Paypal עושה בעיות.....

InonH

New member
היי שלום לכולם אני מוכר בן חודשיים באייבי, כבר אני בשלב המכירות היומיומיות, אני מוכר מוצרים דיגטלים ואחד הלקוחות התלונן שמישהו קנה את המוצר בלי רשותו,
מהשלב הזה אני חושב כשניסתי שוב לקנות דרך פייפאל (דרך שם אני עובד עם הכספים) קיבלתי את ההודעה הבאה:

מצטערים, לא ניתן להשלים את הקנייה שלך בשלב זה
חזור אל בעל העסק ובחר שיטת תשלום אחרת.

קישרתי את חשבון הבנק שלי לפייפאל, אבל אני עובד עם כרטיס ויזה נטען שלא ניתן לאמת בפייפאל. ולהזכיר שעד עכשיו עבדתי כרגיל עם פייפאל,
וברגעים אלה יש לי הזמנות וכסף של הלקוחות בפייפאל שלא ניתן לשימוש, ואני מאבד זמן יקר לשליחת המוצרים ללקוחות.

איך אני פוטר את הבעיה במהירות הבזק בבקשה ?

avivit510

New member
יכול להיות שאין כסף בערטיס נטען ודבר שני אולימזה פייפאל חדש ? כי ברגע שמשלמים לך לפייפאל הכסף לא הופך זמין מיד , הדרך היחידה זה לקחת מזומן וללכת לדואר ולהטעין את הכרטיס במזומןמולשם דרכו ואולי בעל העסק החליט שלא לעבוד עם פייפאל ואם כן אז תצטרך להטעין את הויזה נטען שלך ולשלם לא באתר דרך הויזה ולרשום את הכתובת של מי שקנה ממך

InonH

New member
הם נמצאים בחול וכל זה, אני לא כל כך מבין בזה.

avivit510

New member
למה בחול ? יש גם בארץ בשפה העברית , תצטרך למצוא אתהטלפון שלהם בגוגל לא זכור לי המספר שלהם בן כמה את ה דרךצאגב ?

avivit510

New member
לא הצלחתי להבין זאת פעם ראשונה שאתה מעדכן כרטיס? זה פייפאל חדש ?

avivit510

New member
כמה זמן אתה בתחום בכלל ?וכמה זמן החנות שלך קיימת ?ןאגב במה אתה עובד שכיר ? סתם מסקרנות

למעלה