Oogi

B l o F

New member
Oogi../images/Emo70.gif../images/Emo91.gif

לכולנו פה אכפת מהתוכים ואוהבים אותם אנחנו רק מנסים לעשות את המיטב מהמצב אנחנו לוקחים לחסותנו תוכי מסכן שבלית ברירה נולד בשבי נהיים חברים שלו, מספקים לו את צרכיו כמה שניתן יותר ומנסים שיהיה לו כמה שיותר טוב. אנו נמצאים פה בפורום לדון עליהם, כי אנחנו אוהבים אותם ומתייעצים חברי הפורום על דרכים לפעול שיהיה להם טוב במצב הנוכחי. לא צריך להתנפל פה על אנשים בגלל זה. הם לא עשו שום דבר רע - להיפך. אם אכן את אוהבת תוכים אני מבקש ממך במקום להתווכח עם אנשים ולהתנפל על כל אחד שבא לקבל פה עיצה או דעה לגבי מה שהוא צריך - להשתתף בדיון ובאמת לנסות לעזור להם ולתוכים שלהם. אז הפסיקי זאת כי זה לא עוזר לכלום רק מרגיז ומטריד את הפורום כולו.

Oogi

New member
תראה Blof,

אולי באמת נוצר רושם שאני נמצאת כאן כדי להרגיז, אבל אני מבטיחה לך שלא כך הדבר. אני נמצאת כאן כי אני אוהבת תוכים, רק שהאהבה שלי אליהם מתבטאת בכך שאני רוצה לראות אותם חופשיים בטבע. זכותי להביע את דעתי, לא? היכן כתוב שהפורום שייך רק למגדלי התוכים? אתה כותב "אנחנו לוקחים לחסותנו תוכי מסכן שבלית ברירה נולד בשבי", אבל אתה יודע בפירוש שזה לא תמיד כך. אנשים לא רק מאמצים תוכים, אלא גם קונים אותם מחנויות שעוסקות במישרין או בעקיפין בסחר בתוכים והרבעה שלהם בשבי. אם כולם היו מאמצים רק תוכים אומללים שבלית ברירה נולדו בשבי אזי המצב היה מצויין, ענף המסחר בתוכים היה מחוסל והתוכים היו חוזרים למקומם הטבעי בטבע! (מי יתן שכך אכן יקרה) בכל אופן, מובן לי שיהיה לי קצת קשה לשנות את דעתו של מי שכבר מחזיק בתוכי, ולכן המטרה שלי היא בעיקר לנסות לשכנע את אלו שמתלבטים אם לקנות תוכי בעתיד. אגב, אני בטוחה שאתה אוהב את התוכי שלך, אבל מה לעשות שאהבה לא תמיד מספיקה כדי למלא צרכים בסיסיים של יצור חי...

למעלה