pll 5x21 - bloody hell

revi 17

New member
pll 5x21 - bloody hell

אז אליסון חזרה
ועושה רושם שגם A נמצא בכל מקום
כלא/בית חולים/לונדון... אני בספק שזה אכן A או שפשוט לבחור/ה יש מלא כסף כדי לקנות אנשים! בכל מקרה שלום A
התגעגעתי!

-כמות הדם שיצא ממבחנה כזאת זעירה היה מגוחך! אבל סוף סוף ספנסר התנהגה כעצמה ברעיון עד שהתיק קיבל מחזור
וחבל שרן ומליסה לא נכחו בפרק אולם קולין עושה רושם חביב ממש כמו דין... האם נקבל פה בחור מבוגר שאין לו עניין לא ברור עם קטינות? נחיה ונראה בפרק הבא!
נ.ב ממש קשה לי להאמין שהמבחנות היו איתה כל הזמן... כי אחרת הם היו נראות בשיקוף לפני העליה למטוס! את מי A שיחד כדי שזה יהיה אמין? אף אחד עלילה מגוחכת! יש דברים שזה פשוט מצוץ מהאצבע וגובל בגבול הטימטום שרק ...אני לא יודעת מי קונה את השטויות האלה.

-אליסון בכלא נרדפת ע"י A: קודם היא/הוא שולח/ת חבית עם מיני בובה של אליסון אח"כ הוא רושם "מונה סיפר הכל" למי? מתי? מה?... אם אני חייבת לנחש אז לעו"ד שלה שנתן להאנה מפה למחבואות של אליסון ב513. אני לא יודעת אם ציינתי פה... אבל בעבר שדיסקסתי על 513 אמרתי "למה שהם יאמינו ל'חפש את המטמון של מונה'...היא יכלה לשתול שם את העדויות אם היא ידעה על מקומות המחבוא של אליסון מבעוד מועד".

בגדול כל הסצינות של אליסון היו חביבות, במיוחד עם ורוניקה והאנה.

-אני תוהה מה אמא הייסטינגס מצאה שגרם לה לצלצל לספנסר בדרישה "לא לחזור". מן הסתם עדות מפלילה שאליסון סיפרה לעורכי דינה, אם אני חייבת להמר על נושא מסוים שיפיל את כולן זה "העיוורון של ג'ינה"

-אוקי, מה המנטרה של התוכנית הזאת ב"לגנוב נשיקה מאישה פגיעה"?
רן בעונה 2 שמנצל את ספנסר פעמיים, אח"כ ג'וני...ועכשיו אנדרו? האחרון לפחות בגיל הנכון, אבל עדיין למה?
זה לא רומנטי בשיט!
אראיה/אנדרו... אין לי מושג למה פתאום אנדרו הפך לרד הרינג, ברור לי שפלאשבק אחד יכול לסדר את הכל ולתפור לו עלילה עם אליסון... אבל נכון לעכשיו אני לא רואה מניע.

-"Varjak" טוב אז שוב חזרנו למוטיב הסרט 'ארוחת בוקר בטיפני', אני ישר חשבתי על עזרא
והאמת אין לי בעיה שהוא יתגלה כBIG A אני לא סובלת את הדמות. אבל יש עלילות שנזנחו, ואם אכן מדובר בגבר, חוץ מאיאן ועזרא באותו קיץ היה לאליסון רומן עם "חתיך החוף" שכביכול ממנו היה לה חשד להריון. (וזה כי עזרא ואיאן לא שכבו איתה! נאמר בפרק 424). וזה גם מה שמעצבן בסדרה
אם A יתגלה ועדין יהיו לי עלילות לא פתורות או חורים... אני כנראה אזרוק כרית על הטלויזיה (כי היי הטלויזיה שלי לא שווה שבירה
).
אז A פגש בסיירוס פנים אל פנים
... קשה להאמין
יש לי הרגשה שA זאת אישה ופשוט יש לה משת"פ בדמות גבר!

-טליה נעלמה לתמיד
וכך גם העלילה המטופשת של התחרות. אולי האנה תקבל את כסף השתיקה שלה ... אבל וואו shay יכולה לרקוד.

