Original Top Five Fe Di Week!!

Carcass

New member
Original Top Five Fe Di Week!!../images/Emo47.gif

Ward 21 - Rise Up T.o.k - Top Shotta Buju Banton - Who Have It Tarrus Riley - Protect Your Neck inna different style, סט האביב של raggamuffin whiteman הבלגי ביחד עם Dj K הקנדי..המיקס נקרא "Jungle Mash Up", 88 דקות של מיקסים לצ'ונים אדירים וג'אנגל בועט,seh mi seh. מה הטופ פייב שלכם?

Carcass

New member
...

בדוק דרך המיי ספייס שלו..פה. ואני חושב שראיתי את המיקס הזה גם בטורנט.

strungout

New member
yes!

הג'אנגל נשמע בן זונה, גם המיקסרגאיי שלו איכותי.. יש לך עוד המלצות לסטים כאלה?

Carcass

New member
כן במקרה נפל אליי השבוע עוד מיקס ענק..:)

הקיצר אני לא שמעתי עליהם בחיים,אבל נקראים vikings sound system,מנורווגיה בצירוף מקרים מוזר. אחד מהצמד נקרא סייקופרויד..וככה גם נקרא המיקס,או לפחות ככה הוא מופץ באינטרנט פשוט psychofreud.mp3. בכל מקרה..מיקס ג'אנגל(אבל יש גם ראגאמאפין) אדיר,ספיישלים מקפלטון,מורגן הריטג',דמולישן מאן..מיקסים להמון צ'ונים טובים..קיצר ענק.

Carcass

New member
אגב

כנס לקומונת ג'אנגל ודי אנ בי(בחתימה שלי) יש שם מלא המלצות בענין. כבוד.

JamicaniT

New member
לא top 5. אבל שיר טוב שנדבק לי הרבה השבוע ..

Erykah badu & Stephen marley - in love with you

היום נדבקו לי שני שירים, היה כיף...

הייתי לבד, במערדת דודים, בנחל דויד, היה שם סאונד מגניב, ממש כיף לשיר שם... I Shot the Sherif והיה עוד איזה שיר של בוב, לא זוכר איזה... עכשיו יש bezarie ואיאם. קצת קשה Top 5 כל הזמן משתנה, בבוקר היה גם ימי בצורת של מתי כספי, אחד השירי ראגיי הישראלים היותר טובים שהנעשו, אחלה רוטס... עד כאן להערב וישיהיה לכם שבוע טוב!

ב ז ו ק ה

New member
Top 5ive - Easy Vibes

באיזי וויבז כי חם בחוץ, ויותר מידי בומים באוזנים עושים נזק. אז בלי דאנסהאל הפעם: 1) Duane Stephenson & Anthony B - Love inna di city - דווין סטיבנסון. תזכרו את השם הזה. כבר דיברתי עליו בעבר. זמר מצויין עם אלבום ראשון מכובד מאד August town. 2) Capelton - Stand tall - מאחד מאלבומי הרגאיי הטובים בכל הזמנים More Fire (2000). 3) Shinehead - Reprimend - אחד הטיונים המוערכים ביותר של שיין הד. מתוך Troddin' המצויין שלו. תקלטו את המיקס שעושים לו.. לא עושים דברים כאלה יותר. 4) Steel Pulse - New world order - עם ההופעה הקרבה והבאה עלינו לטובה, זה הזמן המצויין לרענן את בוידעם ולשלוף את האלבומים המצויינים שלהם.זה מתוך האלבום שלהם ששמו Vex שאותו אני הכי אוהב. 5) Nicodemus - Mr. Fabulous - משהו נייס לסיום, ה-די ג'יי הכי נייסנס שיכול להיות. פשוט בית ספר.

למעלה