Pret-A-Poor-Jenny 2X08

JAP Noa

New member
Pret-A-Poor-Jenny 2X08 ../images/Emo58.gif

אתם יודעים מה לעשות
הפרק ישודר בשעה 20:00 בשעון ארה"ב [19:00 במרכז] שהיא 4 לפנות בוקר בשעון ישראל. הפרומו - http://www.youtube.com/watch?v=yOW4Ve7Hyz4 אני רוצה לחזור ולהזכיר לכם שכל הודעה שקשורה לנושא הפרק צריכה להיות מסומנת בספוילר. צפייה נעימה

P i x i e s

New member
../images/Emo58.gif הסוף אשכרה גרם לי לבכות ../images/Emo7.gif

אני מתה על בלייר וצ'אק, ואני שונאת את זה שהוא כ"כ צודק! דן וסרינה פחות מעניינים אותי כרגע, זה כבר כל כך חרוש... מחכה לפרק הבא לראות מי זה מקס הזה (אם בכלל יחזרו לזה), אבל ג'ני ונייט

JAP Noa

New member
יובליייייייייייייייייייייייייייייי../images/Emo24.gif

מלאמלאמלא זמן לא דיברנו! [וזה מהזה לא לפה אז אני שולחת לך הודעה במסנג'ר חחח]

פייטי

New member
ב4 כבר סיימו לשדר הכל

גוסיפ זה מ1 בלילה אצלנו עד 2 ומגרש ביתי מ2 עד 3 ככה שב4 כבר אין שום גוסיפ

JAP Noa

New member
מתמטיקה פשוטה, כן?

הפרש השעות בינינו לבין ארה"ב הוא 8 שעות. [תלוי איפה, יש מקומות שההפרש הוא 7 שעות ויש מקומות שההפרש הוא גם יותר] שעת השידור של גוסיפ גירל היא 8 בערב. הפרש השעות גורם לכך שהסדרה תהיה משודרת ב-4 לפנות בוקר בשעון ישראל. [מניסיון, ראיתי גוסיפ גירל בארה"ב בטלוויזיה שם, וזה אכן היה בסביבות 4 לפנות בוקר בשעון ישראל.]

JAP Noa

New member
אופס חחחח לא?

אז לקחתי לתשומת ליבי, פעם הבאה אני אכתוב 3 לפנות בוקר חחח.

JAP Noa

New member
מה זה הפרק הזה?!?!../images/Emo46.gif../images/Emo58.gif

עזבו שלא סיימתי לראות עוד כי הוא נטען לאט כמו החייייייייייייייייייייייייייים, אבל.. וווואט דה פאק? האהרון הזה לא יכול להיות נחמד..צפיתי שהוא יהיה מעצבן או מציק אומשו כזה. משהו שייגרום לי לשנוא אותו יותר. כאילו חוץ מהעובדה שהוא הזמין את סרינה לצאת במגרש הביתי של דן..כאילו, אתה טיפש? וגם, מה הקטע שיש לו אופי כמו לדן? כאילו אאאאאאאאאאייי תהרגו אותי וזהו. והקטע שהוא אמר לבלייר "אצלי ואצל סרינה..הייתי עושה את זה שוב..בלהבלהבלה"
כאילו, דיייייייייייייייי לדרוך לנו על היבלות. החברה החדשה של ג'ני, עוד לא החלטתי אם אני אוהבת אותה או לא. היא ממש יפה אבל
, רק מה הקטע של הזקן הזה שהולך אחרייה לכל מקום? ולמה נראהלי שהוא סופר גיי?
נייייייייייייייייייט היה כזה מושלם היום בפרק
סופסוף מתחיל להיות לו קצת אופי חחחח. והקטע עם בליייייר וצ'אק, זה היה בין הדברים הצפוייים. למרות שקומאון, בלייר מראה את הרגשות שלה? בציבור? לפני דן? אז איף..היא בחיים לא הייתה עושה את זה. אאאאאאאאאאאאאאא, ואם הם [דן וסרינה] עדיין אוהבים אחד את השני [ואני לא קונה את זה שהם לא] אזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז שייייחזרו כבר להיות ביחד אינעללללללללללללללללללללללל ראבק. אוקיייייייייייייייי למה החברה של ג'ני מדרדרת אותה ככה? וטיילור בת פאקינג 4, מה זה הקטע הזה? ה'. גוד גירל איז גון ווילד אבל לגמרי. אאאאאאאאאאאאאאאאאאאה ולמה דן מסכים שסרינה תצא עם היצור הזה שמסתבר שהיא התחתנה איתו אומשו? באמת, אתה אמור להגיד לא ושאתה עדייין אוהב אותה וזה. אייי אייי אני צריכה להתחיל לכתוב להם את התסריט אומשו? לפחות הסוף היה טוב, עם בלייייר וצ'אק ועם ניייט וג'ני [חמודיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם] וזה שאהרון הלך עם מישי אחרת. התסריטאים מממש מעצבנים אותי. ווואי הפעם הראשונה שאשכרה היה פרק ששיגע לי את השכל. אהבתי