לא חושבת ששכחתי משהו...בגדול יש שיפור 2.7/5 העניינים זזים ונקווה שימשיכו כך עד הפינאלה המדובר

ArielaTV

New member
blooooody hell

אני ממש מרגישה שאנחנו מתחילים לחמם מנועים לקראת ה24.3.
כל הסיפור הזה שהאנה לא באה עם הבנות לפגוש את אליסון, אני תוהה אם זה באמת רק בגלל שהיא הרגישה אשמה או שיש כמה דברים מתחת לפני השטח שאנחנו לא מודעים אליהם..
אליסון מבקשת עזרה מורוניקה. יש לי תחושה שהיא עשתה את זה בכוונה, כדי שורוניקה תקרא את מה שזה לא יהיה שהיא קראה שם. ואם כבר, אז ניחושים לגבי מה שהיה כתוב בדו"ח- אולי משהו שקשור לטובי.. או משהו שקשור לאריה, בהתחשב בשיחה שהייתה להן שגם ככה הייתה חשודה.
רן ומליסה בקנת, אנגליה כמו שאני בדיוק קניתי את הטירה של סינדרלה בדיסני וורלד ועוברת לגור שם.
אז A כנראה קונה מבחנות דם שנשלטות בשלט רחוק, אחרת קשה לי להבין איך המבחנה ידעה להישבר ולהתחיל להישפך בדיוק כשספנסר בראיון.
הסצנה שמר מומיה קם לאטו בחדר של סיירוס הייתה אחד הדברים הכי מעולים שקרו בחמש העונות של הסדרה. עד עכשיו אני צוחקת כשאני נזכרת בזה.
אנדרו ואריה מתנשקים. תנו לי לנחש, גם הפעם A לא יספר על זה לעזרא?
האנה הולכת לבקר את אליסון בכלא ושואלת אותה מי זה ורז'אק. הנה רעיון- מה עם להכריח אותה לספר לכן סוף סוף את האמת על הכל? על כל מה שקרה בערב המפורסם של ההיעלמות שלה, על כל מה שהיא עברה כשהיא נעלמה? אם היא כל כך רוצה להתחיל איתכן דף חדש, תכריחו אותה כבר לדבר!!

הסרטון השבועי שלי
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=7CauqqvxxkQ[/URL]
אגב רויטל,
קראתי את התגובה שלך לסרטון. מקבלת.
זה מה שקורה אחרי חמש שנים של חצאי רמזים וחצאי אמתות. אני כבר בפראנויות

revi 17

New member
פראנויות זה טוב!

עכשיו נשאלת השאלה:
מי הטופ של רשימת החשודים שלך לביג A ואיך הגעת למסקנות
אני פה בשביל סעור מוחין

ArielaTV

New member
אז ככה..

לאורך כל העונות האחרונות החשוד העיקרי שלי היה רן- כל איזכורי הציפורים בכל פרק אפשרי, העובדה שהדמות שלו כל עונה מגיעה להופעת אורח למרות שעל פניו הוא הכי לא רלוונטי ובעיקר בגלל שהוא בין האנשים היחידים שהבנות לא קפצו למסקנה שהוא A.
עכשיו, עם כל עניין ה"אנחנו נראה את הפנים של A בפרק הסיום של עונה 5" אני מתחילה לחשוש שזה ינפץ לי את החשדות.
&nbsp
ויש גם איזה משהו שבחור בשם טום כתב עליו פוסט ממש ארוך וגרם לי להרהר. בקצרה- הסדרה הזו היא מאוד סובבת סביב העצמה נשית. הדמויות הנשיות הן אלו שלוקחות את התפקידים הראשיים, והגברים הם דווקא הסייד-קיקס. ואם אחרי כל זה, פתאום הבן אדם שהתעלל בהן כל כך הרבה זמן יתגלה כגבר, זה יהיה מאוד.. הממ אנטי קליימקס. וזה גורם לי ממש לבלבלות מטורפות.

revi 17

New member
אוקי אז שלי...

אין לי מושג מה זה הפוסט של טום (אשמח לקישור) אבל בדיוק בגלל זה יש לי וייב שביג A חייבת להיות אישה

&nbsp
החשודים והמניעים:
1. אריה, כי כול העולם ואשתו חושדים בה
ובואו נהיה כנים מה בדיוק התפקיד שלה בסדרה חוץ מלבלבל את המוח על עזרא?

