Original Top Five

Carcass

New member
Original Top Five ../images/Emo47.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo106.gif

אז מה חמישיית הצ'ונים המנצחים שלכם השבוע?

Carcass

New member
שלי

Bugle - What We Gonna Do לא יעזור בית דין,אני אוהב את ביוגל,אחח איזה צ'ון יא רבינאן... Demarco - Send Dem Home על ה trenches riddim האדיר. ביג ביג צ'ון. Busy Signal Ft Demarco - Face to Face With Life ,Ghost Rider Riddim 2007 כה גמני נדבקתי בחיידק ..שיר מדבק...תענוג. King Kong - Rumble Jumble Life על ה cuss cuss riddim. Morgan Heritage - Rasta Wi Seh- על ה politics riddim.

xXx Shiraz xXx

New member
:לב: שלי

1. Aidonia - Gal Seh Woooiii אין אין. לוקח את הדיי רייב רידים מבחינתי!!! איזה אינטרו יא אללה.. Gal pon di beach dem looking sexyyyyy 2. Mavado - On The Go נכנס לי לטופ 5 לכבודו של האצן המהיר בעולם, יוסאיין בולט!! ביג אפ. בקרוב החינה
3. Vybz Kartel - Crotches Morning לא יודעת איך חזרתי לטיון הזה, על הפארין רידים, אבל הוא פשוט מדהים! שמים לי אותו בדאנס ועף לי הברזנט לשמים
4.Bugle - Heaven אלעד, בזכותך ! 5. M.I.A - Bamboo Banga אלילה בלתי מעורערת. כל שיר שלה סוכריה.

גלתו

New member
אפשר יותר מ-5? ../images/Emo9.gif

חדשים: לא מפסיקה לטחון את ה- bruk up riddim. ארבעת המופלאים - ביזי, ביני, איידוניה וכמובן adidjah da teacha אהובי - לא יכולה לבחור את הכי מוצלח, אבל... good body gyaaal! איידוניה תמיד כובש את ליבי קצת יותר. ובעצם גם קרטל שכנראה יחרחר כמה cat fights עם הטיון שלו. day rave riddim איידוניה חזק, אבל התמכרתי לביזי - mek she stamma (mamamama...) כמעט הצליח להשכיח ממני את hey gal שלו על ה warning riddim, אבל רק כמעט
עכשיו דברים קצת פחות חדשים שעדיין מתנגנים אצלי - serani - she loves me יצא מזמן אבל קשה לי להתנתק. עם הקול התמים הזה שלו קל להתבלבל במשמעות המילים... לא מנגנים בכלל בדאנסים וככה אני מפצה את עצמי בזמני הפנוי: elephant man - calm dem down (drum lane riddim) והריקוד מבית היוצר של M.O.B rdx - dancer's anthem אין יותר שכונה מזה, ולא נמאס לי. עד מתי לא ירקדו בדאנסים?! תפתחו את העיניים והאוזניים! לילה טוב

Gouzita

New member
שבתי מן המתים

Kartel bruk up riddim Wayne Marshal- Pop off Lady Saw - Belverdere Heights על ה Esrtrogen riddim Famb- Pon di pole על ה Workout riddim Demarco - We Deyah על ה Heatstroke Riddim Munga- Knock it like a Hammer על ה stimulant Riddim Movado - So Special לא מסוגלת להסביר למה בחרתי כל אחד

ב ז ו ק ה

New member
Top 5ive

Einstein - I'm a soulja Vybz Kartel - Send a Hell - טיון חולה!! Serani & Mavado - Mama Still Hungry - רמיקס טוב לטיון גדול של סרני. Aidonia & Vybz Kartel - Laugh & Shot dem Vybz Kartel - Trailer Full of money - כי פשוט לא נמאס ממנו..

K C

New member
5

Anthony B. - I Will Never Bow Down Bugle - Journey Mavado - Nah Bleach with Cream Dead Prez - Happiness Mos Def - Umi Says כל שבוע

למעלה