PlayList.............

Carcass

New member
PlayList.............

טוב אז אחרי שיום הכיפור יצא,אפשרי לעשות את שרשור הפלייליסט השבועי.. ההצעה שלי לשבוע הזה,פלייליסט שמורכב מטיונים של אמנים ישראלים!! הטיון שלי: פישי הגדול - אלוהים ענני. מתוך "חוכמת רחוב" הגאוני.

טובא

New member
אם ככה...

אז אני אתן את סילברדון-קונטיננטל בנוודה (מתוך האלבום החדש שלו "האיש והחיה")

SaBaGMaN

New member
Rah

נייג'ל האדמור - שים ראגאמאפין :)) איזה די ג'יי זה...הקסטה שלו עדיין מיסתובבת באחד המגירות אצלי,שמעתי אותו מגיל מאוד צעיר ביחד עם סילבה,ועוד אמנים ג'מייקנים של התקופה ולגביי הרגאיי הישראלי..מתחיל ליקרות פה משהו! צ'ול,סילברדון,הדיסק הקרב ובא של התקווה 6,איאם,אחרית הימים,קנגרו ועוד המון פרוייקטים מאוד מעניינים..זה עושה רק טוב! המצב בתעשית המוזיקה הישראלית לא הכי משגשג והיוצרים נילחמים בשיניים כדיי לממן את כל ההוצאות על האלבומים ושאר הדברים..(לאלה שאין גב כלכלי)זה עסק לא קל! המון כבוד לכל היוצרים never give up!!

DuBsYs

New member
אחרית הימים

להקה של חברה דתיים מירושלים, אפשר לשמוע אותם פה: http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=77757629 ביום שלישי הקרוב, ה- 10.10 אנחנו (זבולון דאב) נופיע איתם ועם לוס כפרוס בפסטיבל בצאלים. שווה להגיע, הולך להיות מצויין!!!

moshe alfasi

New member
בתענוגות...

הטיון: צ'ולו- אהבת חינם שיר ישן מאוד, הוא ביצע אותו בהמון מקומות, רדיו, הופעות וטלויזיה... טוב לשמוע את זה על תקליט, שיר ענק!

fleaboy

New member
כבוד לישראלים

עוד שני טיונים לרשימה: ras daniel - rise up ethiopia קנגרו - שר לי

יאאאאא... זה גם השיר שלי הרבה זמן..

קנגרו- שר לי

טובא

New member
עוד טיון ישראלי חם

התקווה6-סתם בא לישן (אמר הבן של הגננה...
)

moshe alfasi

New member
בוודאי!

איך בנאדם יחזור אלפי קילומטרים, עם אוקיינוס באמצע, בלי גרוש על התחת ורק מזרונים ותקליטים על גבו??? על הגב של טובא ג'ניינה!!!!! =]] 007 קרו לפאנים!

S t o l a

New member
בכיף

התקוה 6 - ותזעק ישראל איזה הופעה הזויה ומטורפת ומגניבה הפסדתם במוצאי שבת בירושלים
תענוגגגגגגג !

xXx Shiraz xXx

New member
rise montego bay

שיר מדהייים! ואם כבר כולם פה בשוונג של התקווה 6 אז אני חייבת לציין את tears אבל ממ רק מי שהיה בהופעות שלהם לאחרונה יכול להכיר אותו כי הוא לא כלול באלבום ההופעה החיה.. וגם dem a feel מקסים.. ואי אפשר בלי "אפגוש את אלוהים"..

vigiman

New member
כמה המלצות בקטנה

רגאיי ישראלי זה אחד הדברים שעושים אותך גאה במדינה נביא כמה: תומר יוסף - אל תעשו עניין איאם - אוהל השלום התקווה 6 - united צ'ולו - בואי הביתה אהוד בנאי - א יידישע ראסטמאן שלקה ועלי הגת - איזה פשע (אפשר להוריד מהאתר של עלה ירוק) סילברדון - קולומבוס ובכלל בלי קשר -כל אלבום ישראלי שאתם רואים מומלץ לקנות

DuBsYs

New member
החבר'ה מdubba עושים דברים מעניינים

אפשר לשמוע חלק מהם פה: http://www.myspace.com/dubbasoundsystem

noa08128

New member
שלי

הוא אמנם לא אמן ראגיי -אבל אחד האמנים הטובים במדינה וזה אחד משירי הרגאיי העבריים שאני הכי אוהבת: איידשע ראסטאמן- אהוד בנאי. גאון

למעלה