OMG או: ויקטור משתולל

OMG או: ויקטור משתולל ../images/Emo58.gif

זה רשמי: The old Victor Newman is back in town
אני כ"כ לא אוהב את היחס שלו לניקי המסכנה שכ"כ רוצה להצליח בתנאים שלה ב-N.V.P. למה הוא חייב להיות כזה עקשן? הפתרון הראוי היה לעבור משרד ולעקור מ'ניומן', אבל כמו שניקי ציינה - גם הפרידה מפיליס היתה לחינם כנראה כי ניק האדיוט ממשיך להשתכרך אחריה! מצד אחד הוא אומר לשרון שהוא רוצה אותה ואת נוח, אבל ברגע שהיא עוזבת הוא מתקשר כדי לוודא שפיליס בסדר. ויותר מזה, כמו ששרון ציינה, הוא דאג לקריירה של פיליס יותר מההרגשה הרעה של שרון כשהיא נתקלת בה. אז ויקטור חוזר לעשות טרור בעסקים, לניקי, ועכשיו גם מחליט לעזור לאשלי וז'בו הקורסת על חשבון N.V.P (ככה זה פשוט נראה, כי מי ירצה לחבור לחברה בצרות?) ויקטור משתולל גם על המנהלים של ניומן - על ניק אני מבין את הכעס, הוא בכלל לא בעניינים. על ויקי פחות, כי יש לו אג'נדה נגד בראד מההתחלה והוא לא הכי אובייקטיבי בעניין הקידום על חשבון ניל ה'פאפי' שלו. מצד שני, גם ויקי לא הכי אובייקטיבית כשמדובר בבראד. השיא הגיע בסוף הפרק: ניל ממורמר מהיחס הנורא. הוא מקבל הצעת CEO מחברה אחרת. הוא חושב באמת לעזוב ולא רק לאיים כמו בעבר. ויקטור מבטיח לו שיחכה בסבלנות, הוא הולך לתת לו הבטחה שבזכותה לא יעזוב. הדלת נסגרת. שיחה בארבע עיניים. הפרק מסתיים. הימור שלי (לא קורא ספוילרז ולא רוצה לדעת): ויקטור הולך להעיף את ויקי וניק ולתת לניל את משרת ה-CEO של ניומן אנטרפרייזז
ועוד משהו: לא תאמינו, אך הצילומים כעת נערכים לא רק במשרדים עצמם, אלא גם במסדרונות ה'ניומנז'. אף פעם המסדרונות לא נחשפו ככה. הצופה באמת נמצא בהם, ומלווה את הדמות למשרד! מה שלא היה בעבר! וגם צילומים של המעליות... מבחוץ ומבפנים! את הקטע הקומי קיבלה דרו (איך לא
) כשהתעצבנה על ההחלטה של ויקטור לעזור להסתפח לז'בו, אך כמובן התעשתה מיד עם ה'יס מן' שלה, ובמסדרון (זה ממש כמו הבריכה באתלטיק קלאב שפתאום הכניסו ודחפו במכה
) רטנה לעצמה "החלטות תמוהות מתקבלות כאן בכל יום"

python 4

New member
הכי חשוב -

אם מראים את המסדרונות של הניומן, אז בטח גם מראים את המסדרונות של ז'בו - הראו את ג'ניפר?!

../images/Emo23.gif../images/Emo58.gif

הרי זה כ"כ ברור שניק ופיליס מאוהבים...אז מה כל הקטע של ניק ששרון והנישואים הכי חשובים לו?? צריך להיות אידיוט כדי לא לראות איך הוא מת על פיליס!

The Abbott Girl

New member
אאל"ט המזכירה של ג'ק? ../images/Emo72.gif

הייתי משלמת הרבה כדי להחליף אותה

למעלה