PULLLLL-UP!!!!

טובא

New member
PULLLLL-UP!!!!../images/Emo123.gif

שוב המלצת אלבום ולא סתם אלבום! אלא אוסף של כל להיטי הראגא הכי חמים מהשנה האחרונה! פורום מאסיבRAGGA RAGGA RAGGA2007 עד שנת 2003 יצאו אוספי הRAGGA RAGGA RAGGA מבית היוצר של הלייבל המחשגז גרינסליב. בערך פעמיים בשנה בחופף לאלבומי האוסף "גרינסליב" שני האוספים יצרו יחד את מיטב להיטי הרגאיי לתקופה שבא יצאו ונקראו על פי מספרם באוסף.בשנת 2003 החליטו ב"גרינסליב" להוציא את אוספי הRAGGA RAGGA RAGGAאחת לשנה לקטלג את שמות האוספים לפי השנה שבא יצאו. והאוסף שיוצא ממש היום הוא אחד האוספים הכי טובים שנערכו בתקופה האחרונה.(למרות שהאוסף האחרון של הלייבל JET STAR-המלצה בקרוב
הוא גם מוצלח במיוחד) מומלץ לכל מי שרוצה להחזיק אצלו בבית את מיטב להיטי הדאנסהל של התקופה האחרונה. בהמשך ישיר למסורת ההמלצות. הנה לכם הטיונליסט ועטיפת האלבום! (שכחתי לציין שהטיון המומלץ שלי לאוסף הזה הוא ללא ספק:Voicemail - Dancing Fever Shaggy - Ruba Dub Wi Want Beenie Man - Reverse Di Ting Collie Buddz - Wild Out Mr.Vegas feat. Overmars - Raging Bull Erup - Gal A Run Dem Head Future Fambo - Drunken Dance Tony Matterhorn - Bawl & Beg Voicemail - Dancing Fever Mavado feat. Serani - Dying Macka Diamond - Hoola Hoop Firelinks - Do Your Thing Boysie & Not Nice - Bung Bong Mr. Vegas - Killa Swing Tony Matterhorn - Sidung Pon It Vybz Kartel - Whine Pon You Beenie Man - Could-A-Neva Future Fambo - Tom Drunk Busy Signal feat. Mavado - Badman Place

Domnastic

New member
אולי

תעלה את האלבום לאינטרנט כדי שכולנו נוכל להנות ממנו

טובא

New member
מממ בעקרון אין לי בעיה לעשות את זה

אבל אני ותוכנות כמו YOUSENDITוכאלה לא ממש מסתדרים....אני ינסה בכל מקרה.

למעלה