לגבי רמזים: מונה קראה לה ביג A ב201, היא לבשה את המעיל האדום ורן צייר ברונטית עם מעיל אדום 410, כל הקטע של המראות שמעיד על הפרעה נפשית. הכל התחיל כשהיא חזרה מאיסלד וכיו"ב.
&nbsp
2. סיסי דרייק, נכון שהיא כביכול חברה של אליסון, אבל יש להם קשר לא ברור כפי שציינה גב' D, וביג A רוצה להיות כמו אליסון להלן המסכה המדוברת. היא כבר הרגה מישהו (וילדון) ולבשה את הבגדים שגב' D קנתה לה ב424 משמע היה להם קשר. יש לה סיפור לא ברור עם רדלי וגם שותפה שלה אמרה בזמנו לאריה 411 שהיא מאשימה את השקרניות בכך שסילקו אותה מהקולג'.
(ואני לא רוצה שהיא תהיה A גם עצם העובדה שהיא לא מופיעה הרבה והשחקנית עצמה דיי עסוקה בסדרה 'דם כחול' מעיד שהיא לא תופיע הרבה וחבל
).
&nbsp
3. בת'ני יאנג
להלן תיאוריה שרקחתי עם חברים:
יכול להיות שהיא עדיין בחיים? היא נמלטה מראדלי ב"לילה המדובר" סיסי/אליסון פיתו אותה (לפי המכתב 513) מישהו חבט בה עם
??? מליסה קברה אותה במחשבה שהיא מגנה על ספנסר. איכשהו בתאני יצאה (עד כאן ציר הזמן בכפיפה עם הסיפור של אליסון ומליסה). אליסון אמרה שהיא ראתה את השקרניות ישנות באסם והלכה הביתה בדיוק אז מישהו חבט בה עם אבן! "מה עשית" גב' ד' צועקת משמע מגנה על מישהו שהיא מכירה (רומן עם האבא). עכשיו גב גרינוולד באה להציל את אליסון (קשה לי להאמין שהיא שיקרה
), אליסון בהלם שאמא שלה קברה אותה ובורחת כאשר נתקלת במונה (A המקורית) שמשכנעת אותה לברוח!
מוקדם בבוקר שלמחרת אליסון נעלמת ומשאירה בידי מונה את החולצה הצהובה הידועה לשמצה ואת הצמיד. באותו יום 1.9 שרה הרדי נראתה על האופניים (בסיפור שסופר לאמילי 414), וכך בתאני זייפה את מותה והרגה את שרה קברה אותה לפני ששמו את המלט כיסודות לביתן הפרגולה דאגה להשאיר DNA על הגופה והלכה לה לחיות בצללים כביג -A. מגוחך נכון ?

אני יכולה לשפר את התאוריה
בתאני הפכה ללזלי ואיתרה את מונה, או שהכירה אותה מראדלי והשתילה את הרעיון של A בראשה כי לפי הקלטת 518 עושה רושם שבת'ני לא הייתה נאיבית
אבל אני לא אוהבת את התאוריה בגלל ... מה הקשר לשקרניות???

&nbsp
מהמין הגברי:
1.לוקאס, כי הוא המשת"פ של מונה! יש לו עימות עתיק עם אליסון (הרמי) אז אולי הוא כן נהנה לחבוש פאות כי הוא דו
. הוא ביקר את מונה בראדלי (עונה 3) וגם את ואנוכי חשבנו עליו כשלסלי אמרה שמונה התווכחה עם בחור בלילה לפני מותה (אז זה כן היה מיייק אז מה? ישר חשדנו בלוקאס
) בפוסט הזה יש עוד רמזים http://tremolux.tumblr.com/post/112758824180/uber-a-whats-in-a-name
&nbsp
2. עזרא, כי כל עלילת הספר פשוט איומה! והכי טוב לכולם שהוא יהיה הרע האולטימטיבי
הוא היה אובססיבי לגבי אליסון, יש לו אמצעים פיננסים, הוא מחושב וקר רוח שלא נאמר מניפולטיבי משהו
וכמו שאיאן אמר בזמנו שהוא צילם את קטעי הוידאו בשביל מישהו תמיד חשבתי שזה בשביל עזרא שיש ו עניין לא ברור עם קטינות

&nbsp
3.רן, גם אני כמו כולם שמתי אותו ברשימה! מונה אמרה לו שהיא יודעת היכן האמונים שלו נמצאים 410, הוא קשור לראדלי, הוא רופא ויש לו גישה לכדורים ודוחות נתיחה. גם לו עניין לא ברור עם קטינות ויש גם את חתיך החוף שזהותו לא ידועה והיה לו רומן עם אליסון.
&nbsp

