PPS- פרק 17- מסורת

YossihNew

Well-known member
אז האם אליוט תגלה על PPS?

איך הדייט של צוקית וחוסן ילך?

מה התכנית של חוסן לנקמה?

ומה יקרה בנשף של הפסיכופת?!

YossihNew

Well-known member
אני חושב שגם בן הדוד של אליוט, הגנרל הפסיכופת, עשה את זה לעוזר הקודם של חנה. כמה זמן לוקח לו לדבר?

אליוט קורעת אותי. הדס, שקט, את אחות של קורניק במקרה?

צוקית וחוסן יהיו חמודים. למה את קוראת לה צוק?! היא לא צוק, ואת לא יודעת מה יש בקצה ההר, מסביבו תהום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! רק צוקים בראש שלך!!!!!!!!!!

פועל פשוט. קלאודיו היה יותר חשוב. אנחל הבין את זה, מה? אבל זה לא מחשיד? מצד שני, לאליוט אין פסוק בתנ"ך כמו לבן דודה גבעון.

חוסן, אבל אל תשבור לה את הלב. הבחורה זהב.

תדברו ביניכם, שהיא לא תבין! שקט, הדס! מולי אוהבת תה. צמחים. דחליל. אוקיי.

אתם יודעים, אני חושב שגם אמילי (הלא היא דין/גאיה/אלינור) חלמה שהיא תלויה מצוק בפרק הראשון של ראש גדול... לריף יש בעיות?

דחליל-בוט. נחמד. אבל לא דיברנו על חייל העתיד?

ומה עם הוויזה? צלילי המוזיקה או סתם צלילי מוזיקה?

ר...רחמים עליי? כי שתיהן ממש ממש יפות. ריף, שקופה זה לא השיר שלך? לא פוסלת קשר איתו. אני לא יודע, זאת בדיחה מחתונמי? כי כל השם של צוקית בא מחתונמי. ושהיא תפסיק לקרוא לה צוק!!!!!!!!!!!!!!! למה היא חייבת לקרוא לה צוק?! זה לא פייר!

סער שרון יודע לשחק אידיוט. קש אקולוגי מהפח הכתום?

הכנה לקלאודיו.

צוקית יותר חכמה ממה שנראה. אני גם רוצה להגיד את כל הדברים האלה על צוקית. ועל ריף. שתיהן יפות.

אין לו ממש סבתא. חוסן נכנס רק לכלא עכו. אמרת משלשל? אמרת... אוי ואבוי, אני לא מאמין, יש ליואב את זה עוד מימי גאליס!!!!!!!!!!!!!!!! מצד שני, הוא לא שותה...

איזה סטיבן?! עם היד הקטנה?! אז בעצם אנחנו ביקום של פוראבר. צריך לסדר את היקומים של אורי גרוס. התה!

אתה רק קלאודיו משודרג.

חכו חכו כשהיא תקום לתחייה בעונה הבאה.

אה, הנה הדיסלקטית. אוי לא, לא טוב לי. יש כאן לווייתן זועם!

איחוד ילדות.

ושכחת שיש גם לווייתן זועם. אין שום רפרנס? שום רפרנס?! הלו?! משהו על גבעון ונעמי?! משהו?! גרגירי תירס?!

זה אבטיפוס או לא, הדס?! צאו לחל"ת.

תמות במובן החי של המילה.

אליוט הרגה את הדחליל.

אוי לא, תהיה אופציה...

הוא גם הביא סוכריות שעושות רעש כשפותחים אותן. נכון, מר לב ארי? אל תגיד פתח תקווה, אתה לא רינגו.

ולשלשל עכשיו. למה גבעון/יואב/ארי לא מעיף את החומר המשלשל הזה כבר?!

צוקית, סחה. וואו, הבנתי, וואו. והיא גם מזכירה את אימא שלה. חוסן, מה זאת אומרת?! אוי ואבוי, זה זה... שוב פעם... איפה אדם?

בציר ירקוד עם מגן הצוואר.

מישהו יידחף לבריכה...

כמו שאמרתי, בשביל זה הבריכה קיימת. ובשביל לריב בתוכה.​

למעלה