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

חחח איזה פרק! אהבתי הכל.. בלייר וצ'אק
דן
ג'ני ונייט
סרינה
אהבתי הכללל!!!
פרק שולטטטטטטטטטטטט

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif אהההה!@$%@

יואו אני מתה על צ'אק ;[ ועל בלייר ;[ ביחד! אני לא מאמינה!!! אוףףף! לעזאזל. ג'ני ונייט.. חמוד אך מוזר ביותר. דן וסרינה מזה נמאסו עליי כבר שזה פשוט לא יאומןןןןןןן
כל הדיאולוגים שלהם משעממים ומעצבנים.

liat012

New member
אני מצטערת אם אני מציקה ../images/Emo58.gif

צ'אק אומר לבלייר שכרגע הם לא מתאימים ואולי בעתיד? אם כן, הוא מטומטם? הוא דפק לעצמו צינצנת בראש? למה?! אני מקווה שזאת טעות. אשמח לתשובה

JAP Noa

New member
חחח סוגשל..../images/Emo58.gif

הוא אמר לה שעכשיו להגיד לה שהוא אוהב אותה זה יהיה סוף הקשר שלהם ולא ההתחלה, שאין מה לעשות אבל הם לא יכולים להגיד את זה אחד לשני פשוט כי זה יהרוס הכל. והוא אמר לה שאולי בעתיד הוא יוכל להגיד לה שהוא אוהב אותה ולעשות איתה את כל מה שהם אמרו [" Can you see chuck and blair going to the movies? holding hands?"] אבל בנתיים לא.

Shexy Peanut

New member
../images/Emo45.gif

אני חוששת שאכן כן.. מישהו דפק לו צנצנת בראש לפני שהוא בא אליה. לצערי :/

MeItOsH

New member
וואו!../images/Emo58.gif

אהבתי. ממש אהבתי. גם בלייר וגם ג'ני כל כך הזכירו לי את עצמי.. וממש כאב לי על בלייר..כל הכאב הזה..רציתי פשוט לחבק אותה. ארון הזה מוזר..מזכיר לי את טל החדש מהיפה והחנון. נייט. ווואו. תעשי לי ילדים.
איזה מקסים הוא,איזה אכפתי..וואו@!!!

ליאור XX

New member
OMG ../images/Emo58.gif

דןןןןןןןןן
אהאהא היה מגיע לסרינה וארון הזה בכלל לא דומה לדן בלייר וצ'אק
איזה חמודים הם היו ביחד
מעכשיו דן הוא היעץ החתיך הסקסי והחמוד שלי לעניני אהבה

ליאור XX

New member
אה ועוד משהו ../images/Emo58.gif

לג'ני ולשניה יש ציצי ממש קטן מזה חחחחחחחחחחח