ArielaTV

New member

אריה- צילמתי עליה סרטון שלם, ודיברתי שם על איזו סצנה, נראה לי ב411, שרואים בבירור שהיא מסתכלת על חלון הראווה שהיה מלא בטלוויזיות, רואה את המסר של A מופיע על המסך ופשוט מסתכלת חזרה קדימה ומחכה שאחת הבנות האחרות תקלוט בעצמה את המסר. אז ברור לי לגמרי שהבחורה הזו בצד של הרעים, אבל פשוט קשה לי לחשוב עליה בתור המאסטר מיינד מאחורי כל זה, כי למען השם, מאיפה היא מביאה כל כך הרבה כסף (וזה טיעון שאפשר לשאול גם לגבי לוקאס
)?
&nbsp
בת'אני יאנג וסיסי- אז אני גם מהרהרת בכל העניין הזה שאולי בת'אני בחיים. עכשיו זרמי איתי על משהו.. מה אם הסיפור שאליסון סיפרה לבנות לא קרה בדיוק כמו שהיא אמרה? מה אם הבחורה עם החולצה הצהובה שעמדה והסתכלה על ג'סיקה זו בעצם בת'אני, ואליסון הגיעה וראתה את זה ונתנה לה את המכה בראש, ג'סיקה קברה את בת'אני ושאלה את אליסון "מה עשית-מה עשית"?
ואיך סיסי נכנסת לכל הסיפור הזה? אני לא מפסיקה להיתפס על הקטע הזה שג'ייסון סיפר לבנות שהוא ראה את סיסי בליל ההיעלמות, וכשאמילי סיפרה את זה לסיסי היא הייתה ממש מופתעת. אולי הן האחיות התאומות?
&nbsp
נשבר לי כבר המוח.

revi 17

New member
אוקי אני ממשיכה את קו המחשבה שלך..

ג'יסון בשיכרותו ראה את מליסה וסיסי, אבל מליסה לא טענה שהיא התקשרה לסיסי באותו לילה לגבי הקלטות? לא ממש זוכרת באיזה פרק זה נאמר (ועכשיו בא לי לחפש כדי להיות בטוחה) הרי סיסי הייתה בזמנו חברה של ג'יסון, שנפרדה ממנו יום למחרת. אז סיסי כן הייתה ברווזוד בלילה ההוא.
&nbsp
לגבי "אליסון חבטה בבת'אני וצפתה באימא קוברת אותה" גם אני ראיתי את זה בטמבלר מה שמפריע לי בתיאוריה הזאת זה העובדה שאליסון וגב' גרינוולד שניהם סיפרו את אותו סיפור (ושוב קשה לי להאמין שהזקנה משקרת אבל הכל יכול להיות, כל סיפור של אליסון צריך לקחת בעירבון מוגבל
), אבל אשת ריוונסווד הוציאה אותה מהאדמה משמע אליסון כן נקברה בחיים על ידי אימא שלה. וגם היא נחבטה באבן... והגופה לצורך העניין (בת'ני או שרה הארדי) נחבטו ע"י
שהוצג לנו ב212 ע"י תחבולה של מונה
מה שגורם לי
איך כלי הרצח הגיע לידי מונה??? מה שאולי אומר שהיה לה חלק ברצח והיא הלבישה את החולצה הצהובה הידוע לשימצה על שרה
כי לפי המכתב לבת'ני היתה חולצה זהה.

such an angel

New member
פרק חביב מינוס!

באמת שעצוב לי לומר שהפרקים נהיו משעממים להחריד

ובין הקטעים היחדים שמצאתי מעניינים הם אלי-ורוניקה ואלי-האנה.
2 סצנות מעולות.
&nbsp
אנלא מבינה ולא מסתדר איך המבחנות הגיעו לתיק של ספנסר בלי שום בעיה בשיקוף.
כמו ש revi 17 אמרה זה נהיה מצוץ לגמריי
&nbsp
בואו נדבר על כמה שאמילי סקסית ורוקדת מהמםםם ?
וואוו יש לה את זה ובגדול !
ללא ספק ריקוד עושה לה טוב.
הסצנה שבו טליה דיברה עם ההיא שכביכול "הציעה" לה לפרוש היתה מעולה.
חח בפעם הראושנה שמשהו שקשור עם טליה עניין אותי! יאיי !
&nbsp
ואריאה ואנדרו? באמת ? קודם כל זה היה צפוי מאוד.
אבל באמת ? מה זה השטות הזו ?
בסדר לפחות הוא בגילה חחח

&nbsp
אה ודבר אחרון, מענייייייין לדעת מה ורונקה מצאה שם שספנסר צריכה לבטל את החזרה הביתה.

&nbsp
&nbsp
אין לי יותר מה להגיד על הפרק רק מקווה שיתחיל להשתפר!

למעלה