קליפס.

אני שונא הודעות כאלה.

שקראתי את ההודעה בפעם הראשונה זה נראה לי כמו מכתב שנכתב לאיזה עיתון נוער או כמו שאמר מנהלנו, יותר מדי גלי צהלי. ואז קראתי את ההודעה שוב, תמיד מבינים יותר בקריאה השנייה ומסתבר שדעתי לא שונתה.

למעלה