PPS- פרק 18- הורה משעולים

YossihNew

Well-known member
הנשף של גבעון כס... אה, יואב גוטמן, מתרחש!

איזה זוג יצא משם ביחד?

מה יקרה בזובור?

ולמה יואב לא נפטר מהחומר המשלשל הזה?!

YossihNew

Well-known member
אגב, מיותר לציין שהזובור זה הזובור של מרגי להפוך לכוכב של אורי. כל כוכב של אורי חייב להיזרק לבריכה.

שאריות של אבא מגאליס. למה מה עם סבא שלך, גברת צוקית? מה זה פה, הלהקה?

בציר קורע עם המגן. מטורפת כמוך.

אורי המציא את המיליון דולר, שתדעו. אוי, תראו מי משחק היום... ריףףףףףףףףףףףףף... לא, לא, תגובה טיפוסית...

צוקית צודקת. אבל זאת מסורת מאבא.

איזה יופי ריקי נראית. רגע, זה גם איחוד גאליס. היא לקחה לו את המחנה לתקופה... אופציה ג'.

אל תשכח שיש לווייתן זועם.

לחיים. זה עובד החרא הזה. למה לא למתוח את חברי הפלמ"ח ככה?

מדבר ספרדית, גבעונל'ה. גבעונס. ולחיי זה שלא תירה באף אחד בסוף העונה. ריקי הולכת באופן קבוע לנשף? חוסן כועס מאוד. לא אוסטרליה, פרו.

אני לא מאמין, אפילו אחות של אברהם מעדיפה את עומר!!!!!!!!!!!

חמודים אלה. ומיה צפיר יפה.

אוקיי, הוא אחלה רקדן. אלה לי ברקע. היא ניצחה את אברהם בדין ואנג'ל. או שלא? מי ניצח שם? מישהו ניצח. הכחול, חוסן. לחיים זה בדיוק כדי שהרעלים יעופו...

הוא פשוט דואג לה. למה שהיא תהיה עם גנרל פסיכופת?!

מסכנה צוקית. מסכנה ריף. יפות שתיהן. די לקרוא לה צוק!!!!!!!!!!!!!! כמה צוקים קיימים בחיה?!

ויש לך אחלה דייט.

אני נשבע לכם, בכל תפקידיה של ריף היה לה צוק. נשבע לכם. גם דין הייתה תלויה מראש הצוק. והיא עדיין לא מבינה מה יש בקצה ההר ומסביבו תהום!

זאת מסורת גאליסית, צוקית. זה לא יעבוד בדיוק... מסכנה צוקית.

היי, האיש הזה... הוא לא היה ניצב בשיר שלנו או משהו? מוכר לי. אוי, ריקי... את גילית שהוא עשה את המחיקה. טוב, למזלו של יואב הוא לא הודה בזה בכריזה. או בשידור, חי, מטומטם אחד!!!!!!!!!!! האיש הזה לא ייצוגי. למה הוא תמיד ניצב? גם לא אהבתי אותו כניצב בשיר שלנו, הוא מוזר מאוד.

הורה משעולים? אני לא אוהב את השיר הזה... יש לי להקיא...

אורי חזה את זה, תאמינו או לא. הוא לא ידע שהיא תהיה רב"ט. עכשיו גילי תדע.

צוקית שמה בנדנה. יאללה, השיר המסורתי, לזוג שהוא לא הזוג של ריף. לא, לא חוסן, לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אכן בן אדם. בן אדם השחקן. איפה הוא באמת?

אה, בגלל זה הבנדנה... אבל כולם תפאורה לגילי? אז עכשיו גילי יתקבל ל... וחוסן... לזרוק, חוסן! לזרוק את... זה...

מילי, מילי. גם היא מוכשרת, תדעי. נקמתה של סיוון שמואלוב, על זה שהיא לא השיגה את גאליס!!!!!!!!!!!!!!!!!

אמרתי לך, גנרלים מטורפים זה לא הטייפ שלך. נכון? עכשיו הוא יירה בך. יופי. תיזהרו, הוא יחזור לחיים משם. הבחור תמיד חוזר לחיים.

היה אחלה. חוסן פחות. כן, גם אני פחות אהבתי את השיר. אבל אתם יודעים מה בא עכשיו...

מסורת לא מבטלים, בציר. בטח לא מול המטורף הזה.

עכשיו גילי תדע. יפה. תגידו, לא היה דיבור שנטע דיסלקטית?

אחלה מסיבה. המסורת הקבועה של האיש המוזר הזה מיחידת 8200, מסתבר. תאמינו או לא. הוא המציא את זה. הניצב הכלומניק הזה. או או... לא טוב. תגידו אלרגיה לכלור.​

למעלה