POLL

New member
השמות של הח´ברה שלי: ../images/Emo18.gif

האמת שלכל הכלים שלי קוראים יוסי. זה פשוט שם אוניברסלי,לא?! ולא רק להם,אני גם קורא לכל אחד (כמעט) יוסי. שמעתי מישהו צועק-מה הסטייה שלך?! :)

Connie M

New member
../images/Emo68.gif אני! אני! אני!!!

אז ככה, במלחמת המפרץ, כשעברנו לירושלים (זמנית), התחלתי עם הפסנתר. מאז השתכללתי; כינור גיטרה ותופים. עכשיו גם התחלתי לשיר באופן מקצועי...
שיעור דרמה, אני מתחפפת!!! Connie M

peace and love

New member
רק עכשיו ראיתי את הפורום

הגיאוני הזה... כן כן אני מכורה לרדיוהד... אני רוצה להשתתף גם בסקר אני מנגנת על תופים 3 שנים ומשהו וגיטרה חשמלית ארבע שנים מומלץ - אחלה כלים...

קליפס

New member
יס לי גיטרה!!

לכבוד היומהולדת שלי ביום ראשון יס לי גיטרה
*ג´אמפינג אפ אנד דדדדאאאון* קוראים לה דינה והיא מקסימה, עכשיו אני צריכה ללמוד את יונהתן הקטנטן, אינטלקטואלית שכמותי. קליפס (ודינההה!!!).

קליפס

New member
איסה שם יפה!!

זה קיצור לאליזבת´?
כי דינה זה קיינד אוף קיצור לדיאנה, למרות שזאת החתולה של אליסה... קליפס.

החתולה של מי?

כן, בת´ זה קיצור של אליזבת´, שם אהוב עלי מאז ומתמיד. (הידעתם שאליזבת´ זה בעצם הגירסא האנגלית לאלישבע?)

teen-spirit

New member
לגיטרה שלי קוראים דאינה!!!!!!!!!!!!

יא גנבת שמות של גיטרות! סתאאאאאאאאאאאם! אבל לגיטרה שלי קוראים דאינה סתם ככה כי אני אוהבת את השם

קליפס

New member
וווווילי ??? איסה יופי!!!../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

זה במאת שם יפה!! איימממ, החתולה של אליס, נוו אליסה בארץ הפלאות!! קליפס.

~*~gaL

New member
חחחח...

חלילית זה נחשב נכון?... :) ניגינתי בזה איזה שנתיים בבית ספר.. אני פשוט שרה, לא מנגנת..

truelovewaits

New member
גם אני נגנתי על חלילית

בבית הספר, ביסודי, אבל אני לא זוכרת מזה כלום...יש עדיין את החלילית ההיא. נגנתי על אורגן גם, ממש בגיל צעיר, וגם מזה אני לא זוכרת כלום.

קליפס

New member
בכל בצפר בכיתה ד´ מנגנים,

או על חלילית או על אורגן. אני ניגנתי על אורגן, אבל זה היה בערך 3 שנים אחרי שכבר ניגנתי על פסנתר, בעצם אין לי מושג מתי התחלתי, כי הייתי מאד מאד קטנה. קליפס.

teen-spirit

New member
כן גם אני...

נגנתי על אורגן ביכתה ג´/ד´ ואתמול נזכרתי שלמדתי בן חובה לנגן על קסילופון!!!!! (אמרו לאמא שלי שזה טוב לריכוז/קורדינציה וכל זה, אז היא שלחה אותי ללמוד לנגן על קסילופון )

למעלה